Izberite način distribucije
Izberite periodo izhajanja
Izberite publikacijo
Za izbiro večih publikacij držite tipko Ctrl ter s klikom označite izbrane založnike.
Izberite obdobje
Izberite tip naklade


Počisti polja

Založnik Ime publikacije Perioda izhajanja Način distribucije Obdobje Število izdaj v obdobju Tiskana naklada Naročniška prodaja Kolportažna prodaja Prodana naklada Paketna prodaja Brezplačni izvodi Promocijski izvodi Dokazni ali arhivski izvodi Distribuirana naklada Brezplačna distribuirana naklada Kontrolirana distribuirana naklada Posebna razkritja Prodani naročniški elektronski izvodi Prodani posamezni elektronski izvodi Skupni prodani elektronski izvodi Kontrolirana distribuirana elektronska naklada
Adria Media Ljubljana d. o. o.Avto magazin14-dnevnikPlačljivojulij - december 2012134.8081.2721.2092.4811841502.6651717
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2012135.6621.3011.7693.0702101503.27916
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojulij - december 2011134.8001.3571.2882.6452191502.864
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2011134.8081.4131.3352.7482021502.950
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojulij - december 2010144.8141.4591.4782.9371571503.094
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2010124.8171.5191.4272.9451581503.130
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojulij - december 2009145.1931.5871.6123.1981691503.367
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2009125.1421.6371.6413.2781731503.451
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojulij - december 2008145.4141.7371.9463.6831651503.848
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2008135.7421.8042.0813.8852301504.115
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojulij - december 2007136.0461.8872.2634.1502531504.403
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2007135.9401.9852.1464.1312361504.367
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojulij - december 2006136.5672.0042.3214.3252491504.574
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2006137.3882.0382.6834.7213121505.033
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojulij - december 2005137.8002.1212.8634.9843021505.286
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2005137.9382.1843.0765.2603591505.619
Avto magazin14-dnevnikPlačljivojulij - december 2004138.0002.3053.0705.3753651505.740
ConnectdvomesečnikPlačljivojulij - december 200931.7331797969751311201.106
ConnectdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 200931.8001978311.0281271201.155
ConnectdvomesečnikPlačljivojulij - december 200831.9332299481.1771611201.338
ConnectdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 200831.8672238431.0661801201.246
ConnectdvomesečnikPlačljivojulij - december 200731.9332249781.2021921201.394
ConnectdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 200732.4002399321.1711741201.345
ConnectdvomesečnikPlačljivojulij - december 200632.9502681.2801.5481951201.743
ConnectdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 200633.7832851.3191.6052181201.823
ConnectdvomesečnikPlačljivojulij - december 200534.0333201.8942.2142471202.461
ConnectdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 200534.1674052.0212.4263451202.771
ConnectdvomesečnikPlačljivojulij - december 200434.2004472.3262.7733631203.136
EllemesečnikPlačljivojulij - december 201266.1334152.9873.4022131903.61666
EllemesečnikPlačljivojanuar - junij 201266.6174803.2693.7482451903.9945
EllemesečnikPlačljivojulij - december 201167.7504794.0554.5342741904.808
EllemesečnikPlačljivojanuar - junij 201167.6674304.0584.4882521904.740
EllemesečnikPlačljivojulij - december 201067.9174104.5484.9572351905.192
EllemesečnikPlačljivojanuar - junij 201068.5334134.2724.6851.2291905.914
EllemesečnikPlačljivojulij - december 200967.7674134.5514.9642701905.234
EllemesečnikPlačljivojanuar - junij 200967.9334274.4284.8542971905.151
EllemesečnikPlačljivojulij - december 200868.9334455.1825.6273451905.972
EllemesečnikPlačljivojanuar - junij 200869.5944305.5455.9743861936.360
EllemesečnikPlačljivojulij - december 2007610.0153736.9537.3264021907.728
EllemesečnikPlačljivojanuar - junij 200769.5023656.0436.4084421906.850
EllemesečnikPlačljivojulij - december 2006611.0073226.2416.5634631977.026
EllemesečnikPlačljivojanuar - junij 2006611.4222646.5336.7973761827.173
GeomesečnikPlačljivojulij - december 200767.9832.1733.1005.2733031935.576
GeomesečnikPlačljivojanuar - junij 200769.4172.9123.6316.5432751976.818
GeomesečnikPlačljivojulij - december 200669.7952.4163.9716.3872211806.608
LeatednikPlačljivooktober - december 20121311.462457.6597.704183807.887
LeatednikPlačljivojulij - september 20121313.992468.8468.892183809.075
LeatednikPlačljivoapril - junij 20121312.038557.8957.950208808.158
LeatednikPlačljivojanuar - marec 20121314.192659.1609.225230809.455
LeatednikPlačljivooktober - december 20111315.1925010.68010.7302298010.959
LeatednikPlačljivojulij - september 20111319.0382312.89312.9162148013.130
LeatednikPlačljivoapril - junij 20111315.346169.6709.686214809.900
LeatednikPlačljivojanuar - marec 20111317.346411.11611.1202398011.359
LeatednikPlačljivooktober - december 20101317.11512.68312.6832908012.973
LeatednikPlačljivojulij - september 20101319.10013.49913.4992908013.789
LeatednikPlačljivoapril - junij 20101315.32310.94210.9422908011.232
LeatednikPlačljivojanuar - marec 20101317.01511.82111.8212908012.111
LeatednikPlačljivooktober - december 2009016.16911.46511.4652908011.755
LeatednikPlačljivojulij - september 20091418.22212.45312.4532908012.743
LeatednikPlačljivoapril - junij 20091313.8319.7699.7692918010.060
LeatednikPlačljivojanuar - marec 20091214.89210.67610.6763008010.976
LeatednikPlačljivooktober - december 20081416.63111.09911.0992928011.391
LeatednikPlačljivojulij - september 20081322.98916.57016.5702808016.850
LeatednikPlačljivoapril - junij 20081318.59813.65013.6502858013.935
LeatednikPlačljivojanuar - marec 20081319.09213.41413.4142948013.708
LeatednikPlačljivooktober - december 20071321.00414.76114.7611308014.891
LeatednikPlačljivojulij - september 20071321.26916.31816.3182158016.533
LeatednikPlačljivoapril - junij 20071316.78113.10113.1011398013.240
LeatednikPlačljivojanuar - marec 20071314.61210.99910.9991558011.154
LeatednikPlačljivojulij - december 20061314.82710.37710.3771438010.520
LeatednikPlačljivojulij - september 20061317.15013.17913.1791408013.319
LeatednikPlačljivojanuar - marec 200613
LisatednikPlačljivooktober - december 20121311.4314756.8287.303173807.476
LisatednikPlačljivojulij - september 20121313.6314568.3538.809160808.969
LisatednikPlačljivoapril - junij 2012139.5004575.2895.746180805.926
LisatednikPlačljivojanuar - marec 20121310.4624796.1106.589204806.793
LisatednikPlačljivooktober - december 20111310.1544746.5146.988203807.191
LisatednikPlačljivojulij - september 2011139.6084935.6696.162186806.348
LisatednikPlačljivoapril - junij 2011138.8465185.3755.893187806.080
LisatednikPlačljivojanuar - marec 2011138.6155265.2295.755174805.929
LisatednikPlačljivooktober - december 2010139.0085065.4935.999199806.198
LisatednikPlačljivojulij - september 2010149.9215056.0516.556195806.751
LisatednikPlačljivoapril - junij 2010139.1155245.6916.216193806.409
LisatednikPlačljivojanuar - marec 2010129.1585125.5906.103192806.295
LisatednikPlačljivojulij - december 2009149.5505255.3365.861195806.056
LisatednikPlačljivojulij - september 20091311.8775556.4757.030195807.225
LisatednikPlačljivoapril - junij 20091310.8466066.2416.847189807.036
LisatednikPlačljivojanuar - marec 20091210.7926616.3276.988199807.187
LisatednikPlačljivooktober - december 20081412.7297417.1667.908205808.113
LisatednikPlačljivojulij - september 20081314.6628088.5899.397213809.610
LisatednikPlačljivoapril - junij 20081314.2949139.20810.1212468010.367
LisatednikPlačljivojanuar - marec 20081316.05095010.96011.9092578012.166
LisatednikPlačljivojanuar - marec 20081316.05013.41413.4142948013.708
LisatednikPlačljivooktober - december 20071317.1371.05111.54812.6002578012.857
LisatednikPlačljivojulij - september 20071320.5301.21913.17614.3942428014.636
LisatednikPlačljivoapril - junij 20071319.4531.50713.23314.7402438014.983
LisatednikPlačljivojanuar - marec 20071318.4651.46013.05814.5182148014.732
LisatednikPlačljivooktober - december 20061319.3291.13613.74914.8852068015.091
LisatednikPlačljivojulij - september 20061321.5491.07314.47115.5442198015.763
LisatednikPlačljivoapril - junij 20061322.4981.15915.12516.2841917616.475
LisatednikPlačljivojanuar - marec 20061324.32396517.81418.7692128018.981
LisatednikPlačljivooktober - december 20051327.15430718.93819.2451718219.416
LisatednikPlačljivojulij - september 20051330.62322.16122.1611408022.301
LisatednikPlačljivoapril - junij 20051331.06923.04723.0471718023.218
LisatednikPlačljivojanuar - marec 20051331.44225.22325.2232678025.490
LisatednikPlačljivooktober - december 20041332.33124.70424.7041888024.892
LisatednikPlačljivojulij - september 20041435.43627.33927.3391908027.529
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojulij - december 201266.0005773.1053.682171803.853
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojanuar - junij 201266.1676322.8953.527186803.712
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojulij - december 201167.2836764.4315.106224805.330
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojanuar - junij 201167.0676983.9384.635196804.831
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojulij - december 201067.2177584.5945.352204805.556
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojanuar - junij 201067.8678344.1785.012186805.198
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojulij - december 200967.6839394.7845.723216805.939
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojanuar - junij 200968.9671.0744.7165.790191805.981
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojulij - december 2008610.3671.1786.4717.649212807.861
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojanuar - junij 2008611.4271.2797.0918.370225808.595
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojulij - december 2007612.0521.4957.6099.103244809.347
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojanuar - junij 2007613.4581.6388.1019.739225809.964
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojulij - december 2006615.0031.7239.36011.0832278011.310
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojanuar - junij 2006617.7971.70110.80112.5022268012.728
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojulij - december 2005615.77577512.68413.4592398013.698
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojanuar - junij 2005615.08312.14412.1442078012.351
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivojulij - december 2004613.35011.81411.8142078012.021
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojulij - december 201267.0673404.1714.511147804.658
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojanuar - junij 201267.8503594.3844.743182804.925
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojulij - december 201168.3003714.9005.271214805.485
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojanuar - junij 201168.3333644.9535.317184805.501
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojulij - december 201068.0673515.4345.785177805.962
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojanuar - junij 201068.2333695.1555.524175805.699
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojulij - december 200968.6003885.5215.909174806.083
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojanuar - junij 200968.6174135.7086.121174806.295
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojulij - december 200869.4633006.4606.760159806.919
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojanuar - junij 200868.207906.4096.499155806.654
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojulij - december 200766.7805.0025.002150805.152
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojanuar - junij 200766.7374.6184.618140804.758
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojulij - december 200667.8085.4905.490152805.642
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojanuar - junij 2006610.0426.6236.623150806.773
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojulij - december 2005610.5007.8317.831175808.006
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojanuar - junij 2005611.1177.8817.881190808.071
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivojulij - december 2004610.5677.9937.933223808.156
Men's HealthmesečnikPlačljivojulij - december 200965.4174902.3792.8693421823.211
Men's HealthmesečnikPlačljivojanuar - junij 200965.4835532.4332.9853011823.286
Men's HealthmesečnikPlačljivojulij - december 200865.8056042.6213.2262861823.512
Men's HealthmesečnikPlačljivojanuar - junij 200866.6776523.1763.8283471854.175
Men's HealthmesečnikPlačljivojulij - december 200767.7276993.6034.3033591924.662
Men's HealthmesečnikPlačljivojanuar - junij 200766.7408543.3714.2255131874.738
Men's HealthmesečnikPlačljivojulij - december 200667.2907913.3544.1453611874.506
Men's HealthmesečnikPlačljivojanuar - junij 200667.0687793.2454.0242641304.288
Men's HealthmesečnikPlačljivojulij - december 200567.2427493.3214.0694311834.500
Men's HealthmesečnikPlačljivojanuar - junij 200567.4008423.4304.2725261804.798
Men's HealthmesečnikPlačljivojulij - december 200467.5678853.5954.4795941805.073
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojulij - december 201266.8171.0443.3414.385146804.531
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojanuar - junij 201267.2501.0783.8164.894177805.070
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojulij - december 201167.5331.1473.8164.962205805.167
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojanuar - junij 201167.6501.1874.2215.408193805.601
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojulij - december 201067.6671.2593.8845.142173805.315
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojanuar - junij 201067.4001.3364.2245.560172805.732
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojulij - december 200967.3671.4323.7285.160168805.328
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojanuar - junij 200967.2001.5604.2265.786186805.972
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojulij - december 200867.3501.7343.6485.381176805.557
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojanuar - junij 200868.0021.8264.4506.276211806.487
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojulij - december 200768.3172.0093.9375.946233806.179
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojanuar - junij 200769.3732.3744.8037.177210807.387
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojulij - december 200669.9882.2074.8657.072193807.265
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojanuar - junij 2006612.0322.0126.7488.760206808.966
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojulij - december 2005611.7831.1776.6847.861203808.064
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojanuar - junij 2005613.8334349.3049.738228809.966
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivojulij - december 2004612.6509.2859.285223809.508
NovatednikPlačljivooktober - december 20121421.28630314.51614.8191698014.9881717
NovatednikPlačljivojulij - september 20121324.48532616.70117.0261708017.1962020
NovatednikPlačljivoapril - junij 20121321.80835514.59314.9481948015.143
NovatednikPlačljivojanuar - marec 20121224.45836316.18916.5522248016.776
NovatednikPlačljivooktober - december 20111424.89333517.60017.9342238018.157
NovatednikPlačljivojulij - september 20111329.65430920.38020.6902178020.907
NovatednikPlačljivoapril - junij 20111325.53832517.41917.7442198017.963
NovatednikPlačljivojanuar - marec 20111329.57733219.62219.9542168020.170
NovatednikPlačljivooktober - december 20101329.00032321.71822.0422118022.253
NovatednikPlačljivojulij - september 20101333.15432523.47723.8022198024.021
NovatednikPlačljivoapril - junij 20101327.84634120.57420.9162098021.125
NovatednikPlačljivojanuar - marec 20101331.19233321.73222.0652098022.274
NovatednikPlačljivooktober - december 20091332.15431123.59623.9072258024.132
NovatednikPlačljivojulij - september 20091334.28530524.59524.9002248025.124
NovatednikPlačljivoapril - junij 20091328.84633620.58220.9172148021.131
NovatednikPlačljivojanuar - marec 20091331.35534623.32023.6662418023.907
NovatednikPlačljivooktober - december 20081335.11534823.50023.8482278024.075
NovatednikPlačljivojulij - september 20081340.30833330.18730.5192308030.749
NovatednikPlačljivoapril - junij 20081331.57833024.58124.9112668025.177
NovatednikPlačljivojanuar - marec 20081332.86930024.20924.5093058024.814
NovatednikPlačljivooktober - december 20071433.76428224.83625.1183138025.431
NovatednikPlačljivojulij - september 20071337.09526328.47128.7342968029.030
NovatednikPlačljivoapril - junij 20071332.66225824.32624.5842928024.876
NovatednikPlačljivojanuar - marec 20071231.91325223.98824.2403108024.550
NovatednikPlačljivooktober - december 20061435.47124325.04325.2863078025.593
NovatednikPlačljivojulij - september 20061340.07222430.74830.9723268031.298
NovatednikPlačljivoapril - junij 20061336.53822227.24227.4643357027.799
NovatednikPlačljivojanuar - marec 20061237.20821928.32728.5463398028.885
NovatednikPlačljivooktober - december 20051437.10120426.66926.8723128227.184
NovatednikPlačljivojulij - september 20051338.91718530.47830.6633158030.978
NovatednikPlačljivoapril - junij 20051334.27715827.15027.3083598027.667
NovatednikPlačljivojanuar - marec 20051333.43114126.60526.7463598027.105
NovatednikPlačljivooktober - december 20041331.36211724.95125.0674578025.524
NovatednikPlačljivojulij - september 20041331.6629826.32426.4223918026.813
PlayboymesečnikPlačljivojulij - december 201266.0176192.8843.5031411803.6441515
PlayboymesečnikPlačljivojanuar - junij 201266.0006562.7233.3792231803.60217
PlayboymesečnikPlačljivojulij - december 201167.2336403.7194.3592451804.604
PlayboymesečnikPlačljivojanuar - junij 201167.6006693.8004.4692911804.760
PlayboymesečnikPlačljivojulij - december 201067.5176944.0994.7932621805.055
PlayboymesečnikPlačljivojanuar - junij 201068.3007074.0594.7663771805.143
PlayboymesečnikPlačljivojulij - december 200969.0337064.8785.5853091805.894
PlayboymesečnikPlačljivojanuar - junij 200968.5677674.5375.3042861805.590
PlayboymesečnikPlačljivojulij - december 2008610.1878246.3887.2123051807.517
PlayboymesečnikPlačljivojanuar - junij 2008610.3107715.9296.7005621807.262
PlayboymesečnikPlačljivojulij - december 2007610.6827656.4547.2194061807.625
PlayboymesečnikPlačljivojanuar - junij 200769.4688005.4116.2113771806.588
PlayboymesečnikPlačljivojulij - december 2006610.2027826.0986.8803951877.275
PlayboymesečnikPlačljivojanuar - junij 2006610.1106906.7077.3974031807.800
PlayboymesečnikPlačljivojulij - december 200569.8855316.7157.2454781807.723
PlayboymesečnikPlačljivojanuar - junij 200568.6925045.3145.8186821806.500
PlayboymesečnikPlačljivojulij - december 200469.5004696.0676.5366561807.192
SensadvomesečnikPlačljivojulij - december 201255.3774192.6803.099234803.33222
SensadvomesečnikPlačljivojanuar - junij 201256.2004282.6753.103262803.364
SensadvomesečnikPlačljivojulij - december 201137.5004383.1733.611244803.855
SensadvomesečnikPlačljivojanuar - junij 201138.1673713.6243.995210804.205
SensadvomesečnikPlačljivojulij - december 2010212.850994.8144.913382805.295
StorytednikPlačljivooktober - december 2012139.6921736.0226.195172806.3681111
StorytednikPlačljivojulij - september 20121312.7231747.8668.040174808.2151212
StorytednikPlačljivoapril - junij 20121310.2311926.6296.821192807.0126
StorytednikPlačljivojanuar - marec 20121310.6541996.5666.765209806.974
StorytednikPlačljivooktober - december 20111310.8851776.7376.914203807.117
StorytednikPlačljivojulij - september 20111413.9291388.6798.816199809.015
StorytednikPlačljivoapril - junij 20111311.2311336.7266.859212807.071
StorytednikPlačljivojanuar - marec 20111212.0421277.2207.347191807.538
StorytednikPlačljivooktober - december 20101414.4361119.0889.199193809.392
StorytednikPlačljivojulij - september 20101316.2929910.70710.8062018011.007
StorytednikPlačljivoapril - junij 20101313.269968.7688.864297809.161
StorytednikPlačljivojanuar - marec 20101213.833818.8518.932339809.271
StorytednikPlačljivooktober - december 20091413.821588.6818.739364809.103
StorytednikPlačljivojulij - september 20091316.9235010.73710.7873508011.137
StorytednikPlačljivoapril - junij 20091313.538559.3029.357221809.578
StorytednikPlačljivojanuar - marec 20091216.4455010.50710.5571958010.752
StorytednikPlačljivooktober - december 20081420.0712511.44011.4653088011.773
Časnik Finance d. o. o.Medicina & ljudjebrez redne periodePlačljivojanuar - december 2016610.0004.1924824.6742645291005.468
Medicina & ljudjebrez redne periodePlačljivojanuar - december 2015610.3333.9291.0204.9484111.1251006.484
Medicina & ljudjebrez redne periodePlačljivojanuar - december 2014615.5672.3138703.1831918.02510011.4001
Medicina & ljudjebrez redne periodePlačljivojanuar - december 2013619.4331.2119852.19519910.70010013.11520
Moje FinancemesečnikPlačljivojulij - december 2016510.0005.8742006.074455938407.756289
Moje FinancemesečnikPlačljivojanuar - junij 2016610.0005.9471996.145436406.880299
Moje FinancemesečnikPlačljivojulij - december 2015510.0006.4672446.939229425407.686321
Moje FinancemesečnikPlačljivojanuar - junij 2015610.5837.0672797.346729188408.592330
Moje FinancemesečnikPlačljivojulij - december 2014510.2607.1553537.507484228408.578359
Moje FinancemesečnikPlačljivojanuar - junij 2014610.4787.3113387.649610408.635376
Moje FinancemesečnikPlačljivojulij - december 2013511.1907.8303208.15125331408.998563
Moje FinancemesečnikPlačljivojanuar - junij 2013612.2837.6953778.072339974010.0481.540
Moje FinancemesečnikPlačljivojulij - december 2012512.7007.5344187.9524541834010.4741.885
Moje FinancemesečnikPlačljivojanuar - junij 2012612.8258.3623908.7524022074010.3651.005
Moje FinancemesečnikPlačljivojulij - december 2011513.5107.4935468.0393762514011.3552.689
Moje FinancemesečnikPlačljivojanuar - junij 2011615.8258.0085948.6025871.3054013.5223.028
Moje FinancemesečnikPlačljivojulij - december 2010515.3807.4936148.3072007828324013.1653.244
Moje FinancemesečnikPlačljivojanuar - junij 2010618.4177.4697538.4222008413.6174016.1023.222
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 2017638.4106.1821316.31364119116.984113.2053.205
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 2016628.5596.3241306.45465135157.153132.9062.906
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 2016658.6696.3111466.45764423147.149242.6212.621
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 2016638.9036.5431386.68167093117.478332.5642.564
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 2016629.0606.7411536.89467727117.667702.3562.356
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 2015659.5837.0831697.2537344378.1441142.1992.199
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20156610.2807.3712047.5758135668.501571.9851.985
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 20156110.4967.6572297.88623671108.248541.9961.996
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 20156310.6417.8472348.0811.0894669.265491.943
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20146310.8458.0712328.3031.1885169.588461.7971.797
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20146510.9897.9502568.2061.3064839.601421.5461.546
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 20146111.1198.2852548.5381.21310279.895411.4071.407
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 20146311.4738.6392838.9221.16238410.159371.2631.263
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20136211.9388.9943269.3201.194701710.612271.0721.072
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20136512.3209.1313449.4751.27458810.82418870870
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 201361
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 20136117.3609.5433569.8991.1254.8761915.91212750750
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 20136214.5469.89537310.2681.1321.8301313.24011569569
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20126213.12810.27935910.6381.3161682512.13714469469
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20126413.67510.36637610.7421.5722901812.61916256
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 20126114.12710.94037711.3171.5583623913.25518
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 20126314.36610.78738411.1711.5383933513.533431
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20116214.93311.31137611.6871.529884713.764459
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 201165
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20116515.15211.03939111.4311.492653213.823836
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 20116216.01211.59236011.9521.8001015014.8771.023
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 20116316.55612.02938612.4162.4371054315.450493
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20106517.49112.29240512.8471502.6881.0235017.244686
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20106616.57711.69043912.2791501.8141553215.089842
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 20106216.82111.82241712.3891501.7771275115.194901
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 20106516.17811.82540012.3751501.418624314.771916
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20096516.15911.95336712.4501301.399974214.712767
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20096616.00511.72238812.2401301.479553414.758984
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 20096117.13912.18742712.7441301.8681064616.0801.362
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 20096217.56312.57543413.080711.689503716.4811.662
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20086317.66513.23447013.7041.898995216.644943
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20086516.58313.40244313.845645164714.782276
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 20086216.96413.21846913.6876841226815.5021.009
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 20086116.38713.17351713.690704305515.026602
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20076216.26012.61054013.150688925814.883953
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20076415.82512.00553212.537683223714.4321.190
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 20076015.74911.85642912.2856541945614.2801.147
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 20076215.60711.68342912.112669365013.9441.127
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20066116.19811.97744412.4211.031575914.253744
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20066415.23411.73541212.14779083813.316371
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 20066115.71211.70048612.186862976313.520375
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 20066315.19311.56445512.019869406013.313385
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 200663
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20056214.53611.07142011.4911.194546513.093354
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20056513.64510.86440211.266520134412.180381
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivoapril - junij 20056313.82710.94837811.326638276612.458467
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojanuar - marec 20056213.58110.74142611.167541334912.350609
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20046512.4968.5634709.033900765011.0751.066
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivojulij - september 20046211.5347.7663128.07849563210.0611.482
Časnik Večer d. o. o.7 dnitednikPlačljivojanuar - marec 2014125.3963.3742483.622159310804.091
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2013145.7043.4812453.726170330804.226
7 dnitednikPlačljivojulij - september 2013135.5043.5182403.758144280854.182
7 dnitednikPlačljivoapril - junij 2013135.6623.6512073.858155302804.315
7 dnitednikPlačljivojanuar - marec 2013136.7613.6662603.9261551.3731005.45411
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2012135.9273.6952613.9561233171104.396
7 dnitednikPlačljivojulij - september 2012136.1153.8202754.095140342804.57711
7 dnitednikPlačljivoapril - junij 2012136.3084.0112364.247163380804.790
7 dnitednikPlačljivojanuar - marec 2012136.6004.1832684.451199386805.036
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2011136.6154.3143004.6141604121605.186
7 dnitednikPlačljivojulij - september 2011136.6584.3583514.7091603901505.259
7 dnitednikPlačljivoapril - junij 2011136.8084.4953854.8801603791505.419
7 dnitednikPlačljivojanuar - marec 2011136.9084.6513805.0311613082005.500
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2010127.0174.7323715.1031573331505.593
7 dnitednikPlačljivojulij - september 2010137.1004.7063935.0991534012005.653
7 dnitednikPlačljivoapril - junij 2010137.3774.7783655.1431534812005.777
7 dnitednikPlačljivojanuar - marec 2010138.1154.8994965.3951534542006.002
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2009128.1215.1103955.5051536692006.327
7 dnitednikPlačljivojulij - september 2009148.8325.1694415.6101537332006.496
7 dnitednikPlačljivoapril - junij 2009139.4155.2094715.6801556682006.503
7 dnitednikPlačljivojanuar - marec 20091210.3175.0455475.5921561.5652007.313
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2008139.5775.0695435.6121558661806.633
7 dnitednikPlačljivojulij - september 2008139.9465.0236125.6351555062006.296
7 dnitednikPlačljivoapril - junij 20081310.3085.1737335.9061556242076.685
7 dnitednikPlačljivojanuar - marec 2008129.9505.2826125.8941296862006.709
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20071210.3675.4266836.1091295712066.809
7 dnitednikPlačljivojulij - september 2007139.7085.5006526.1521296191896.900
7 dnitednikPlačljivoapril - junij 20071215.7255.6078216.4281294.64428411.201
7 dnitednikPlačljivojanuar - marec 20071310.5825.7326486.3801365052887.021
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20061115.3305.3961.4046.8004924.59620611.888
7 dnitednikPlačljivojulij - september 2006139.3015.4497706.219443991356.761
7 dnitednikPlačljivoapril - junij 20061210.3425.6487536.4014421912477.034
7 dnitednikPlačljivojanuar - marec 20061310.0695.8478706.7174532171647.387
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20051312.4356.0691.7017.7704721391708.381
7 dnitednikPlačljivojulij - september 20051314.2166.1273.0689.1955643669.759
7 dnitednikPlačljivoapril - junij 20051316.2136.2923.1839.47559240010.067
7 dnitednikPlačljivojanuar - marec 20051310.2146.4418157.2566022228.080
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2004010.7316.5878427.4295941113028.134
7 dnitednikPlačljivojulij - september 2004012.3346.6521.0057.6576253133408.595
BonbontednikPrilogajanuar - marec 20141246.72525.593
BonbontednikPrilogaoktober - december 20131446.42526.213
BonbontednikPrilogajulij - september 20131346.71926.392
BonbontednikPrilogaapril - junij 20131231.69626.613
BonbontednikPrilogajanuar - marec 20131246.47127.504
BonbontednikPrilogaoktober - december 20121348.45428.672
BonbontednikPrilogajulij - september 20121350.70429.460
BonbontednikPrilogaapril - junij 20121249.87130.197
BonbontednikPrilogajanuar - marec 20121351.44231.742
BonbontednikPrilogaoktober - december 20111252.91732.639
BonbontednikPrilogajulij - september 20111355.53833.066
BonbontednikPrilogaapril - junij 20111354.56233.948
BonbontednikPrilogajanuar - marec 20111256.05435.336
BonbontednikPrilogaoktober - december 20101356.65435.707
BonbontednikPrilogajulij - september 20101357.87336.091
BonbontednikPrilogaapril - junij 20101257.88836.697
BonbontednikPrilogajanuar - marec 20101360.82738.029
BonbontednikPrilogaoktober - december 20091360.97738.514
BonbontednikPrilogajulij - september 20091363.68539.392
BonbontednikPrilogaapril - junij 20091363.35439.846
BonbontednikPrilogajanuar - marec 20091365.27740.986
BonbontednikPrilogaoktober - december 20081367.49241.605
BonbontednikPrilogajulij - september 20081469.05742.242
BonbontednikPrilogaapril - junij 20081368.62342.649
BonbontednikPrilogajanuar - marec 20081268.76743.400
BonbontednikPrilogaoktober - december 20071270.02543.620
BonbontednikPrilogajulij - september 20071370.78544.107
BonbontednikPrilogaapril - junij 20071270.2751.04423821544.145
BonbontednikPrilogajanuar - marec 20071271.2001.0512621644.477
BonbontednikPrilogaoktober - december 20061271.9001.06611522345.355
BonbontednikPrilogajulij - september 20061273.8541.1036955645.982
BonbontednikPrilogaapril - junij 20061275.121
BonbontednikPrilogajanuar - marec 2006779.671
History IllustratedmesečnikPlačljivojulij - december 201364.5171.3531.9433.296382693.3811212
History IllustratedmesečnikPlačljivojanuar - junij 201364.4501.1821.6812.8634127902.9941313
History IllustratedmesečnikPlačljivojulij - december 201264.2429371.7592.6962661082.76421719
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 2017923.85521.106
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20161123.85521.106
KvadratitednikPrilogajulij - september 20161024.54721.344
KvadratitednikPrilogaapril - junij 20161224.37621.726
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 20161024.64522.146
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20151224.99522.288
KvadratitednikPrilogajulij - september 20151125.55222.257
KvadratitednikPrilogaapril - junij 20151126.82722.596
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 20151228.09622.951
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20141228.74223.530
KvadratitednikPrilogajulij - september 20141130.35924.067
KvadratitednikPrilogaapril - junij 20141230.26724.721
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 20141230.60025.574
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20131331.13826.106
KvadratitednikPrilogajulij - september 20131432.56426.403
KvadratitednikPrilogaapril - junij 20131231.77126.699
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 20131232.19227.539
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20121233.00828.314
KvadratitednikPrilogajulij - september 20121335.09629.298
KvadratitednikPrilogaapril - junij 20121134.93630.164
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 20121235.95431.466
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20111137.27332.476
KvadratitednikPrilogajulij - september 20111239.15032.893
KvadratitednikPrilogaapril - junij 20111138.82233.605
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 20111339.89235.171
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20101240.15035.455
KvadratitednikPrilogajulij - september 20101341.58535.958
KvadratitednikPrilogaapril - junij 20101241.32136.594
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 20101242.49237.690
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20091343.74638.551
KvadratitednikPrilogajulij - september 20091345.62339.288
KvadratitednikPrilogaapril - junij 20091146.99139.746
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 20091347.26240.756
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20081349.33841.654
KvadratitednikPrilogajulij - september 20081350.78142.565
KvadratitednikPrilogaapril - junij 20081250.18542.758
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 20081250.18843.068
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20071251.02043.866
KvadratitednikPrilogajulij - september 20071350.23443.575
KvadratitednikPrilogaapril - junij 20071252.22594828520743.939
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 20071253.1661.017421544.395
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20061252.70096812622345.794
KvadratitednikPrilogajulij - september 20061353.6311.0238155245.790
KvadratitednikPrilogaapril - junij 20061253.782
KvadratitednikPrilogajanuar - marec 20061254.375
Naš domdvomesečnikPlačljivojulij - december 201335.0332.1511.1283.279491851443.51333
Naš domdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 201335.0332.3359353.270201871533.55755
Naš domdvomesečnikPlačljivojulij - december 201235.9332.6169373.553101331733.68744
Naš domdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 201237.0172.7271.2754.00222822254.1066
Naš domdvomesečnikPlačljivojulij - december 201137.6673.0351.7104.74586293164.860
Naš domdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 201137.7003.1431.7134.85627991504.982
Naš domdvomesečnikPlačljivojulij - december 201038.2173.4762.0705.54627821505.655
Naš domdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 201038.6333.5652.0715.63627871505.750
Naš domdvomesečnikPlačljivojulij - december 2009310.1673.6382.5996.23727881506.352
Naš domdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 200939.3673.7232.3846.10726921506.225
Naš domdvomesečnikPlačljivojulij - december 200839.4833.7522.5926.34424911506.459
Naš domdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 200839.5003.8072.4906.29722751646.394
Naš domdvomesečnikPlačljivojulij - december 200739.5003.8852.6346.51921239766.779
Naš domdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 2007310.2904.0572.5446.601109193766.903
Naš domdvomesečnikPlačljivojulij - december 2006311.6334.0592.8016.8601012.0001438.961
Naš domdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 200639.4674.1012.7476.8481062116.954
Naš domdvomesečnikPlačljivojulij - december 2005310.3334.1813.1817.3621121147.474
Naš domdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 2005310.3674.2062.8257.0311264757.157
Naš domdvomesečnikPlačljivojulij - december 200409.9004.3613.4027.7631345537.897
Science IllustratedmesečnikPlačljivojulij - december 201365.6082.6561.7214.377391884.47166
Science IllustratedmesečnikPlačljivojanuar - junij 201365.8002.6911.5184.20941391124.35277
Science IllustratedmesečnikPlačljivojulij - december 201265.8672.7411.6504.391144621134.86711112
Science IllustratedmesečnikPlačljivojanuar - junij 201266.0172.8451.5494.3942581144.45413
Science IllustratedmesečnikPlačljivojulij - december 201166.3482.7931.7454.538130504.569
TV VečertednikPrilogajulij - september 20161428.46823.734
TV VečertednikPrilogaapril - junij 20161328.29224.286
TV VečertednikPrilogajanuar - marec 20161428.45024.931
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20151428.67525.065
TV VečertednikPrilogajulij - september 20151329.42724.883
TV VečertednikPrilogaapril - junij 20151331.23825.429
TV VečertednikPrilogajanuar - marec 20151332.24625.986
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20141330.36224.374
TV VečertednikPrilogajulij - september 20141334.61926.826
TV VečertednikPrilogaapril - junij 20141336.15829.436
TV VečertednikPrilogajanuar - marec 20141334.72729.001
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20131335.36929.468
TV VečertednikPrilogajulij - september 20131336.75529.604
TV VečertednikPrilogaapril - junij 20131337.99230.141
TV VečertednikPrilogajanuar - marec 20131337.43131.848
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20121337.52732.052
TV VečertednikPrilogajulij - september 20121339.47732.964
TV VečertednikPrilogaapril - junij 20121340.60834.759
TV VečertednikPrilogajanuar - marec 20121341.46536.585
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20111342.55436.710
TV VečertednikPrilogajulij - september 20111345.19637.229
TV VečertednikPrilogaapril - junij 20111344.65437.846
TV VečertednikPrilogajanuar - marec 20111244.96739.470
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20101445.15040.129
TV VečertednikPrilogajulij - september 20101346.49240.139
TV VečertednikPrilogaapril - junij 20101346.57741.217
TV VečertednikPrilogajanuar - marec 20101248.05842.753
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20091348.63139.892
TV VečertednikPrilogajulij - september 20091350.37743.560
TV VečertednikPrilogaapril - junij 20091350.41544.342
TV VečertednikPrilogajanuar - marec 20091251.50445.707
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20081453.21346.029
TV VečertednikPrilogajulij - september 20081366.78946.191
TV VečertednikPrilogaapril - junij 20081366.95347.007
TV VečertednikPrilogajanuar - marec 20081367.63048.075
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20071264.97048.194
TV VečertednikPrilogajulij - september 20071354.78448.165
TV VečertednikPrilogaapril - junij 20071354.7621.09218822448.712
TV VečertednikPrilogajanuar - marec 20071356.02348.9161.0752021550.011
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20061357.1301.31510122351.049
TV VečertednikPrilogajulij - september 20061357.8651.0917739050.833
TV VečertednikPrilogaapril - junij 20061357.746
TV VečertednikPrilogajanuar - marec 20061358.292
TV VečertednikPrilogajanuar - januar 197013
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20177523.41818.7811.92820.70928350310121.49519910209
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20167625.60419.0151.89920.89928550699021.70519110201
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20167825.87518.9212.10521.02628550750021.8181877194
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20167525.75619.5381.93221.47028550768622.2621905195
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20167625.82119.8361.99521.83128550848822.6241966202
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20157625.95719.9302.16022.09028350219522.8751899198
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20157726.41419.8462.48222.32829151612523.13520810218
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20157327.89420.1902.25322.44327949612723.2182169225
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20157628.80820.5392.23922.77829251815223.5882159224
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20147529.44420.9032.36423.26729652616224.0892359244
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20147831.12420.9662.91623.88229752820424.707308308
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20147432.26421.8682.48524.35339269620025.44136110371
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20147531.31922.4802.65925.13938268019226.2013958403
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20137531.88523.0182.71025.72836264120226.73141112423
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20137833.28822.9633.12526.08837065919727.11742310433
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20137332.91823.7212.67426.39536665019127.41146914483
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20137533.21324.3792.88927.26852177920528.56859116607
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20127533.79525.1012.96528.06654150019529.10763314647
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20127735.69225.5413.38828.92951455619129.99932611337
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20127336.21626.8122.90529.71754594916231.211721082
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20127636.98828.0993.05131.15055763217732.339
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20117638.29728.6753.32832.0035751.11318533.691
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20117840.48628.8283.94132.76955460918533.932
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20117440.15330.1053.37933.48455959918034.642
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20117540.84931.3683.32634.69455555918035.808
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20107741.56331.7083.56035.26857856620036.412
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20107942.93731.3734.18935.56254159720036.700
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20107442.49332.4593.68936.1481.18858120037.917
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20107443.92233.4983.82337.3211.27765620039.254
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20097644.92534.1654.05638.22156965320039.443
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20097846.58234.0524.71538.76753870720040.012
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20097345.52735.0004.23139.23154465920040.434
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20097548.00535.9734.48640.45954471420041.717
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20087549.86136.4944.69441.18856463021042.382
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20087851.02236.0995.64141.74053372022042.992
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20087550.67237.3184.89442.21254659320043.351
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20087450.99537.8845.21643.10054252520044.167
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20077551.90437.8895.40843.2975421.37022045.209
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20077751.88837.1056.28843.39352658722044.506
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20077352.69637.8285.74943.5771.04784122045.465
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20077552.43538.2576.04444.3011.0592221545.382
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20067452.91838.5606.51245.0721.02380322346.898
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20067853.59638.5237.19945.7221.0388118346.841
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20067453.90239.7066.86646.5721.0668724447.725
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20067554.07840.2457.18047.42597517221748.572
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20057655.57340.5657.70748.2729916620749.329
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20057856.44740.2478.73448.9819893020650.000
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20057555.74541.2527.65048.9029866521749.953
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20057455.91842.0738.23150.3041.2225018035.808
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 2004056.03142.2448.11950.3631.0195022351.432
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 2004057.89441.9478.93150.8781.1325019552.060
Vroči KajmesečnikPlačljivojulij - december 201061.5776676672830695
Vroči KajmesečnikPlačljivojanuar - junij 201061.77065165128679
Vroči KajmesečnikPlačljivojulij - december 200961.7588308302880858
Vroči KajmesečnikPlačljivojanuar - junij 200962.0339529522880980
Vroči KajmesečnikPlačljivojulij - december 200863.3331.4411.44128801.469
Vroči KajmesečnikPlačljivojanuar - junij 200864.5161.6051.60528911.633
Vroči KajmesečnikPlačljivojulij - december 200764.5501.9361.93628521.964
Vroči KajmesečnikPlačljivojanuar - junij 200764.5171.8501.85027981.877
Vroči KajmesečnikPlačljivojulij - december 200664.5832.1132.11327962.140
Vroči KajmesečnikPlačljivojanuar - junij 200665.0672.2542.254271212.281
Vroči KajmesečnikPlačljivojulij - december 200565.9672.6312.631341332.665
Vroči KajmesečnikPlačljivojanuar - junij 200564.3001.7881.788401261.828
Delo d. o. o.DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20177532.87223.7163.84627.5621.213759328.850360143745.333
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20167634.16224.4824.07528.5571.222949329.873354123661.615
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20167836.64023.7044.98628.6901.228389329.956335143491.622
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20167535.47524.9694.27729.2461.279359730.560350173671.615
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20167535.75225.6374.26629.9031.3903010131.323335203551.645
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20157636.95226.5254.36130.8861.40511610132.407297183151.569
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20157839.71425.8085.45931.2671.5353310132.835291163071.592
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20157338.28927.1044.71531.8191.4823310133.334295173121.587
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20157638.49927.6814.68332.3641.4213310133.818281193001.574
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20147540.74628.6004.87133.4711.47887910135.828224192433.639
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20147843.80128.0736.20034.2731.53182610136.630179171963.741
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20147442.89029.3535.13334.4861.4631.71110137.660152221741.308
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20147541.50230.1054.98435.0891.41719010136.696136111471.543
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20137543.11131.2535.18836.4411.42330710138.172181231044.443
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20137846.26230.7976.36837.1651.49731310138.976145226714.030
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20137345.54033.0325.31638.3481.40932210140.08013394232.755
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20137546.50134.5125.61440.1261.30224010341.669133104333.997
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20127548.44436.0345.61641.6501.30045410643.405128134135.614
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20127751.53835.7647.04842.8121.37049210944.676228113937.543
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20127351.14638.0425.95743.9991.37142910945.801225123738.243
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20127652.27639.5415.89945.4401.37046010847.2711
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20117659.51340.8036.39947.2021.3814.75410653.3381
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20117856.92538.9447.78246.7261.39768810648.8121
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20117455.05941.2376.57447.8111.39243710649.640
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20117555.63342.8636.39049.2531.40543510651.093
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20107759.32844.1166.97651.0931.4301.14110653.663
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20107959.94742.8128.28351.0951.42556010653.080
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20107459.40444.6917.39352.0841.42647510653.9872
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20107459.90845.1997.50252.7001.40656010654.827160
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20097661.63845.7598.03853.7971.34048310656.187567
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20097863.90744.8229.44354.2661.33355210656.374223
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20097361.89746.9988.16455.1621.34232510656.90980
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20097566.76747.9278.41556.3431.2453.93212361.645125
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20087565.30648.0239.08857.1112.17319113159.968494
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20087867.01948.00610.07658.0822.2269615860.873469
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20087568.11950.6668.99459.6602.5173116462.710502
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20087471.82751.7669.92161.6872.24183616165.243480
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20077574.76152.54210.53163.0732.1741.54118067.275488
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20077776.24352.80611.23564.0413.23476219168.444407
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20077379.33754.49410.71865.2123.8961.25022970.809451
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20077575.76853.58110.88864.4692.2321.19225468.349455
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20067476.34154.62411.10065.7242.1991.31425969.691454
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20067876.99152.93513.08466.0192.10484023869.367404
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20067476.07655.24411.84667.0901.91777325370.131351
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20067578.13657.45112.35969.8101.8587323772.314558
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20057679.97058.81812.86771.6851.80525674.276786
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20057883.09057.56615.11472.6801.15225675.516740
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20057582.26859.95313.37673.3292.15326476.262779
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20057484.35360.71214.51875.2312.220526278.235783
DelodnevnikPlačljivooktober - december 2004087.10261.43815.13676.5742.048825279.404774
DelodnevnikPlačljivojulij - september 2004089.65660.31217.81378.1251.764121580.649759
Delo De factomesečnikPlačljivojulij - december 201542.6001.9171692.086151142.237
Delo De factomesečnikPlačljivojanuar - junij 201563.4032.0121542.16617010152.346
Delo De factomesečnikPlačljivojulij - december 201444.3752.4953932.8881685153.061
Delo De factomesečnikPlačljivojanuar - junij 201464.8172.6374373.0741395153.218
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - december 20161293.57581.85837543791.794
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 20161794.27183.96137063761.801
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - december 201515101.35388.32931153161.740
Delo in dom14-dnevnikPrilogaapril - junij 201513100.53889.19630853131.741
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - marec 201512102.26490.94529172981.730
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201414108.43696.66623252373.852
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - september 201413115.14298.391188101984.458
Delo in dom14-dnevnikPrilogaapril - junij 201412106.30094.85015861641.477
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - marec 201412107.49295.84114551502.046
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201312110.19298.466886947.148
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - september 201313118.831101.8935065637.326
Delo in dom14-dnevnikPrilogaapril - junij 201312113.842101.5223313486.448
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - marec 201313116.324104.1563323587.693
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201211117.618105.7722823089.423
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - september 201211127.476110.7272823092.128
Delo in dom14-dnevnikPrilogaapril - junij 201212124.690111.6982632994.960
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - marec 201211127.732114.995
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201112137.100122.579
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - september 201111139.551120.541
Delo in dom14-dnevnikPrilogaapril - junij 201113131.942118.270
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - marec 201113136.446123.310
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201012143.033126.069
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - september 201013149.274128.426
Delo in dom14-dnevnikPrilogaapril - junij 201013135.095122.633
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - marec 201013136.720125.947
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200912138.872126.964
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - september 200914146.757129.769
Delo in dom14-dnevnikPrilogaapril - junij 200913141.715129.850
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - marec 200912144.875133.594
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200814150.571139.164
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - september 200813160.077143.912
Delo in dom14-dnevnikPrilogaapril - junij 200812157.353144.651
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - marec 200812158.472146.008
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200711166.917150.538
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - september 200712170.838150.751
Delo in dom14-dnevnikPrilogaapril - junij 200712164.471147.667
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - marec 200713161.785146.295
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200612165.129147.878
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - september 200613170.488150.824
Delo in dom14-dnevnikPrilogaapril - junij 200613170.181151.754
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - marec 200612169.933155.298
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200513170.831155.427
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - september 200513179.627159.894
Delo in dom14-dnevnikPrilogaapril - junij 200512173.517158.741
Delo in dom14-dnevnikPrilogajanuar - marec 200513180.527163.877
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20040185.643161.543
Delo in dom14-dnevnikPrilogajulij - september 20040198.254171.115
Delo in dom plusmesečnikPlačljivojulij - december 201456.2801.4231.6733.09626336153.395
Delo in dom plusmesečnikPlačljivojanuar - junij 201466.3171.3051.7003.00527336153.314
Delo in dom plusbrez redne periodePlačljivojanuar - december 201358.3001.2162.8694.08526213154.360
Delo in dom plusbrez redne periodePlačljivojanuar - december 201267.6671.4763.9795.455417145.872
FTtednikPrilogajanuar - marec 20101355.66950.841
FTtednikPrilogaoktober - december 20091255.73951.321
FTtednikPrilogajulij - september 20091359.05452.423
FTtednikPrilogaapril - junij 20091256.86451.710
FTtednikPrilogajanuar - marec 20091357.97553.509
FTtednikPrilogaoktober - december 20081258.52654.088
FTtednikPrilogajulij - september 20081361.21856.326
FTtednikPrilogaapril - junij 20081360.45657.158
FTtednikPrilogajanuar - marec 20081265.97358.830
FTtednikPrilogaoktober - december 20071372.06560.188
FTtednikPrilogajulij - september 20071373.70462.480
FTtednikPrilogaapril - junij 20071275.99663.585
FTtednikPrilogajanuar - marec 20071272.70760.820
FTtednikPrilogaoktober - december 20061274.55062.724
FTtednikPrilogajulij - september 20061373.93862.736
GrafičardvomesečnikPlačljivojulij - december 2016340021121167217
GrafičardvomesečnikPlačljivojanuar - junij 2016340021221267218
Grafičarbrez redne periodePlačljivojulij - december 2015340022222267228
Grafičarbrez redne periodePlačljivojanuar - junij 2015340022122167227
Grafičarbrez redne periodePlačljivojulij - december 2014340025225267258
Grafičarbrez redne periodePlačljivojanuar - junij 2014340025025067256
Grafičarbrez redne periodePlačljivojanuar - december 2013642528928967295
Grafičarbrez redne periodePlačljivojanuar - december 2012651735535586127453
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20171328.72520.3263.44223.7681.081349124.88335943635.050
NedelotednikPlačljivooktober - december 20161330.12421.7323.64825.3801.09369126.47935343571.615
NedelotednikPlačljivojulij - september 20161334.04921.8894.85126.7401.10029127.84233533381.622
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20161333.71623.6404.30627.9461.13429329.08234943531.615
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20161333.49224.5694.03128.6001.240109429.85033453391.646
NedelotednikPlačljivooktober - december 20151334.09125.3193.96929.2881.240829430.61029743011.569
NedelotednikPlačljivojulij - september 20151337.52325.0975.39530.4921.25429431.74829142951.595
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20151335.59926.0064.44030.4461.270269431.74229653011.588
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20151336.29526.5794.54031.1191.259189432.39627952841.574
NedelotednikPlačljivooktober - december 20141337.22827.2594.75832.0171.27529433.294224102343.876
NedelotednikPlačljivojulij - september 20141340.47527.0846.08733.1711.241179434.429179141932.848
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20141340.00927.9334.82532.7581.2342.0299436.021152201721.310
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20141339.57928.6395.10133.7401.22639434.969137111481.512
NedelotednikPlačljivooktober - december 20131340.86029.5595.44135.0001.229199436.249181211024.443
NedelotednikPlačljivojulij - september 20131344.43329.3517.01936.3701.2301849437.785144186212.935
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20131342.02630.4925.72336.2151.2012019437.61813343732.732
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20131342.60031.2655.62136.8861.139199438.04513253733.991
NedelotednikPlačljivooktober - december 20121344.62832.4755.95438.4291.1374759740.042128124035.562
NedelotednikPlačljivojulij - september 20121447.91033.0997.45040.5491.1974348642.18112853334.809
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20121347.13035.2665.84941.1151.2118798143.20612683435.300
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20121250.20837.8476.48844.3351.2073728145.914
NedelotednikPlačljivooktober - december 20111356.89336.5097.24343.7521.2097.6698152.630
NedelotednikPlačljivojulij - september 20111353.73536.7199.57246.2911.2163518147.858
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20111351.78037.1127.06044.1721.2182.4878147.876
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20111350.96137.8267.32845.1541.2134608146.827
NedelotednikPlačljivooktober - december 20101353.38939.3127.81347.1251.1793748148.678
NedelotednikPlačljivojulij - september 20101356.78539.2429.52848.7691.1793488150.297
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20101352.81039.3377.77547.1121.1741768148.462
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20101354.43140.4718.07648.5461.1723058150.024
NedelotednikPlačljivooktober - december 20091353.08539.3188.03847.3571.1675438149.067
NedelotednikPlačljivojulij - september 20091356.35537.38110.87748.2571.1543488149.759
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20091351.14137.0808.29945.3791.1693228146.95483
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20091351.41337.2628.67945.9411.08721110847.361123
NedelotednikPlačljivooktober - december 20081352.50237.4889.18346.6701.5671311048.486236
NedelotednikPlačljivojulij - september 20081356.13437.43811.37548.8131.588248850.639214
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20081354.43538.5129.32047.8321.7739749.843237
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20081354.02638.5849.15447.7382.22410750.196234
NedelotednikPlačljivooktober - december 20071355.55739.2639.61448.8772.235411051.348233
NedelotednikPlačljivojulij - september 20071459.39038.79912.02350.8222.2637112053.354198
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20071358.36339.14610.44849.5942.32412052.150232
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20071256.59038.7459.75048.4952.24012050.966231
NedelotednikPlačljivooktober - december 20061457.33939.96310.00649.9692.20818612452.598235
NedelotednikPlačljivojulij - september 20061362.63640.53913.30053.8382.05910112056.207209
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20061359.33142.12710.15152.2791.91642312054.849231
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20061258.87843.4679.01952.4871.82114254.744436
NedelotednikPlačljivooktober - december 20051362.40743.81211.31855.1301.79214257.563641
NedelotednikPlačljivojulij - september 20051367.29443.40914.33957.7481.14614260.421613
NedelotednikPlačljivoapril - junij 20051399.94844.43810.88755.3252.12952.16414094.213646
NedelotednikPlačljivojanuar - marec 20051363.19544.69010.75355.4432.16614158.269661
NedelotednikPlačljivooktober - december 2004064.21945.10811.15856.2662.00413958.953684
NedelotednikPlačljivojulij - september 2004069.08544.94614.04258.9881.73214561.347684
Odprta kuhinjatednikPrilogajanuar - marec 20171328.93824.88335943635.050
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20161230.34226.48935343571.615
Odprta kuhinjatednikPrilogajulij - september 20161334.26227.84233533381.622
Odprta kuhinjatednikPrilogaapril - junij 20161333.93129.08234943531.615
Odprta kuhinjatednikPrilogajanuar - marec 20161333.68529.85033453391.646
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20151234.19630.61529743011.569
Odprta kuhinjatednikPrilogajulij - september 20151337.72331.74829142951.595
Odprta kuhinjatednikPrilogaapril - junij 20151335.78131.74229653011.588
Odprta kuhinjatednikPrilogajanuar - marec 20151336.52832.39627952841.574
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20141337.43833.294224102343.876
Odprta kuhinjatednikPrilogajulij - september 20141340.70834.429179141932.848
Odprta kuhinjatednikPrilogaapril - junij 20141340.25436.021152201721.310
Odprta kuhinjatednikPrilogajanuar - marec 20141339.82334.969137111481.512
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20131341.13136.24981211024.443
Odprta kuhinjatednikPrilogajulij - september 20131344.71037.78444186212.935
Odprta kuhinjatednikPrilogaapril - junij 20131342.34837.6183343732.732
Odprta kuhinjatednikPrilogajanuar - marec 20131343.00338.0453253733.991
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20121344.98840.04228124035.562
Odprta kuhinjatednikPrilogajulij - september 20121448.49442.1812853334.809
Odprta kuhinjatednikPrilogaapril - junij 20121347.43843.2062683435.300
Odprta kuhinjatednikPrilogajanuar - marec 20121250.50245.914
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20111357.18352.631
Odprta kuhinjatednikPrilogajulij - september 20111354.52347.858
Odprta kuhinjatednikPrilogaapril - junij 20111352.52347.876
Odprta kuhinjatednikPrilogajanuar - marec 20111251.63346.881
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20101354.17648.678
Odprta kuhinjatednikPrilogajulij - september 20101357.62050.297
Odprta kuhinjatednikPrilogaapril - junij 20101353.63948.462
Odprta kuhinjatednikPrilogajanuar - marec 20101355.18450.023
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20091353.86549.067
Odprta kuhinjatednikPrilogajulij - september 20091357.07749.759
Odprta kuhinjatednikPrilogaapril - junij 20091352.05446.954
Odprta kuhinjatednikPrilogajanuar - marec 20091352.40047.150
OnatednikPrilogajanuar - marec 20171394.80883.215392104028.046
OnatednikPrilogaoktober - december 20161297.31385.09738343871.790
OnatednikPrilogajulij - september 201613105.23187.49836373701.798
OnatednikPrilogaapril - junij 201613100.84887.29837763831.788
OnatednikPrilogajanuar - marec 201613102.44689.43036073671.816
OnatednikPrilogaoktober - december 201513103.96990.87831653211.732
OnatednikPrilogajulij - september 201513112.56993.93530553101.746
OnatednikPrilogaapril - junij 201513106.32392.79230753121.743
OnatednikPrilogajanuar - marec 201513108.68994.92229262981.731
OnatednikPrilogaoktober - december 201413111.29297.61423172383.545
OnatednikPrilogajulij - september 201414122.586102.869187111984.698
OnatednikPrilogaapril - junij 201413112.13897.77315871651.478
OnatednikPrilogajanuar - marec 201412114.01299.60514451492.046
OnatednikPrilogaoktober - december 201314116.488102.171906967.148
OnatednikPrilogajulij - september 201313126.113105.5854965537.307
OnatednikPrilogaapril - junij 201312121.464105.7593333686.550
OnatednikPrilogajanuar - marec 201312123.633108.1603323587.737
OnatednikPrilogaoktober - december 201212124.481109.7682933289.446
OnatednikPrilogajulij - september 201213135.346115.1252833192.267
OnatednikPrilogaapril - junij 201212129.643115.1852632994.916
OnatednikPrilogajanuar - marec 201213133.708118.980
OnatednikPrilogaoktober - december 201112142.366125.623
OnatednikPrilogajulij - september 201113146.523124.135
OnatednikPrilogaapril - junij 201113138.061121.792
OnatednikPrilogajanuar - marec 201112141.108126.243
OnatednikPrilogaoktober - december 201012148.875129.244
OnatednikPrilogajulij - september 201013153.485131.406
OnatednikPrilogaapril - junij 201012138.893125.480
OnatednikPrilogajanuar - marec 201013142.723129.529
OnatednikPrilogaoktober - december 200913145.158131.145
OnatednikPrilogajulij - september 200913152.715134.934
OnatednikPrilogaapril - junij 200913145.900132.748
OnatednikPrilogajanuar - marec 200913155.285137.929
OnatednikPrilogaoktober - december 200813155.823142.352
OnatednikPrilogajulij - september 200814162.871146.943
OnatednikPrilogaapril - junij 200813163.649147.972
OnatednikPrilogajanuar - marec 200812166.856150.985
OnatednikPrilogaoktober - december 200712175.183156.806
OnatednikPrilogajulij - september 200713176.531155.960
OnatednikPrilogaapril - junij 200712175.121154.173
OnatednikPrilogajanuar - marec 200712168.863151.875
OnatednikPrilogaoktober - december 200611170.250153.184
OnatednikPrilogajulij - september 200612175.558155.774
OnatednikPrilogaapril - junij 200612171.900154.745
OnatednikPrilogajanuar - marec 200613177.119161.854
OnatednikPrilogaoktober - december 200512177.488161.067
OnatednikPrilogajulij - september 200513186.185165.743
OnatednikPrilogaapril - junij 200513179.154163.739
OnatednikPrilogajanuar - marec 200512182.104166.052
OnatednikPrilogaoktober - december 20040181.023161.826
OnatednikPrilogajulij - september 20040188.273167.126
Ona plusmesečnikPlačljivojulij - december 2016517.6012.8768.81411.6903513812.044
Ona plusmesečnikPlačljivojanuar - junij 2016513.6502.7685.3248.09220788.299
Ona plusmesečnikPlačljivojulij - december 2015517.8202.4969.93512.431343912.774
Ona plusmesečnikPlačljivojanuar - junij 2015512.3202.2024.6346.8362605127.101
Ona plusmesečnikPlačljivojulij - december 2014514.3202.4326.8039.23530326149.564
Ona plusmesečnikPlačljivojanuar - junij 2014511.0502.1274.5666.6932898146.990
Ona plusbrez redne periodePlačljivojanuar - december 2013812.7501.8246.0677.8912707148.168
Ona plusbrez redne periodePlačljivojanuar - december 2012811.2501.8075.1506.957402167.359
Pogledi14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 201666.0001.3831711.554239340282.133
Pogledi14-dnevnikPlačljivojulij - december 201596.0001.4851811.666240340282.413167
Pogledi14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2015126.0001.5871771.764240340282.344
Pogledi14-dnevnikPlačljivojulij - december 201496.0001.7042321.936243340282.519
Pogledi14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2014126.0001.8221741.996252416282.664
Pogledi14-dnevnikPlačljivojulij - december 201396.0001.5602721.832229547283.106498
Pogledi14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2013126.1751.1592331.392225554283.3441.173
Pogledi14-dnevnikPlačljivooktober - december 201256.0001.2962641.560223592383.6311.256
Pogledi14-dnevnikPlačljivojulij - september 201246.000660299959235595383.8002.011
Pogledi14-dnevnikPlačljivoapril - junij 201266.0001.3952251.6202451.463384.6731.345
PoletmesečnikPrilogajulij - december 2016694.77581.58837143751.792
PoletmesečnikPrilogajanuar - junij 2016694.06783.66237053751.801
PoletmesečnikPrilogajulij - december 20156101.24587.49131063161.739
PoletmesečnikPrilogajanuar - junij 20156100.25089.06329863041.735
PolettednikPrilogaoktober - december 20141237.04232.59522342274.072
PolettednikPrilogajulij - september 20141339.12332.59817951842.851
PolettednikPrilogaapril - junij 20141236.16731.99215251571.309
PolettednikPrilogajanuar - marec 20141342.12337.57413531381.603
PolettednikPrilogaoktober - december 20131245.28340.561817884.668
PolettednikPrilogajulij - september 20131241.64035.1274555013.662
PolettednikPrilogaapril - junij 20131240.53836.199333332.768
PolettednikPrilogajanuar - marec 20131342.29238.055333333.998
PolettednikPrilogaoktober - december 20121050.00945.509272740.896
PolettednikPrilogajulij - september 2012686.68775.994282864.903
PolettednikPrilogaapril - junij 2012684.02376.349262666.587
PolettednikPrilogajanuar - marec 2012687.63279.146
PolettednikPrilogaoktober - december 20116131.655117.539
PolettednikPrilogajulij - september 20117138.474119.662
PolettednikPrilogaapril - junij 201113130.576117.140
PolettednikPrilogajanuar - marec 201113134.218121.272
PolettednikPrilogaoktober - december 201012139.949124.059
PolettednikPrilogajulij - september 201011145.790125.861
PolettednikPrilogaapril - junij 201013131.819121.894
PolettednikPrilogajanuar - marec 201012136.129124.316
PolettednikPrilogaoktober - december 200913137.666125.972
PolettednikPrilogajulij - september 200913146.831128.769
PolettednikPrilogaapril - junij 200912141.507129.958
PolettednikPrilogajanuar - marec 200912145.838132.978
PolettednikPrilogaoktober - december 200812149.005137.085
PolettednikPrilogajulij - september 200813160.715144.095
PolettednikPrilogaapril - junij 200812156.192143.348
PolettednikPrilogajanuar - marec 200813160.931146.414
PolettednikPrilogaoktober - december 200712167.192150.181
PolettednikPrilogajulij - september 200713169.315149.781
PolettednikPrilogaapril - junij 200713169.935149.910
PolettednikPrilogajanuar - marec 200712161.413144.886
PolettednikPrilogaoktober - december 200613163.058146.591
PolettednikPrilogajulij - september 200613168.285149.024
PolettednikPrilogaapril - junij 200612164.780147.620
PolettednikPrilogajanuar - marec 200613167.619153.831
PolettednikPrilogaoktober - december 200513167.469153.109
PolettednikPrilogajulij - september 200513175.779157.467
PolettednikPrilogaapril - junij 200513170.662156.094
PolettednikPrilogajanuar - marec 200513171.173157.132
PolettednikPrilogaoktober - december 20040172.788155.935
PolettednikPrilogajulij - september 20040180.261158.960
Polet fitbrez redne periodePlačljivojulij - december 201454.3406309211.5512612151.814
Polet fitmesečnikPlačljivojanuar - junij 201454.3806918331.5242743151.801
Polet fitbrez redne periodePlačljivojanuar - december 201366.1178171.3932.21026417152.491
Polet fitbrez redne periodePlačljivojanuar - december 201266.2509511.8302.781435143.216
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivojanuar - marec 20171326.59518.9102.94121.8511.1511910123.021323352.590
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20161327.99520.0113.13423.1451.161410424.31028129175
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivojulij - september 20161334.01420.5584.74925.3071.168410126.47928129175
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivoapril - junij 20161331.85321.7384.30426.0421.1721110327.22528129173
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivojanuar - marec 20161331.09222.4943.91526.4091.1813410527.62425227172
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20151331.43823.2493.67226.9211.1832610528.13018119163
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivojulij - september 20151336.51423.5185.77229.2901.1952610530.51114115159
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivoapril - junij 20151332.79324.1793.89728.0761.2072810529.31112113155
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivojanuar - marec 20151333.62424.8323.85128.6831.2122810529.92310111156
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20141334.74625.7003.97229.6721.2192810530.919718149
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivojulij - september 20141338.72826.0485.40331.4511.2213110532.7038210149
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivoapril - junij 20141335.05426.8353.67130.5061.2222910531.757639171
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivojanuar - marec 20141336.52327.8383.90031.7381.2173110532.986819493
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20131338.47729.2454.12333.3681.2234410534.63618192.499
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivojulij - september 20131343.15429.9605.76035.7201.21629910537.236151618.294
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivoapril - junij 20131340.56131.2514.32135.5721.2166310536.852153.693
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivojanuar - marec 20131342.01732.3794.34536.7241.2595410538.038153.695
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20121344.15632.8764.33037.2063.3348310540.624153.796
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivojulij - september 20121450.12634.9235.97640.8993.3727410944.346154.593
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivoapril - junij 20121352.55639.6354.59044.2253.41527111047.912156.723
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 20177564.46643.47611.54355.0191.13512410156.278325372.793
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20167666.58544.31312.20256.5151.1418510157.74129231175
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 20167871.35844.36314.21058.5731.1492610159.74828331176
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 20167568.82945.80912.42858.2371.1533610359.42628230173
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 20167569.17246.43313.08359.5161.1642910560.70925227172
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20157669.86747.26212.81860.0801.1673110561.27818220163
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 20157874.89146.88115.18262.0631.1772710563.26714216159
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 20157372.26648.20313.23161.4341.18862910563.25112315155
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 20157673.78448.78314.22463.0071.1913010564.22810313156
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20147575.95049.01314.28863.3011.1992.09510566.595729149
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 20147880.58348.33116.47964.8101.2002.61010568.6208412149
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 20147474.47549.36714.39263.7591.19910610565.064729171
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 20147575.74350.08914.76464.8531.19513710566.185819524
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20137575.93750.48715.17965.6661.19812710566.992191102.707
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 20137881.15150.40917.20067.6091.19330910569.112152720.237
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 20137378.82151.75515.56967.3241.19313110568.649153.708
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 20137579.84251.83816.66968.5071.19314910569.850153.705
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20127579.42251.96216.31668.2781.19213810569.609153.788
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 20127786.77152.20519.92772.1321.21716210973.512154.635
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 20127383.23054.63816.92171.5591.21631411073.090155.861
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 20127685.32355.97017.74973.7191.21018511075.114
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20117688.53056.31719.98276.2991.21517811077.692
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 20117893.23556.18222.01278.1941.23615911079.589
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 20117486.91856.32218.50974.8311.23619411076.262
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 20117589.67358.71818.53077.2481.22522511178.698
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20107792.80558.88620.30879.1941.18423311580.612
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 20107996.77357.75722.97480.7311.17915511582.065
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 20107484.86258.47216.76675.2381.15925076.647
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 20107486.55359.50917.47476.9831.15555511578.693
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20097689.00160.40618.00878.4141.13883611580.388
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 20097892.88659.21220.97180.1831.13418311581.500
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 20097389.11660.97718.49379.4711.14520811580.85127
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 20097592.11063.59419.21182.8051.06125611784.16544
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20087594.78365.61319.15684.7691.40178711787.04285
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 200878101.94866.69623.34090.0351.4211.0279292.56179
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 20087597.40366.57719.99686.5732.703310189.36688
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 20087499.32168.87221.02889.9001.4741711391.47181
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200775103.39968.22121.20589.4264.874511694.38479
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 200777102.32665.14624.84489.9901.526212691.57759
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 20077399.45965.10222.73287.8341.54712689.46079
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 20077599.52265.36423.07688.4401.4861612190.02179
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200674100.62465.18323.81088.9941.46912990.53976
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 200678102.92764.59825.61890.2161.462814491.75873
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 200674100.66665.77123.34089.1111.46937514291.02975
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 200675103.00266.19325.17791.3701.53589014893.906111
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200576101.45166.84824.63789.5011.55974714892.084277
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 200578104.88863.59127.81491.40593856914894.111277
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivoapril - junij 200575102.50863.43125.97289.4032.0371.01014792.726277
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojanuar - marec 200574102.73663.15327.26790.4211.95581414693.468278
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20040101.35061.98926.33388.3221.74481014191.146270
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivojulij - september 20040103.82561.35028.40889.7581.57339214791.995272
Sobotna prilogatednikPrilogajanuar - marec 20171244.90838.68236083685.336
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20161446.25039.74335443581.615
Sobotna prilogatednikPrilogajulij - september 20161348.70839.91433563411.622
Sobotna prilogatednikPrilogaapril - junij 20161348.35440.85935083581.615
Sobotna prilogatednikPrilogajanuar - marec 20161348.82341.90833483421.646
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20151350.69643.90729753021.570
Sobotna prilogatednikPrilogajulij - september 20151352.95043.68929152961.595
Sobotna prilogatednikPrilogaapril - junij 20151351.20644.15129673031.588
Sobotna prilogatednikPrilogajanuar - marec 20151351.58644.60528092891.574
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20141355.41548.286224182423.876
Sobotna prilogatednikPrilogajulij - september 20141357.70048.271179342132.849
Sobotna prilogatednikPrilogaapril - junij 20141359.41551.570152632151.310
Sobotna prilogatednikPrilogajanuar - marec 20141355.05447.898137281651.512
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20131357.12349.68481641454.446
Sobotna prilogatednikPrilogajulij - september 20131360.10650.214445710112.935
Sobotna prilogatednikPrilogaapril - junij 20131360.26851.48333114432.732
Sobotna prilogatednikPrilogajanuar - marec 20131361.28953.26832144633.991
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20121363.82955.08028366435.562
Sobotna prilogatednikPrilogajulij - september 20121365.54355.89127235037.487
Sobotna prilogatednikPrilogaapril - junij 20121365.56056.93926366238.245
Sobotna prilogatednikPrilogajanuar - marec 20121366.39858.878
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20111472.57163.915
Sobotna prilogatednikPrilogajulij - september 20111371.90160.816
Sobotna prilogatednikPrilogaapril - junij 20111370.80862.068
Sobotna prilogatednikPrilogajanuar - marec 20111271.92663.830
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20101475.55166.596
Sobotna prilogatednikPrilogajulij - september 20101375.89165.474
Sobotna prilogatednikPrilogaapril - junij 20101375.86966.625
Sobotna prilogatednikPrilogajanuar - marec 20101276.43367.623
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20091471.10769.563
Sobotna prilogatednikPrilogajulij - september 20091379.79168.941
Sobotna prilogatednikPrilogaapril - junij 20091377.13169.533
Sobotna prilogatednikPrilogajanuar - marec 20091380.10871.561
Super50mesečnikPrilogajanuar - junij 2016696.25084.85636793761.802
Super50mesečnikPrilogajulij - december 20156103.05088.41531063161.738
Super50mesečnikPrilogajanuar - junij 20156103.42790.57229653011.729
Super50mesečnikPrilogaoktober - december 20143104.56792.05322962353.698
VikendtednikPrilogajanuar - marec 201713126.232105.16139284008.164
VikendtednikPrilogaoktober - december 201613128.162111.09638333861.790
VikendtednikPrilogajulij - september 201614134.271108.35836343671.797
VikendtednikPrilogaapril - junij 201613133.923112.06037853831.788
VikendtednikPrilogajanuar - marec 201612134.758117.82636063661.817
VikendtednikPrilogaoktober - december 201514138.171116.59231643201.732
VikendtednikPrilogajulij - september 201513144.769118.71730553101.754
VikendtednikPrilogaapril - junij 201513144.215121.64530863141.743
VikendtednikPrilogajanuar - marec 201513146.246123.50529052951.730
VikendtednikPrilogaoktober - december 201413151.738129.82123152364.024
VikendtednikPrilogajulij - september 201413159.333130.74118891973.000
VikendtednikPrilogaapril - junij 201413155.471131.12115971661.481
VikendtednikPrilogajanuar - marec 201413154.083130.41014341472.130
VikendtednikPrilogaoktober - december 201313154.205128.371906967.153
VikendtednikPrilogajulij - september 201313163.433133.3674955431.240
VikendtednikPrilogaapril - junij 201313163.252134.9103333686.513
VikendtednikPrilogajanuar - marec 201313163.873138.7053233587.660
VikendtednikPrilogaoktober - december 201213165.536139.3092823089.425
VikendtednikPrilogajulij - september 201213177.507145.2992812992.205
VikendtednikPrilogaapril - junij 201213171.086144.6042612794.847
VikendtednikPrilogajanuar - marec 201213175.173149.367
VikendtednikPrilogaoktober - december 201113185.212163.275
VikendtednikPrilogajulij - september 201114187.045151.657
VikendtednikPrilogaapril - junij 201113178.435152.939
VikendtednikPrilogajanuar - marec 201112174.802151.577
VikendtednikPrilogaoktober - december 201014184.749162.845
VikendtednikPrilogajulij - september 201013188.477159.411
VikendtednikPrilogaapril - junij 201013179.865157.278
VikendtednikPrilogajanuar - marec 201012180.800160.366
VikendtednikPrilogaoktober - december 200914189.420164.995
VikendtednikPrilogajulij - september 200913190.469162.451
VikendtednikPrilogaapril - junij 200913184.102162.596
VikendtednikPrilogajanuar - marec 200912207.560186.694
VikendtednikPrilogaoktober - december 200814192.271172.412
VikendtednikPrilogajulij - september 200813199.338175.039
VikendtednikPrilogaapril - junij 200813197.896167.627
VikendtednikPrilogajanuar - marec 200813203.442181.787
VikendtednikPrilogaoktober - december 200713212.577187.687
VikendtednikPrilogajulij - september 200713211.234174.832
VikendtednikPrilogaapril - junij 200713218.394185.208
VikendtednikPrilogajanuar - marec 200713212.827185.550
VikendtednikPrilogaoktober - december 200613212.371186.529
VikendtednikPrilogajulij - september 200613213.223185.732
VikendtednikPrilogaapril - junij 200613211.747186.515
VikendtednikPrilogajanuar - marec 200613220.600195.570
VikendtednikPrilogaoktober - december 200513220.192192.314
VikendtednikPrilogajulij - september 200514219.514189.830
VikendtednikPrilogaapril - junij 200513221.485196.713
VikendtednikPrilogajanuar - marec 200512223.446200.979
VikendtednikPrilogaoktober - december 20040224.400201.224
VikendtednikPrilogajulij - september 20040225.731199.734
Dnevnik d. d.DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20177526.23620.6341.25021.8851268549722.207501161314
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20167627.56020.6391.35922.006829817910522.48315313166387
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20167828.31220.0041.68521.690128318510022.1581609169375
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20167527.92620.3721.47121.8441337999222.2801628170375
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20167527.89920.8921.49622.3946380629422.8361568164370
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20157628.65421.0931.57522.6841631121312923.20815512167378
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20157829.71120.6571.91622.57412666013822.90015118173378
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20157329.43821.3251.71023.0352611813023.31415115166375
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20157629.71621.9121.72023.6322735912723.96414813161374
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20147530.56622.4701.65724.12727613714824.54014612158385
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20147831.64822.3362.10224.452142849517524.8318716103428
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20147431.49023.2472.23125.48242659316525.840771895427
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20147532.80524.3432.06426.408127029810626.976821799399
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20137534.68825.1692.17027.3945536136010228.115431659428
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20137836.47325.3092.64827.9751853225918028.766411657408
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20137337.28426.7852.25529.0915158540717130.083291544404
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20137538.58528.1982.45530.65359530315731.5513218501.239
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20127541.75829.7672.71532.530486001.04515734.175120141341.571
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20127743.09430.1473.53033.6961955221115734.459169111801.441
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20127342.99331.9403.15035.24915960821015736.068116312
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20127644.19333.2852.98436.39112261519615737.23533
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20117645.70433.6953.22237.05714061762715838.3065
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20117846.26033.0233.88337.19428856427816038.036
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20117446.40334.3203.40538.32760256846616039.361
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20117546.68535.2093.10239.10779656719312239.867
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20107748.29935.9463.39439.99865858238211740.962
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20107949.10635.5924.15740.07332459132911740.993
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20107449.33136.9153.81541.32559569071211342.727
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20107450.12037.9963.61142.45885174541311743.616
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20097651.25938.7163.67842.93053691050011244.340
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20097852.51938.3334.93643.26992536410044.558
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20097352.70639.7464.66644.41275367210045.837
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20097553.23240.6644.29944.96376046710046.190
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20087555.28041.4414.68346.12477356910247.466
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20087857.44341.2265.55346.77977743410047.990
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20087556.56541.9415.18447.12578264810348.555
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20087458.54442.9115.95248.86377851610350.157
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20077560.63142.6486.45949.10777596610050.848
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20077759.95941.3496.75148.1007761.20810050.084
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20077358.39141.4496.28247.7317931.22510049.749
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20077558.32642.0316.99949.0308197079850.556
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20067459.49441.5257.98649.5117996159050.925
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20067858.35740.1476.93647.0838134999148.395
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20067459.01440.8687.69048.5588196999050.076
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20067559.94241.3077.94149.2488041.3089551.360
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20057658.91741.0837.83948.9228108248850.63377
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20057859.23940.2116.60046.8118027688348.588207
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20057557.99940.5626.51447.0769065647949.390844
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20057458.87640.5997.47648.0758056928051.0371.465
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20047760.85839.9936.41346.4067832.8397951.7101.682
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20047959.19139.7387.10146.8397758447549.5301.072
HoplatednikPlačljivojulij - september 2013910.9334.3151.1045.41939935805.853
HoplatednikPlačljivoapril - junij 20131311.1544.5144294.94340565805.413
HoplatednikPlačljivojanuar - marec 20131311.6464.7711.2285.999405305806.709
HoplatednikPlačljivooktober - december 20121312.2385.1857655.950413442806.805
HoplatednikPlačljivojulij - september 20121312.2085.3221.2226.544412223807.179
HoplatednikPlačljivoapril - junij 20121312.6925.5441.0906.634403548807.585
HoplatednikPlačljivojanuar - marec 20121313.0085.8021.1216.923409627807.959
HoplatednikPlačljivooktober - december 20111313.3776.0871.0927.179417609808.205
HoplatednikPlačljivojulij - september 20111413.9796.4561.6718.127416539809.082
HoplatednikPlačljivoapril - junij 20111314.4086.7211.2888.009416784809.209
HoplatednikPlačljivojanuar - marec 20111214.9836.9701.0718.041422990809.453
HoplatednikPlačljivooktober - december 20101414.6936.8911.5748.644179419568819.631
HoplatednikPlačljivojulij - september 20101314.3926.1911.6888.264385432759809.455
HoplatednikPlačljivoapril - junij 20101313.1155.6941.4747.414246430791808.635
HoplatednikPlačljivojanuar - marec 20101214.2606.0271.4557.56583423968808.956
HoplatednikPlačljivooktober - december 20091414.5146.4831.9588.721280477593809.791
HoplatednikPlačljivojulij - september 20091315.8006.4732.2848.757506520809.783
HoplatednikPlačljivoapril - junij 20091317.0946.4302.5678.9975031.0858010.585
HoplatednikPlačljivojanuar - marec 20091215.8956.5432.0838.626483472819.581
HoplatednikPlačljivooktober - december 20081418.5696.7843.28510.0694702338210.772
HoplatednikPlačljivojulij - september 20081320.3917.0493.45510.5044802278211.211
HoplatednikPlačljivoapril - junij 20081322.8157.3774.46611.8435092548212.606
HoplatednikPlačljivojanuar - marec 20081323.8456.9564.92411.8805733258212.778
HoplatednikPlačljivooktober - december 20071325.3237.2124.74911.9615582938212.812
HoplatednikPlačljivojulij - september 20071325.1457.3985.63613.0346952818214.010
HoplatednikPlačljivoapril - junij 20071326.5107.6566.19013.8461.1203588215.324
HoplatednikPlačljivojanuar - marec 20071330.6778.0179.05117.0681.4173647618.849
HoplatednikPlačljivooktober - december 20061330.6048.4386.57115.0091.0463198916.374
HoplatednikPlačljivojulij - september 20061331.8358.5938.23016.8231.6113008118.734
HoplatednikPlačljivoapril - junij 20061331.2468.5528.50417.0562.2453528119.653
HoplatednikPlačljivojanuar - marec 20061330.5468.6148.20816.8222.8454058020.072
HoplatednikPlačljivooktober - december 20051328.1158.8607.86016.7201.9884067519.114
HoplatednikPlačljivojulij - september 20051436.9188.91612.47021.3861.8654407023.691
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 20169735083.102
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 20161198.07385.503
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 20159113.75695.568
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 201512115.52198.412
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 20149115.10096.027
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 201412116.083100.094
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 20139121.267102.310
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 201312122.650105.164
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 201212129.383112.226
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 201212131.942115.073
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 201112135.825116.914
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 201112139.175122.545
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 201012153.983135.210
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 201012158.050139.867
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 200913160.923141.713
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 200913159.508143.107
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 200813167.223146.240
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 200813172.431149.721
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 200713179.838158.375
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 200713185.577164.688
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 200613170.531147.585
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 200613171.515149.603
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 200513173.546146.002
Moj dom14-dnevnikPrilogajanuar - junij 200513171.385150.247
Moj dom14-dnevnikPrilogajulij - december 200411177.636156.526
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 20171393.41175.5546.49082.04429540916982.74899
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20161395.58875.2366.75481.99030088316583.17388
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 20161397.02074.9897.14082.12933867616583.14344
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 20161397.25177.3816.90184.28235515015284.78744
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 20161396.54078.6687.17885.84632117616786.34311
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20151397.04978.8537.20986.1397731648227786.93766
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 20151497.93377.8387.80485.64230439037786.33699
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 20151398.32178.9087.20186.10931112836986.5481010
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 20151298.04278.3797.64286.02132936731586.71899
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20141497.50277.7818.29186.07235482632687.25288
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 20141397.38776.3398.48584.832829992121586.0521414
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 20141396.77177.4337.49584.9401230469440885.9381212
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 20141298.73978.2587.72085.9783102.04114888.3291515
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20131499.57179.0108.96088.045753871.90714190.3391111
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 201313101.30078.5889.30687.929355791.54522790.0531111
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 201313100.70879.9007.34287.3421005771.68422789.6031313
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 201312101.58380.7948.05288.8465821.86122791.2891414
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201214104.43682.8679.36792.305715731.94822794.8261212
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 201213106.60884.2359.41293.7399257681322795.12888
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 201213107.13186.5318.41495.15721258083022796.5679
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 201213109.03187.4368.67796.2591465831.59222798.434
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201113110.31588.0438.66896.8931825891.91922999.401
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 201113111.20088.2309.33298.31475258683023299.730
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 201113112.76290.6128.53899.4873375861.134232101.207
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 201113114.80092.1829.886103.8801.8125911.307185105.778
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201013114.39291.9208.055101.3671.3925661.658180103.591
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 201013114.92390.8899.725101.6601.0465451.130180103.335
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 201013117.75093.9798.784103.4787156091.704155105.791
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 201013118.38595.24610.345106.5459547641.419155108.728
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200913119.39294.4989.821105.4971.1786531.334151107.484
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 200914117.87593.51711.540105.0576431.103125106.803
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 200913119.10096.0979.315105.4126561.661125107.729
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 200912120.71397.9218.935106.8566791.231126108.766
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200814125.99699.14012.371111.5116911.180126113.382
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 200813126.06699.29711.106110.403703852126111.958
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 200813131.677102.29810.802113.1007311.600126115.431
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 200812131.838101.77410.321112.0957111.221126114.027
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200714134.546102.10614.774116.880696882126118.458
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 200713134.008102.27015.588117.858697788126119.343
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 200713137.850104.26314.536118.7997191.680126121.198
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 200713142.915106.72217.671124.3937402.130124127.263
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200613150.704107.53017.664125.1947025.547121131.443
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 200613137.831106.53414.662121.196706515116122.417
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 200613146.196108.02120.147128.168706837116129.711
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 200613144.346109.24919.860129.109705846106130.660
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200513145.469109.23216.583125.815738902105127.4561
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 200513146.677108.04518.085126.1307431.163102128.11175
Nedeljski dnevniktednikPlačljivoapril - junij 200513144.481109.28218.539127.821712820102129.42976
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojanuar - marec 200513147.169110.80022.348133.148684766102134.68991
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200413149.662110.70222.149132.8516511.518102135.945925
Nedeljski dnevniktednikPlačljivojulij - september 200413148.062109.64019.342128.98261975697131.4461.089
Nika14-dnevnikPrilogajulij - december 20169110.54492.283
Nika14-dnevnikPrilogajanuar - junij 201612112.63394.809
NikatednikPrilogajulij - december 20159113.48997.483
NikatednikPrilogajanuar - junij 201511115.54196.744
NikatednikPrilogajulij - december 201410115.74097.437
NikatednikPrilogajanuar - junij 201411116.44599.075
NikatednikPrilogajulij - december 201310123.490103.044
NikatednikPrilogajanuar - junij 201313123.346104.672
NikatednikPrilogajulij - december 201213130.154111.473
NikatednikPrilogajanuar - junij 201214134.007116.358
NikatednikPrilogaoktober - december 201112134.750116.698
NikatednikPrilogajulij - september 201111136.591118.453
NikatednikPrilogaapril - junij 201113138.054120.323
NikatednikPrilogajanuar - marec 201113132.723120.728
NikatednikPrilogajulij - december 201013145.023130.143
NikatednikPrilogajulij - september 201013126.062111.543
NikatednikPrilogaapril - junij 201013149.762132.205
NikatednikPrilogajanuar - marec 201013158.265143.304
NikatednikPrilogajulij - december 200920159.785142.431
NikatednikPrilogajanuar - junij 200912157.858139.682
NikatednikPrilogajulij - december 200814166.900148.207
NikatednikPrilogajanuar - junij 200812171.250148.076
NikatednikPrilogajulij - december 200714179.343158.600
NikatednikPrilogajanuar - junij 200713184.754163.189
NikatednikPrilogajulij - december 200613171.231146.320
NikatednikPrilogajanuar - junij 200613171.515149.317
NikatednikPrilogajulij - december 200513172.531145.926
NikatednikPrilogajanuar - junij 200513171.408152.092
NikatednikPrilogajulij - december 20048180.875156.552
PilottednikPrilogajanuar - marec 201713110.31594.425
PilottednikPrilogaoktober - december 201613114.01594.924
PilottednikPrilogajulij - september 201613116.48594.167
PilottednikPrilogaapril - junij 201613115.56296.087
PilottednikPrilogajanuar - marec 201613118.84699.057
PilottednikPrilogaoktober - december 201513129.692110.548
PilottednikPrilogajulij - september 201514132.079110.138
PilottednikPrilogaapril - junij 201513131.756110.735
PilottednikPrilogajanuar - marec 201512131.700112.676
PilottednikPrilogaoktober - december 201414132.029111.549
PilottednikPrilogajulij - september 201413133.223111.441
PilottednikPrilogaapril - junij 201413131.642112.599
PilottednikPrilogajanuar - marec 201412134.458117.773
PilottednikPrilogaoktober - december 201314136.993116.910
PilottednikPrilogajulij - september 201313140.231118.465
PilottednikPrilogaapril - junij 201313139.362118.899
PilottednikPrilogajanuar - marec 201312141.192123.604
PilottednikPrilogaoktober - december 201214146.543125.545
PilottednikPrilogajulij - september 201213149.785128.257
PilottednikPrilogaapril - junij 201213149.208130.934
PilottednikPrilogajanuar - marec 201213152.123133.722
PilottednikPrilogaoktober - december 201113153.846134.867
PilottednikPrilogajulij - september 201113155.362137.338
PilottednikPrilogaapril - junij 201113156.662137.671
PilottednikPrilogajanuar - marec 201113158.408140.221
PilottednikPrilogaoktober - december 201013160.185143.962
PilottednikPrilogajulij - september 201013161.315140.340
PilottednikPrilogaapril - junij 201013163.762145.383
PilottednikPrilogajanuar - marec 201013164.196145.290
PilottednikPrilogaoktober - december 200913166.977147.932
PilottednikPrilogajulij - september 200914166.400144.078
PilottednikPrilogaapril - junij 200913165.662146.793
PilottednikPrilogajanuar - marec 200912163.217142.947
PilottednikPrilogaoktober - december 200814171.757151.078
PilottednikPrilogajulij - september 200813172.777148.335
PilottednikPrilogaapril - junij 200813175.185152.350
PilottednikPrilogajanuar - marec 200812178.042155.049
PilottednikPrilogaoktober - december 200714183.050157.522
PilottednikPrilogajulij - september 200713185.469162.033
PilottednikPrilogaapril - junij 200713186.585162.829
PilottednikPrilogajanuar - marec 200713192.454171.326
PilottednikPrilogaoktober - december 200613180.346154.621
PilottednikPrilogajulij - september 200613167.692144.727
PilottednikPrilogaapril - junij 200613175.331150.159
PilottednikPrilogajanuar - marec 200613174.031151.750
PilottednikPrilogaoktober - december 200513173.746147.854
PilottednikPrilogajulij - september 200513176.646149.420
Dolenjski list Novo mesto d. o. o.Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 2014149.2607.6626308.292971508.388
Dolenjski listtednikPlačljivojulij - september 2014139.3367.7536548.406931508.499
Dolenjski listtednikPlačljivoapril - junij 2014139.5647.9666378.603961508.700
Dolenjski listtednikPlačljivojanuar - marec 2014139.6418.0546998.7521061508.858
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20131310.0928.3996739.0721081509.180
Dolenjski listtednikPlačljivojulij - september 20131310.2398.4497079.1561061509.261
Dolenjski listtednikPlačljivoapril - junij 20131310.4858.6826699.3511221509.473
Dolenjski listtednikPlačljivojanuar - marec 20131310.5078.6997989.4971301509.627
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20121311.0469.0847819.8641081509.972
Dolenjski listtednikPlačljivojulij - september 20121311.1769.20183310.03510515010.139
Dolenjski listtednikPlačljivoapril - junij 20121311.4719.44677210.21813415010.352
Dolenjski listtednikPlačljivojanuar - marec 20121311.5049.41189810.30916815010.477
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20111311.5119.46197710.43816515010.602
Dolenjski listtednikPlačljivojulij - september 20111311.4679.45398210.43612515010.561
Dolenjski listtednikPlačljivoapril - junij 20111311.6349.61794110.55811715010.675
Dolenjski listtednikPlačljivojanuar - marec 20111311.7559.7251.05810.78311815010.901
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20101312.05410.0001.09511.09511115011.207
Dolenjski listtednikPlačljivojulij - september 20101412.07610.0731.10311.17610715011.283
Dolenjski listtednikPlačljivoapril - junij 20101312.33311.1261.07312.19810518015012.484
Dolenjski listtednikPlačljivojanuar - marec 20101212.58610.2891.30211.59111918015011.889
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20091412.77610.4781.20011.67812818015011.986
Dolenjski listtednikPlačljivojulij - september 20091312.72210.5181.21911.73713718015012.053
Dolenjski listtednikPlačljivoapril - junij 20091313.13810.9201.17012.09012618015012.395
Dolenjski listtednikPlačljivojanuar - marec 20091213.36311.0841.34312.42712718015012.734
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20081413.79311.2851.28212.56813218015012.880
Dolenjski listtednikPlačljivojulij - september 20081313.45111.2341.31612.55013418015012.864
Dolenjski listtednikPlačljivoapril - junij 20081313.62711.4121.26012.67215718015013.009
Dolenjski listtednikPlačljivojanuar - marec 20081314.10811.3871.40412.79120618015013.177
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20071314.46511.4681.50912.97624118015013.397
Dolenjski listtednikPlačljivojulij - september 20071313.99711.4381.38412.82221718015013.219
Dolenjski listtednikPlačljivoapril - junij 20071314.09811.5931.27312.86615718015013.203
Dolenjski listtednikPlačljivojanuar - marec 20071314.41211.6271.42713.05417018015013.404
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20061314.54511.7241.42213.14643918015013.765
Dolenjski listtednikPlačljivojulij - september 20061314.31711.7621.39513.15721718015013.553
Dolenjski listtednikPlačljivoapril - junij 20061314.35311.8481.31513.16316018015013.502
Dolenjski listtednikPlačljivojanuar - marec 20061314.45911.7921.56413.35619518015013.731
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20051314.57211.6471.49513.14226718015013.589
Dolenjski listtednikPlačljivojulij - september 20051314.17311.5301.43312.96322018015013.363
Dolenjski listtednikPlačljivoapril - junij 20051314.34011.6441.36913.01316618015013.359
Dolenjski listtednikPlačljivojanuar - marec 20051314.47211.6731.54713.22025217015013.642
Dolenjski listtednikPlačljivojulij - december 20042714.72011.4471.46912.91638517015013.471
Družina d. o. o.Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20171429.59326.32068427.00420827.004909
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20161130.30927.76480228.56620828.5661.046
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20161330.40827.33169528.02620328.026754
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20161332.86527.70273028.43224.00019730.2781.082
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20161231.70428.26278429.04619829.0461.034
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20151233.12929.30081930.11919530.1191.358
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20151331.96528.71076029.47019429.480645
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20151233.11729.61779830.41419930.414898
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20151232.74629.31379230.10621230.106901
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20141234.46330.85391431.76821631.768958
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20141233.71330.41478331.19920531.199774
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20141234.99631.32880732.1355532.1901.065
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20141234.75831.24278732.02921332.0291.025
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20131236.77333.11692634.0425534.0421.038
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20131335.94232.63683033.46625534.353632
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20131237.02133.18578333.9682551.076
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20131239.02133.91292034.83225536.4291.343
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20121139.79135.70288836.59180632437.397
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20121237.55035.15369635.84977822536.635
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20121238.95436.18870136.88922637.879990
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20121338.53835.97870836.68692422437.610
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20111140.64538.18781339.0018069039.807
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20111239.69237.44062038.06010015438.837677
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20111141.07338.67175239.4231.40016042.3831.560
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20111440.72938.30375239.05594616541.1121.111
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20101242.63740.29582041.115866165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20101342.00039.77973640.515850165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20101443.28240.96075541.715715165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20101242.80040.57778141.358785165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20091244.10041.65083142.481850165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20091443.90041.60076042.360165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20091245.55042.93174543.67696514044.641
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20091344.50042.70075043.45083916544.289
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20081250.05042.85087743.7301002.0001654.000
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20081350.05043.57074144.3117381653.900
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20081450.05044.23277045.0023.870165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20081450.05045.81589546.7104.070165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20071350.05045.70084446.5442.490165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20071350.05045.74982746.5766611.650100
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20071450.05046.38887347.2615351.450100
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20071350.05046.38887347.2615351.450100
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20061250.60047.0271.10048.1271.50020049.627
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20061352.90047.9511.05049.0018001.00020050.801
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20061256.10048.0421.05049.0926.50020055.592
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20061455.00047.0681.05048.1185.76220054.080
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20051153.00047.1801.20048.3808003.72010052.200
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - september 20051347.80044.4452.10046.78432030014047.404
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivoapril - junij 20051353.00046.0641.24347.3076601201404.773
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojanuar - marec 20051446.32144.8971.16946.066135120
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivojulij - december 20042450.00047.1582.02049.650210140
Image management d. o. o.GlossmesečnikPlačljivojunij - december 2009512.0001824.4516.9082.2756811.179208.768
GlossmesečnikPlačljivojanuar - junij 2009612.0001914.3146.9692.464565489208.023
GlossmesečnikPlačljivojulij - december 2008412.0002174.0347.2272.976543589208.358
GlossmesečnikPlačljivojanuar - junij 2008612.0832434.2747.8983.382481409208.789
GlossmesečnikPlačljivojulij - december 2007412.1252653.9186.8392.6553611.416228.615
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 2009359.3672019.31040.037
Gloss EkspresmesečnikPrilogajulij - september 2009254.8008602033.81220.094
Gloss EkspresmesečnikPrilogaapril - junij 2009472.5001.3462070.875238
Gloss EkspresmesečnikPrilogajanuar - marec 2009250.0002.2752047.400258
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 2008383.3331.9672081.000267
Gloss EkspresmesečnikPrilogajulij - september 2008370.0001.4772068.133286
Gloss EkspresmesečnikPrilogaapril - junij 2008675.0001.5992073.030305
Gloss EkspresmesečnikPrilogajanuar - marec 20083100.0001.5922098.023308
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 20076100.0009513198.750268
Gloss EkspresmesečnikPrilogajulij - september 20073111.66710846110.817696
Gloss EkspresmesečnikPrilogaapril - junij 20076140.00023692139.145528
Gloss EkspresmesečnikPrilogajanuar - marec 20073176.66726763175.592459
Gloss EkspresmesečnikPrilogajanuar - januar 1970256.6002017.34939.232
Kolosej Kinematografi d. o. o.KinovodičdvomesečnikNeplačljivojulij - september 20051120.0001.10028.2901090.6001.100
KinovodičdvomesečnikNeplačljivoapril - junij 20051120.0001.10028.2901090.6001.100
KinovodičdvomesečnikNeplačljivojanuar - marec 20051120.0001.10028.2901090.6001.100
KinovodičdvomesečnikNeplačljivojulij - december 20042120.0001.10028.2901090.6001.100
Mladina d. d.GlobalmesečnikPlačljivojulij - december 2016611.2082.0324.2226.254188136.442
GlobalmesečnikPlačljivojanuar - junij 2016611.5662.1164.2866.402203136.605
GlobalmesečnikPlačljivojulij - december 2015612.5452.1724.7806.952191127.143
GlobalmesečnikPlačljivojanuar - junij 2015612.2672.0704.8276.897246127.143
GlobalmesečnikPlačljivojulij - december 2014612.2321.9665.3616.294203156.497
GlobalmesečnikPlačljivojanuar - junij 2014611.8151.9374.8256.762195106.957
GlobalmesečnikPlačljivojulij - december 2013611.6801.9025.2567.15818077.338
GlobalmesečnikPlačljivojanuar - junij 2013611.5281.7774.8866.663177126.840
GlobalmesečnikPlačljivojulij - december 2012611.8171.6875.1036.790169136.959
GlobalmesečnikPlačljivojanuar - junij 2012611.7281.4935.2226.715165146.880
GlobalmesečnikPlačljivojulij - december 2011612.4921.3095.2316.54017496.714
GlobalmesečnikPlačljivojanuar - junij 2011611.1259215.1796.10017196.271
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20171413.2724.3114.0768.38727698.663
MladinatednikPlačljivooktober - december 20161313.7414.3204.5398.859292149.151
MladinatednikPlačljivojulij - september 20161614.2684.3714.7599.130305129.435
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20161414.6994.4624.7909.252303129.555
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20161314.9054.4385.1049.542310129.852
MladinatednikPlačljivooktober - december 20151315.2524.4665.0249.490321159.811
MladinatednikPlačljivojulij - september 20151516.0064.4835.82410.3073151110.622
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20151214.9674.5525.3389.8903021310.192
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20151315.0774.5865.1749.7603221110.082
MladinatednikPlačljivooktober - december 20141315.6724.5915.44510.0363001610.3368
MladinatednikPlačljivojulij - september 20141516.5094.5966.24710.8432991111.142
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20141215.5884.6185.65510.2732691410.542343165
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20141315.3354.7395.26810.0072931110.300252853
MladinatednikPlačljivooktober - december 20131316.1604.7665.46510.2313241610.5554040
MladinatednikPlačljivojulij - september 20131417.3134.8446.24311.0872851311.372342054
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20131317.4914.9925.96610.9582951611.253331346
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20131318.9725.1046.95812.0622961012.358825335
MladinatednikPlačljivooktober - december 20121318.8985.1007.18612.2863482112.6343535
MladinatednikPlačljivojulij - september 20121418.7835.0887.78012.8682981313.16637155232
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20121317.6565.1236.68911.8112871412.10827
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20121318.5225.2287.08512.3132941412.607
MladinatednikPlačljivooktober - december 20111318.1125.1277.10612.2333482012.581
MladinatednikPlačljivojulij - september 20111518.2445.1696.86912.0382961212.334
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20111218.3425.2776.30511.5823441511.926
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20111217.8205.3856.34511.7303211212.051
MladinatednikPlačljivooktober - december 20101318.3595.3676.70012.067435161712.518
MladinatednikPlačljivojulij - september 20101419.4375.4047.41512.819516181513.353
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20101419.3535.5176.56612.0835541512.637
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20101218.7425.5047.28412.7885131113.301
MladinatednikPlačljivooktober - december 20091319.0975.5197.53913.05836912013.428
MladinatednikPlačljivojulij - september 20091420.8555.5348.06313.60438011313.985
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20091219.5955.5507.68713.23744411413.682
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20091220.4335.6377.76113.39840851313.811
MladinatednikPlačljivooktober - december 20081321.6655.5268.76414.29040262314.687
MladinatednikPlačljivojulij - september 20081321.5075.4359.28114.716374711515.161
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20081220.0035.4228.15813.5801761701713.926
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20081320.3255.4038.60214.0051631561114.324
MladinatednikPlačljivooktober - december 20071319.9195.0499.04614.0953041814.399
MladinatednikPlačljivojulij - september 20071319.9595.0589.03114.08930681414.299
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20071318.2535.0048.14513.211188461213.379
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20071218.7674.9917.93512.926227171013.13714
MladinatednikPlačljivooktober - december 20061420.1414.9199.06313.982205421714.229442
MladinatednikPlačljivojulij - september 20061420.3184.8828.69313.5752141213.789
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20061219.6344.8708.33113.201200371613.438
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20061319.3914.8918.99713.8881981314.086
MladinatednikPlačljivooktober - december 20051319.2704.9318.39613.3272051713.532
MladinatednikPlačljivojulij - september 20051319.6524.9658.75313.7181861213.904
MladinatednikPlačljivoapril - junij 20051319.4335.0578.90513.9621821714.144
MladinatednikPlačljivojanuar - marec 20051320.3455.1399.15114.2901871414.477
MladinatednikPlačljivooktober - december 20041320.8175.1199.89415.01314181615.178
MladinatednikPlačljivojulij - september 20041320.1635.0599.44614.5052091614.714
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 201674.9962.3398173.156446123.602
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 201674.9962.3398173.156446123.602
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 201665.2082.3487863.13438073.514
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 201575.1432.4298463.275333123.608
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 201555.2742.5018703.371322123.693
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 201475.4432.6198333.635321103.956
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 201455.5452.6879513.638341103.97941519
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 201375.9862.9011.1704.071344144.415
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 201356.6043.0011.1254.126349624.47558085
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 201257.1283.2781.4774.755328165.08322
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 201257.2603.3971.4594.855171165.0276
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 201178.0063.6221.7335.355187205.542
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 201158.8103.7001.6805.380227205.607
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 201078.6933.9451.9605.905170456.075
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 201058.7403.9951.9765.971180456.151
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 200978.3284.1631.9066.069180456.249
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 200958.0304.2301.7045.934180456.114
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 200868.3814.3701.8156.185180456.365
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 200868.2004.3901.8156.20519027346.422
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 200768.5374.5142.1566.67018827346.885
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 200768.4424.5142.0236.53718440276.761
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 200658.8004.5352.1266.66115240426.853
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 2006610.2674.5322.4546.98615040357.176
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 200508.9104.5762.1836.759147153437.059
MonitormesečnikPlačljivojanuar - junij 200569.1674.6062.0236.629153134446.916
MonitormesečnikPlačljivojulij - december 200459.4404.3422.2196.5614860576.726236
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivojulij - december 201664.4756831.6722.355166172.521
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivojanuar - junij 201665.3557602.0122.772162182.934
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivojulij - december 201568.8357872.2453.032159193.191
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivojanuar - junij 201566.9309432.6333.576172223.748
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivojulij - december 201468.2428613.0913.954164174.118
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivojanuar - junij 2014610.7504254.8055.230135185.365
Mladinska knjiga založba d. d.Cici zabavnikmesečnikPlačljivojulij - december 201655.0002.0242882.3125471.9561774.815
Cici zabavnikmesečnikPlačljivojanuar - junij 201663.4832.0542662.3203456451733.310
Cici zabavnikmesečnikPlačljivojulij - december 201555.0602.1013092.4105941.9171644.921
Cici zabavnikmesečnikPlačljivojanuar - junij 201564.3832.2943542.6504341.2091504.293
Cici zabavnikmesečnikPlačljivojulij - december 201456.3002.3204332.7533333.0711496.157
Cici zabavnikmesečnikPlačljivojanuar - junij 201465.0672.4593962.8553311.7271544.913
Cici zabavnikmesečnikPlačljivojulij - december 201356.8402.7624523.2143143.2531586.781
Cici zabavnikmesečnikPlačljivojanuar - junij 201365.6673.2324733.7053411.4651565.511
Cici zabavnikmesečnikPlačljivojulij - december 201258.1603.2735293.8025133.6961648.010
CicibanmesečnikPlačljivojulij - december 2016511.7608.0503458.3961.3241.83420611.554
CicibanmesečnikPlačljivojanuar - junij 2016611.3178.0533058.3581.0411.71520311.114
CicibanmesečnikPlačljivojulij - december 2015511.6207.9834218.4041.2221.79919511.425
CicibanmesečnikPlačljivojanuar - junij 2015610.6007.8063618.1891.1311.16318110.483
CicibanmesečnikPlačljivojulij - december 2014513.8007.7684788.2479904.38717713.623
CicibanmesečnikPlačljivojanuar - junij 2014611.1007.8453598.2051.0611.65717810.922
CicibanmesečnikPlačljivojulij - december 2013513.1658.3124378.7499903.40817613.147
CicibanmesečnikPlačljivojanuar - junij 2013611.8629.0424059.4479451.29617411.688
CicibanmesečnikPlačljivojulij - december 2012515.4109.59848210.0801.3193.93417115.333
CicibanmesečnikPlačljivojanuar - junij 2012614.08310.29348810.7811.0732.05017913.904
CicibanmesečnikPlačljivojulij - december 2011516.60010.78560811.3941.0164.01517516.425
CicibanmesečnikPlačljivojanuar - junij 2011615.25011.50557612.0801.1131.89116615.084
CicibanmesečnikPlačljivojulij - december 2010520.80011.77970312.4811.0837.07516020.640
CicibanmesečnikPlačljivojanuar - junij 2010615.41712.41255612.9681.1141.17815615.261
CicibanmesečnikPlačljivojulij - december 2009525.38413.40367014.07399310.07424425.140
CicibanmesečnikPlačljivojanuar - junij 2009617.96014.65160715.2581.0781.39323117.729
CicidomesečnikPlačljivojulij - december 2016516.40011.02856511.5931.1173.43519616.146
CicidomesečnikPlačljivojanuar - junij 2016614.06711.33853511.8738711.13119213.875
CicidomesečnikPlačljivojulij - december 2015516.72011.11662911.7451.0433.67818316.465
CicidomesečnikPlačljivojanuar - junij 2015614.80011.54357512.1199281.68116814.728
CicidomesečnikPlačljivojulij - december 2014518.72011.69674612.4427775.35016418.569
CicidomesečnikPlačljivojanuar - junij 2014616.60012.53063613.1668842.38416716.433
CicidomesečnikPlačljivojulij - december 2013517.64912.10380912.9127753.74016317.427
CicidomesečnikPlačljivojanuar - junij 2013615.56311.76175912.5209451.94115815.406
CicidomesečnikPlačljivojulij - december 2012520.33012.58985413.4439245.75715320.124
CicidomesečnikPlačljivojanuar - junij 2012619.21714.11087714.9889163.15016419.053
CicidomesečnikPlačljivojulij - december 2011522.50014.7551.16015.9158265.59416522.335
CicidomesečnikPlačljivojanuar - junij 2011621.06715.9221.25617.1799502.78115720.910
CicidomesečnikPlačljivojulij - december 2010530.14015.7901.44317.23488011.87215429.986
CicidomesečnikPlačljivojanuar - junij 2010620.61716.1881.28917.4769412.04815120.466
CicidomesečnikPlačljivojulij - december 2009533.01916.3441.44017.78471414.28323832.781
CicidomesečnikPlačljivojanuar - junij 2009621.92417.0921.41818.5109082.27523121.693
GeamesečnikPlačljivojulij - december 201666.6834.602494.6515761.2492076.476
GeamesečnikPlačljivojanuar - junij 201666.5085.119535.1724566772046.305
GeamesečnikPlačljivojulij - december 201567.7505.405735.4786751.3981987.552
GeamesečnikPlačljivojanuar - junij 201567.5005.934686.0005597661877.325
GeamesečnikPlačljivojulij - december 201469.6676.577916.6694462.3691839.483
GeamesečnikPlačljivojanuar - junij 201468.8507.232837.3154279151938.657
GeamesečnikPlačljivojulij - december 2013610.0157.3711007.4714081.9362009.815
GeamesečnikPlačljivojanuar - junij 201369.0857.4651147.5794298781998.886
GeamesečnikPlačljivojulij - december 2012611.9038.4101358.5444932.66819811.705
Mali Moj planetmesečnikPlačljivojanuar - junij 201365.3333.8011153.9163828801565.178
Mali Moj planetmesečnikPlačljivojulij - december 201258.6004.1471794.3266023.5721548.500
Moj planetmesečnikPlačljivojulij - december 201655.0002.314982.4396551.6601824.753
Moj planetmesečnikPlačljivojanuar - junij 201663.4832.139982.2384416271783.305
Moj planetmesečnikPlačljivojulij - december 201554.9002.2571292.3866841.6861714.756
Moj planetmesečnikPlačljivojanuar - junij 201564.1002.5251352.6604828001593.942
Moj planetmesečnikPlačljivojulij - december 201456.6202.6471742.8214053.2461576.472
Moj planetmesečnikPlačljivojanuar - junij 201464.6502.9711493.1203969681664.485
Moj planetmesečnikPlačljivojulij - december 201356.9002.9081663.0743763.3251686.775
Moj planetmesečnikPlačljivojanuar - junij 201365.0003.2121493.3614061.0671674.833
Moj planetmesečnikPlačljivojulij - december 201257.6803.4422023.6446053.2931647.541
PilmesečnikPlačljivojulij - december 201659.7406.5721526.7231.3631.3681819.453
PilmesečnikPlačljivojanuar - junij 201668.9676.1231436.2661.0841.4391788.789
PilmesečnikPlačljivojulij - december 201559.4406.3641626.5261.2821.5221709.329
PilmesečnikPlačljivojanuar - junij 201568.7006.6641626.8251.0916271578.543
PilmesečnikPlačljivojulij - december 2014511.0006.6561746.8309623.04115510.833
PilmesečnikPlačljivojanuar - junij 201469.1336.8511807.0311.0209171668.968
PilmesečnikPlačljivojulij - december 2013510.4406.4302076.6379632.59416310.194
PilmesečnikPlačljivojanuar - junij 201367.6835.9481846.1328735181617.523
PilmesečnikPlačljivojulij - december 2012510.3806.2372046.4411.0432.79016010.274
PlusmesečnikPlačljivojanuar - junij 201365.0002.979983.0777158801664.672
PlusmesečnikPlačljivojulij - december 201257.1003.2131993.4118672.6811656.959
Reader's DigestmesečnikPlačljivojulij - december 201666.6335.692506.0332912748376.390
Reader's DigestmesečnikPlačljivojanuar - junij 201667.9336.817537.17030030413777.611
Reader's DigestmesečnikPlačljivojulij - december 201568.6177.498717.84427529478.138
Reader's DigestmesečnikPlačljivojanuar - junij 2015610.1508.756739.07224329431779.683
Reader's DigestmesečnikPlačljivojulij - december 2014610.4509.090889.47729929711779.891
Reader's DigestmesečnikPlačljivojanuar - junij 2014612.06710.5358110.841225275117711.233
Reader's DigestmesečnikPlačljivojulij - december 2013613.06711.7698412.12527228667712.478
Reader's DigestmesečnikPlačljivojanuar - junij 2013616.21714.6889115.140300314280915.734
Reader's DigestmesečnikPlačljivojulij - december 2012618.80015.6179615.7133002.054216917.983
Reader's DigestmesečnikPlačljivojanuar - junij 2012618.91717.17111417.28530025062721018.162
Reader's DigestmesečnikPlačljivojulij - december 2011618.83317.00714817.15530025012021017.525
Reader's DigestmesečnikPlačljivojanuar - junij 2011621.75019.78817020.25930028052324421.061
Reader's DigestmesečnikPlačljivojulij - december 2010623.00020.64026621.20630020028320021.689
Reader's DigestmesečnikPlačljivojanuar - junij 2010626.50023.81227024.2321504005020024.682
Reader's DigestmesečnikPlačljivojulij - december 2009627.91725.95626026.21640060020027.216
Reader's DigestmesečnikPlačljivojanuar - junij 2009634.00031.26122731.48840060020032.488
Reader's DigestmesečnikPlačljivojulij - december 2008637.58334.41527034.68540060020035.685
Novitim komunikacije d. o. o.JoymesečnikPlačljivojulij - december 201158.800624.9535.015299
JoymesečnikPlačljivojanuar - junij 201157.100784.5384.616742004.890
JoymesečnikPlačljivojulij - december 201058.1882035.3085.5133602006.072
JoymesečnikPlačljivojanuar - junij 2010610.4551756.0406.215300206.515
JoymesečnikPlačljivojulij - december 2009617.0902119.4209.6315135.830207.909
Prava smer d. o. o.ReportertednikPlačljivooktober - december 20141313.0002.7525.9008.65277448.72911516
ReportertednikPlačljivojulij - september 20141313.0002.7276.5389.26577449.34211516
ReportertednikPlačljivoapril - junij 20141313.0002.7236.2078.93076449.00611819
ReportertednikPlačljivojanuar - marec 20141313.0002.7676.5509.31777449.39411516
ReportertednikPlačljivooktober - december 20131313.0002.7806.1928.97280449.05211112
ReportertednikPlačljivojulij - september 20131413.0002.7786.7989.57678449.65411415
ReportertednikPlačljivoapril - junij 20131313.0002.8136.3039.11677449.1931910
ReportertednikPlačljivojanuar - marec 20131213.0002.8337.24310.076764410.15211213
ReportertednikPlačljivooktober - december 20121413.0002.8496.5669.41577449.492189
ReportertednikPlačljivojulij - september 20121313.9232.8517.1119.962814410.043156
ReportertednikPlačljivoapril - junij 20121314.0002.8946.4759.36985449.454
ReportertednikPlačljivojanuar - marec 20121314.0002.9227.28510.207844410.291
ReportertednikPlačljivooktober - december 20111314.0002.9227.67610.598834410.681
ReportertednikPlačljivojulij - september 20111314.0002.9317.43810.369934410.462
ReportertednikPlačljivoapril - junij 20111214.0002.9746.9069.88093449.973
ReportertednikPlačljivojanuar - marec 20111314.0772.9697.34110.31093444410.447
ReportertednikPlačljivooktober - december 20101314.0002.9237.43110.35491634410.508
ReportertednikPlačljivojulij - september 20101314.2692.9027.97310.8751031374411.115
ReportertednikPlačljivoapril - junij 20101314.2692.9047.27210.176105606410.341
ReportertednikPlačljivojanuar - marec 20101314.1542.8768.02510.901927711411.070
ReportertednikPlačljivooktober - december 20091314.0002.7656.9119.6766739611410.139
ReportertednikPlačljivojulij - september 20091314.0002.6207.95810.5781310510.591
ReportertednikPlačljivoapril - junij 20091314.0002.6206.5829.202131379.215
ReportertednikPlačljivojanuar - marec 20091314.1232.5536.7899.342131549.355
ReportertednikPlačljivooktober - december 20081315.8352.3727.0579.429272381549.694
Prešernova družba d. d.Otrok in družinamesečnikPlačljivojulij - december 200957.2003.4481333.581184472174.237
Otrok in družinamesečnikPlačljivojanuar - junij 200967.2003.5681123.680175330184.185
Otrok in družinamesečnikPlačljivojulij - december 200867.3003.7091323.841159805194.805
Otrok in družinamesečnikPlačljivojanuar - junij 200868.4174.2521814.433156610185.199
Otrok in družinamesečnikPlačljivojulij - december 200768.6505.0752015.276147855196.278
Otrok in družinamesečnikPlačljivojanuar - junij 200768.6005.0691975.266141354195.761
Otrok in družinamesečnikPlačljivojulij - december 200668.4174.8651885.053177299215.529
Otrok in družinamesečnikPlačljivojanuar - junij 200668.8005.2061915.397219614226.230
Otrok in družinamesečnikPlačljivojulij - december 200568.8005.3812335.614244904216.762
Otrok in družinamesečnikPlačljivojanuar - junij 200568.8005.1892075.3962391.520307.155
Otrok in družinamesečnikPlačljivojulij - december 200468.4175.1512515.4022171.188336.807
TrobenticamesečnikPlačljivojulij - december 200958.0004.1411504.29117269174.532
TrobenticamesečnikPlačljivojanuar - junij 200968.0004.2531454.39816344184.605
TrobenticamesečnikPlačljivojulij - december 200868.1504.5561884.744147173195.064
TrobenticamesečnikPlačljivojanuar - junij 200868.7174.8082365.044143135185.322
TrobenticamesečnikPlačljivojulij - december 200768.9005.3252795.604138225195.967
TrobenticamesečnikPlačljivojanuar - junij 200769.2175.5442325.77613738195.951
TrobenticamesečnikPlačljivojulij - december 200669.1175.9742756.24917697216.522
TrobenticamesečnikPlačljivojanuar - junij 200669.0006.0822646.346214292226.852
TrobenticamesečnikPlačljivojulij - december 200569.0006.3313336.664236460217.360
TrobenticamesečnikPlačljivojanuar - junij 200569.0006.1503086.458229559307.246
TrobenticamesečnikPlačljivojulij - december 200468.9336.3504266.776204639337.619
Salomon d. o. o.Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivojulij - december 20091317.8621.3839.82211.205322611.527
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 20091317.0821.3729.82211.194315811.509
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivojulij - december 20081317.7631.4659.86911.3342772211.611
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 20081318.0471.52010.19711.7172764011.993
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivojulij - december 20071319.5431.62811.09012.7182603612.978
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 20071318.8071.63011.84713.4772252113.702
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivojulij - december 20061322.5261.72313.36015.0832242015.307
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 20061322.7201.69414.07515.769219231316.011
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivojulij - december 20051323.7311.68815.67017.3592821717.640
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivojulij - december 20041325.0551.73816.21117.949228231618.200
EkipadnevnikPlačljivojanuar - marec 20107413.8921.0624.4455.50723453575.794
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20097614.6191.0725.1426.214269646.483
EkipadnevnikPlačljivojulij - september 20097815.0131.0665.9787.044221637.265
EkipadnevnikPlačljivoapril - junij 20097314.1511.0824.9296.01122413636.248
EkipadnevnikPlačljivojanuar - marec 20097515.0401.1115.0426.15323010736.393
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20087515.3871.1725.3486.52024181036.769
EkipadnevnikPlačljivojulij - september 20087815.9351.1656.2007.365236221007.623
EkipadnevnikPlačljivoapril - junij 20087512.3671.1925.5216.71323831996.982
EkipadnevnikPlačljivojanuar - marec 20087412.6641.1985.6456.84323116997.090
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20077513.3301.2145.8567.070286581087.414
EkipadnevnikPlačljivojulij - september 20077715.5591.1467.1508.296230951098.621
EkipadnevnikPlačljivoapril - junij 20071312.7741.1195.8276.956309791027.344
EkipadnevnikPlačljivojanuar - marec 20077512.6661.1215.7696.89023054977.174
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20067413.7161.0926.0707.162241967.403
EkipadnevnikPlačljivojulij - september 20067814.9371.0467.1298.175259342798.468
EkipadnevnikPlačljivoapril - junij 20067412.8611.1195.9137.032213481567.293
EkipadnevnikPlačljivojanuar - marec 20067512.2241.0435.9877.033321877.354
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20057612.9241.0836.0797.162280997.442
EkipadnevnikPlačljivojulij - september 20057815.4759297.7708.699404919.103
EkipadnevnikPlačljivoapril - junij 20057512.0689446.3957.339283887.622
EkipadnevnikPlačljivojanuar - marec 20057412.3909296.6877.616233747.849
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20047712.8249466.7797.72521213827.950
EkipadnevnikPlačljivojulij - september 20047915.4109528.6059.55720224829.783
Ekipa - posebna izdajaposebna izdajaPlačljivojulij - december 200415.5502.4792.47974823.227
FrkamesečnikPlačljivojulij - december 200569.3919624.3845.375340275.715
FrkamesečnikPlačljivojulij - december 2004614.1171.2165.5186.73425050397.034
GenialecmesečnikPlačljivojulij - december 200465.5309962.0523.048141123.189
MagtednikPlačljivooktober - december 2008149.4583.7951.2395.03345754585.61470
MagtednikPlačljivojulij - september 2008139.8894.2941.7035.99745937566.56371
MagtednikPlačljivoapril - junij 20081310.7225.0431.8336.877522547.47071
MagtednikPlačljivojanuar - marec 20081215.1856.1132.9159.0284691.6675511.23874
MagtednikPlačljivooktober - december 20071418.7848.7574.09112.8481.63345514.56076
MagtednikPlačljivojulij - september 20071318.6737.3504.52911.8795211.6465614.11872
MagtednikPlačljivoapril - junij 20071316.4546.9124.14111.0535108075612.44272
MagtednikPlačljivojanuar - marec 20071316.3666.8444.31411.1584525625612.24371
MagtednikPlačljivooktober - december 20061315.2273.9354.7718.7074381.6505610.86570
MagtednikPlačljivojulij - september 20061313.3333.2245.3028.527376211569.18470
MagtednikPlačljivoapril - junij 20061312.8073.1845.1028.286269115378.74069
MagtednikPlačljivojanuar - marec 20061313.2853.1855.5318.71623469329.04369
MagtednikPlačljivojulij - september 20051314.0713.2036.2289.431373569.804
MagtednikPlačljivoapril - junij 20051312.7573.2025.1838.385346588.731
MagtednikPlačljivojanuar - marec 20051313.2663.1785.4048.582313528.895
MagtednikPlačljivooktober - december 20041313.3763.2145.8739.08730423639.414
MagtednikPlačljivojulij - september 20041313.3863.2055.6868.89129715639.203
Salomonov foto oglasniktednikPlačljivojanuar - marec 20101311.7692374.5874.824181231395.236
Salomonov foto oglasniktednikPlačljivooktober - december 20091311.9582545.0065.260184415.444
Salomonov foto oglasniktednikPlačljivojulij - september 20091311.6922595.1885.44787240435.774
Salomonov foto oglasniktednikPlačljivoapril - junij 20091310.5462794.4944.77318013414.966
Salomonov foto oglasniktednikPlačljivojanuar - marec 20091313.0383255.3765.701180515.881
Salomonov oglasniktednikPlačljivojanuar - marec 20101214.0003424.6464.988210515.198
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20091214.0003814.9235.304214605.518
Salomonov oglasniktednikPlačljivojulij - september 20091313.9973935.6346.027104397616.528
Salomonov oglasniktednikPlačljivoapril - junij 20091213.8794256.2186.643253636.896
Salomonov oglasniktednikPlačljivojanuar - marec 20091214.0974927.2527.744224657.968
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20081814.0685386.9917.529214717.743
Salomonov oglasniktednikPlačljivojulij - september 20081313.4835567.0517.607146177697.930
Salomonov oglasniktednikPlačljivoapril - junij 20082513.6345667.2767.84226821588.131
Salomonov oglasniktednikPlačljivojanuar - marec 20082514.8425758.4969.071264599.335
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20072614.7996118.1938.804243729.047
Salomonov oglasniktednikPlačljivojulij - september 20072616.2346059.3099.9141501907010.254
Salomonov oglasniktednikPlačljivoapril - junij 20072614.9706088.7759.41231662649.790
Salomonov oglasniktednikPlačljivojanuar - marec 20072516.21461710.01110.6282561166211.000
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20062516.69862310.01410.6372565610.893
Salomonov oglasniktednikPlačljivojulij - september 20062617.11161410.95311.5672811955512.098
Salomonov oglasniktednikPlačljivoapril - junij 20062517.26162510.72611.3511722464911.769
Salomonov oglasniktednikPlačljivojanuar - marec 20062618.68360012.28012.9652524613.217
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20052518.37954911.61012.1602264712.386
Salomonov oglasniktednikPlačljivojulij - september 20052619.19056712.81913.3862514513.431
Salomonov oglasniktednikPlačljivoapril - junij 20052617.96355112.51413.0652474413.312
Salomonov oglasniktednikPlačljivojanuar - marec 20052618.48444613.55514.0012624214.043
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20042618.00440612.24912.6552666012.921
Salomonov oglasniktednikPlačljivojulij - september 20042719.68141513.99414.409267566014.732
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivojulij - december 2009620.9003.43211.14614.5784191514.997
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivojanuar - junij 2009621.7673.33310.49513.8284171.8676316.112
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivojulij - december 2008622.5683.90112.64716.5484533217.001
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivojanuar - junij 2008618.5903.3789.73713.1153834013.498
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivojulij - december 2007620.1033.46610.66214.12840653714.539
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivojanuar - junij 2007618.8023.50510.12513.6303255713.955
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivojulij - december 2006620.1033.61510.76214.3773314514.708
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivojanuar - junij 2006619.4133.58410.41213.997325581814.380
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivojulij - december 2005619.9033.64210.91914.5612751914.837
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivojulij - december 2004620.3053.77710.67314.450316332114.799
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivojulij - december 2009341.1332.1072.10731.0873736431.460
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivojanuar - junij 2009337.4762.04728.01630.0632996330.362
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivojulij - december 2008340.4461.97829.46931.447287831.734
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivojanuar - junij 2008337.4891.92727.37929.306283929.589
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivojulij - december 2007338.8142.03529.81531.8502869432.136
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivojanuar - junij 2007337.5291.94329.58731.5302959931.826
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivojulij - december 2006338.7162.01129.13131.1422904031.432
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivojanuar - junij 2006241.7391.93930.47332.4112871032.698
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivojulij - december 2005244.7281.92936.30328.234292738.526
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivojulij - december 2004247.1701.93535.91537.8502701038.120
Top ŠporttednikPlačljivojanuar - marec 2010255.8142062.7993.00511023.115
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2009256.2802553.1093.364109413.473
Top ŠporttednikPlačljivojulij - september 2009168.2502373.9474.1481102534.319
Top ŠporttednikPlačljivoapril - junij 2009139.6152734.5854.85811034.968
Top ŠporttednikPlačljivojanuar - marec 20091310.0002785.6655.94310746.050
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20081310.4672955.8626.15711066.267
Top ŠporttednikPlačljivojulij - september 2008148.3212904.5194.8091205064.979
Top ŠporttednikPlačljivoapril - junij 2008139.5923035.0835.386117765.510
Top ŠporttednikPlačljivojanuar - marec 2008139.8612995.8036.10211066.212
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2007138.9742795.4215.7009485.794
Top ŠporttednikPlačljivojulij - september 2007138.2013084.8685.1769012285.388
Top ŠporttednikPlačljivoapril - junij 2007138.7823175.0785.3951628385.640
Top ŠporttednikPlačljivojanuar - marec 2007139.8483305.8216.1511322676.309
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20061210.6583306.7417.07110077.171
Top ŠporttednikPlačljivojulij - september 2006139.4853225.6235.945894236.076
Top ŠporttednikPlačljivoapril - junij 20061311.4523084.6326.642883536.765
Top ŠporttednikPlačljivojanuar - marec 20061312.0652827.9388.220838.303
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20051312.1832717.2787.993748.067
Top ŠporttednikPlačljivojulij - september 2005139.1272415.6515.894655.959
Top ŠporttednikPlačljivoapril - junij 20051310.1052495.7696.019646.083
Top ŠporttednikPlačljivojanuar - marec 20051310.7652316.9157.146667.212
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20041310.5262096.8027.011632367.097
Top ŠporttednikPlačljivojulij - september 2004138.1411994.9375.1365265.188
Ugankarski izzivdvomesečnikPlačljivojulij - december 200425.7473032.4292.732223132.955
Studio Moderna Storitve d. o. o.VivamesečnikPlačljivojanuar - junij 2009617.9176.2794.20910.4884283.6429114.558
VivamesečnikPlačljivojulij - december 2008619.6676.4915.32611.8172038412.019
VivamesečnikPlačljivojanuar - junij 2008620.1677.7745.79413.568154939313.814
VivamesečnikPlačljivojulij - december 2007621.0007.8146.21514.0291501078514.286
VivamesečnikPlačljivojanuar - junij 2007621.4178.6256.21314.8382501077415.195
VivamesečnikPlačljivojulij - december 20061221.5009.0506.37115.42118713310115.741
VivamesečnikPlačljivojanuar - junij 2006621.6679.4347.06216.4963731118316.980
VivamesečnikPlačljivojulij - december 2005622.0179.6446.89216.5361941497116.879
VivamesečnikPlačljivojanuar - marec 2005622.1179.3687.09716.465237198116.721
VivamesečnikPlačljivojulij - december 2004621.9839.5698.10517.6742187617.892
UmCo d. d.BuklamesečnikNeplačljivojulij - september 2009230.00010820029.592351
BuklamesečnikNeplačljivoapril - junij 2009330.00012520029.506369
BuklamesečnikNeplačljivojanuar - marec 2009130.00015220029.325323
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2008328.3341.05620026.767311
BuklamesečnikNeplačljivojulij - september 2008230.00027220029.244284
BuklamesečnikNeplačljivoapril - junij 2008330.00029.099430200271
BuklamesečnikNeplačljivojanuar - marec 2008227.00026.216336200248
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2007324.33322.5071.398200228
BuklamesečnikNeplačljivojulij - september 2007224.00022.932660200208
BuklamesečnikNeplačljivoapril - junij 2007322.00021.046556200198
BuklamesečnikNeplačljivojanuar - marec 2007222.50021.766368200166
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2006320.66618.5731.748200145
BuklamesečnikNeplačljivojulij - september 2006222.00021.206465200129
BuklamesečnikNeplačljivoapril - junij 2006320.00019.209483200108
BuklamesečnikNeplačljivojanuar - marec 2006220.00018.6831.04420073
BuklamesečnikNeplačljivojulij - december 2005321.66721.27717420015
Premiera14-dnevnikNeplačljivojulij - september 2009340.0006720039.47896
Premiera14-dnevnikNeplačljivoapril - junij 2009640.00014120039.76793
Premiera14-dnevnikNeplačljivojanuar - marec 2009440.00021320039.50286
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2008640.00027920039.44082
Premiera14-dnevnikNeplačljivojulij - september 2008440.00013620039.73976
Premiera14-dnevnikNeplačljivoapril - junij 2008640.00039.33740020063
Premiera14-dnevnikNeplačljivojanuar - marec 2008540.00039.32842120051
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2007640.00039.40135220047
Premiera14-dnevnikNeplačljivojulij - september 2007440.00039.40934920042
Premiera14-dnevnikNeplačljivoapril - junij 2007640.00039.40335620042
Premiera14-dnevnikNeplačljivojanuar - marec 2007540.00039.43832520037
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2006640.00039.44032620034
Premiera14-dnevnikNeplačljivojulij - september 2006440.00039.43033820032
Premiera14-dnevnikNeplačljivoapril - junij 2006640.00039.44732420029
Premiera14-dnevnikNeplačljivojanuar - marec 2006540.00039.51226320025
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2005640.66740.14529520027
Premiera14-dnevnikNeplačljivojulij - september 2005440.00039.45531720028
Premiera14-dnevnikNeplačljivoapril - junij 2005640.66732518321739.24827
Premiera14-dnevnikNeplačljivojanuar - marec 2005540.00028616020039.32728
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2004640.50031020039.96228
Premiera14-dnevnikNeplačljivojulij - september 2004440.00028720039.48627
Videotop Color Media d. o. o.L&ZmesečnikPlačljivojanuar - junij 2013615.03339910.42910.82950010711.329
L&ZmesečnikPlačljivojulij - december 2012517.92038312.85913.2421503755013.767
L&ZmesečnikPlačljivojanuar - junij 2012617.23341711.40011.8171453755012.337
L&ZmesečnikPlačljivojulij - december 2011618.01641812.07512.4934524810012.786
L&ZmesečnikPlačljivojanuar - junij 2011618.30039312.96813.36116019015013.711
L&ZmesečnikPlačljivojulij - december 2010618.50032212.96613.28815693015014.374
L&ZmesečnikPlačljivojanuar - junij 2010617.50026512.88013.14510285018014.097
L&ZmesečnikPlačljivojulij - december 2009618.80026812.56412.8328892018013.832
L&ZmesečnikPlačljivojanuar - junij 2009619.58335212.40912.74714545116613.344
L&ZmesečnikPlačljivojulij - december 2008619.91614.54714.54738323320615.163
L&ZmesečnikPlačljivojanuar - junij 2008619.16713.74613.7464371485014.332
Moji lasjetrimesečnikPlačljivojanuar - junij 201324.000751.2361.31150501.361
Moji lasjetrimesečnikPlačljivojulij - december 201224.000891.4481.53761170501.768
Moji lasjetrimesečnikPlačljivojanuar - junij 201224.0001021.7181.82051170502.041
Videotop Media d. o. o.Digitalna kameradvomesečnikPlačljivojanuar - junij 201324.0006451.1651.810115601.925
Digitalna kameradvomesečnikPlačljivojulij - december 201234.0006001.3261.92654200502.180
Digitalna kameradvomesečnikPlačljivojanuar - junij 201224.0006161.7582.37449100502.523
Dobra hranamesečnikPlačljivojulij - december 2012610.0002464.3464.59240485505.117
Dobra hranamesečnikPlačljivojanuar - junij 201267.0831082.8212.92949485503.463
Dobra hranamesečnikPlačljivojulij - december 201165.433903.1323.22245192503.459
FHMmesečnikPlačljivojulij - december 201264.6082472.0742.32171500502.492
FHMmesečnikPlačljivojanuar - junij 201265.2172221.8522.07472200502.346
FHMmesečnikPlačljivojulij - december 201165.7502342.3492.58351198502.832
FHMmesečnikPlačljivojanuar - junij 201166.1662632.6112.87490160703.124
FHMmesečnikPlačljivojulij - december 201066.5002773.1533.43088823704.341
FHMmesečnikPlačljivojanuar - junij 201066.8343343.0333.36775950704.392
FHMmesečnikPlačljivojulij - december 200967.2503993.3183.717801.050125
FHMmesečnikPlačljivojanuar - junij 200968.1666073.9164.5231194331675.075
FHMmesečnikPlačljivojulij - december 200869.8335305.2645.7951817332166.709
FHMmesečnikPlačljivojanuar - junij 2008610.6674946.1686.6612291421207.032
FHMmesečnikPlačljivojulij - december 200769.0006265.5356.1602472951206.702
FHMmesečnikPlačljivojanuar - junij 200768.7506495.0915.7402472821206.268
FHMmesečnikPlačljivojulij - december 200669.4016595.0875.7493522756.376
FHMmesečnikPlačljivojanuar - junij 200669.0005045.2585.7623874466.596
FHMmesečnikPlačljivojulij - december 200569.0004945.3575.8513963831506.631
FHMmesečnikPlačljivojanuar - junij 200568.8503624.8965.2583724301506.210
Hiša in domdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 201334.0001741.6951.868667702.535
Hiša in domdvomesečnikPlačljivojulij - december 201234.1001621.7091.87142200502.113
Hiša in domdvomesečnikPlačljivojanuar - junij 201234.0001512.0382.18940200502.429
Pošlji receptmesečnikPlačljivojulij - december 2012610.3333.7203.720500504.220
Pošlji receptmesečnikPlačljivojanuar - junij 2012615.0007.3097.309500507.809
Pošlji receptmesečnikPlačljivojulij - december 2011613.6677.9727.9725981008.570
Videotop Multi Media d. o. o.Bravo14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2013127.2335414.5095.049192585.241
Bravo14-dnevnikPlačljivojulij - december 2012138.8046164.5965.21257100505.369
Bravo14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2012139.7316385.5636.20148100506.349
Bravo14-dnevnikPlačljivojulij - december 20111310.8847216.2356.95648398507.402
Bravo14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 20111311.4626416.8817.5221291121007.763
Bravo14-dnevnikPlačljivojulij - december 20101312.0005447.6888.232732701008.575
Bravo14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 20101312.0544537.7398.19267310678.569
Bravo14-dnevnikPlačljivojulij - december 20091312.7002607.5307.790804001208.270
Bravo14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 20091314.8233398.4118.675992001008.973
Bravo14-dnevnikPlačljivojulij - december 20081316.50010.36610.36615344220710.962
Bravo14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 20081316.62311.42811.42815919712011.784
Bravo14-dnevnikPlačljivojulij - december 20071314.66210.15410.15425452615010.935
Bravo14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 20071315.1779.6449.64423763815010.519
Bravo14-dnevnikPlačljivojulij - december 20061215.7759.8239.82335138315010.558
GraziamesečnikPlačljivojanuar - junij 201369.8673025.4875.789467916.255
GraziamesečnikPlačljivojulij - december 2012612.4501426.7096.851102500507.453
GraziamesečnikPlačljivojanuar - junij 2012515.0001247.8377.96194500508.555
OK!14-dnevnikPlačljivojulij - december 2012138.878315.1885.21962425505.706
OK!14-dnevnikPlačljivojanuar - junij 2012138.292315.5415.57251425506.048
OK!14-dnevnikPlačljivojulij - december 20111710.458205.2625.28245396505.723
Vse za ženskomesečnikPlačljivojulij - december 2012610.5002466.5356.78140500507.321
Vse za ženskomesečnikPlačljivojanuar - junij 201239.3335.6245.624500506.124
Založba Rokus Klett d. o. o.National Geographic JuniormesečnikPlačljivojulij - december 201443.8383.0153.0157609483.78411
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojanuar - junij 201464.3833.5493.54955722564.12811
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojulij - december 201344.2753.4983.49881066554.37411
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojanuar - junij 201364.6173.6733.6737432112034.62722
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojulij - december 2012418.1503.6373.63714.0197310517.72922
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojanuar - junij 201265.7004.7274.7271.017272035.771
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojulij - december 2011416.8754.5644.56412.4965520517.115
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojanuar - junij 201169.2676.0253376.3622.1494852038.996
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojulij - december 2010423.0755.8987286.62616.29647420523.396
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojanuar - junij 2010611.3677.7624378.1992.38539020510.974
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojulij - december 2009423.2507.5035758.07815.20370920523.990
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojanuar - junij 200969.7506.7456637.408744642068.216
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojulij - december 2008423.8756.2601.0177.27714.184820821.469
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojanuar - junij 2008611.8338.5976369.2338444200
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojulij - december 2007412.8757.8951.2399.1341.42654200
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojanuar - junij 2007615.91711.87676412.6401.85431200
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojulij - december 2006435.75011.1111.17912.29018.81774200
National Geographic JuniormesečnikPlačljivojanuar - junij 2006623.00017.3971.23918.6361.55834200
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojulij - december 201467.1294.3899615.350452652075.867134
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojanuar - junij 201467.2234.6298785.507445282075.980145
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojulij - december 201368.6254.9001.1056.005431322046.468156
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojanuar - junij 201369.7275.2871.0626.3492963982047.043156
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojulij - december 2012611.3825.5491.5557.104520321047.65655
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojanuar - junij 2012611.9546.2451.5717.8163961592048.37133
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojulij - december 2011612.5676.6941.8888.5825902092049.381
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojanuar - junij 2011613.0337.2131.9959.20850652820410.242
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojulij - december 2010614.7177.5442.2669.81053712920410.476
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojanuar - junij 2010616.2508.2372.45510.69261353720411.842
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojulij - december 2009616.7838.5243.23311.75750029820412.555
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojanuar - junij 2009618.2009.7772.92012.6976149720813.408
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojulij - december 2008618.66710.1343.23413.36866621214.034
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojanuar - junij 2008620.00011.1123.44714.559747200
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojulij - december 2007619.91711.5033.85315.3568341320
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojanuar - junij 2007622.91713.8134.09417.90768820200
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojulij - december 2006627.83314.6426.42421.0661.858110200
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivojanuar - junij 2006249.00013.65219.16832.82080955207
Zavod VzajemnostVzajemnostmesečnikPlačljivojulij - december 2016528.21025.32925.3292.4014003228.13048
VzajemnostmesečnikPlačljivojanuar - junij 2016628.55026.05426.0541.9974202628.47152
VzajemnostmesečnikPlačljivojulij - december 2015529.68426.66626.6662.3535903029.60945
VzajemnostmesečnikPlačljivojanuar - junij 2015629.63027.25227.2521.8574422729.55151
VzajemnostmesečnikPlačljivojulij - december 2014530.61027.90827.9082.1554862830.54937
VzajemnostmesečnikPlačljivojanuar - junij 2014630.89528.55728.5572.0142322830.80347
VzajemnostmesečnikPlačljivojulij - december 2013531.56628.86828.8682.1744012831.44395
VzajemnostmesečnikPlačljivojanuar - junij 2013632.67829.50929.5092.7003233232.532114
VzajemnostmesečnikPlačljivojulij - december 2012533.88830.24830.2482.7182703333.236
VzajemnostmesečnikPlačljivojanuar - junij 2012633.48230.65930.6592.2344632633.455100
VzajemnostmesečnikPlačljivojulij - december 2011534.48031.16331.1632.6935113678
VzajemnostmesečnikPlačljivojanuar - junij 2011635.30031.88531.8853.0802393660
VzajemnostmesečnikPlačljivojulij - december 2010535.28432.06732.0672.71325038216
VzajemnostmesečnikPlačljivojanuar - junij 2010635.18032.25932.2592.3821954734.836297
VzajemnostmesečnikPlačljivojulij - december 2009535.49831.76431.7642.8196603935.243216
VzajemnostmesečnikPlačljivojanuar - junij 2009634.97532.65032.6502.0501502934.850
VzajemnostmesečnikPlačljivojulij - december 2008535.52032.18232.1822.7003204235.202
VzajemnostmesečnikPlačljivojanuar - junij 2008635.12531.75231.7522.5731933734.518
VzajemnostmesečnikPlačljivojulij - december 2007535.31831.14631.1462.4905503834.186
VzajemnostmesečnikPlačljivojanuar - junij 2007634.20831.29331.2932.0693473933.709
VzajemnostmesečnikPlačljivojulij - december 2006634.40231.34931.3492.0615603833.970
Žurnal media d. o. o.ŽurnaltednikNeplačljivojanuar - marec 201412270.000260269.70040
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201311290.909256290.547106
ŽurnaltednikNeplačljivojulij - september 20138270.000260269.604136
ŽurnaltednikNeplačljivoapril - junij 201313270.000260269.604136
ŽurnaltednikNeplačljivojanuar - marec 201313270.000260269.604136
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201213270.000260269.518222
ŽurnaltednikNeplačljivojulij - september 20128279.250260278.768222
ŽurnaltednikNeplačljivoapril - junij 201213283.000260282.519221
ŽurnaltednikNeplačljivojanuar - marec 201213283.000260282.519221
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201113284.538266284.052220
ŽurnaltednikNeplačljivojulij - september 20118283.000495282.310195
ŽurnaltednikNeplačljivoapril - junij 201113291.462495290.772195
ŽurnaltednikNeplačljivojanuar - marec 201112293.000275291.723220
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201012293.000263292.518220
ŽurnaltednikNeplačljivojulij - september 20109293.194245292.729220
ŽurnaltednikNeplačljivoapril - junij 201013293.135245292.670220
ŽurnaltednikNeplačljivojanuar - marec 201012293.000215292.565220
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200912293.000215292.565220
ŽurnaltednikNeplačljivojulij - september 20099293.000215292.565220
ŽurnaltednikNeplačljivoapril - junij 200913293.092215292.565312
ŽurnaltednikNeplačljivojanuar - marec 200912291.821359290.958504
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200812290.439442289.467530
ŽurnaltednikNeplačljivojulij - september 20089290.098442289.126530
ŽurnaltednikNeplačljivoapril - junij 200813290.098442289.258398
ŽurnaltednikNeplačljivojanuar - marec 200812289.843620288.855368
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200712275.706153620274.564369
ŽurnaltednikNeplačljivojulij - september 200710253.76431400252.964369
ŽurnaltednikNeplačljivoapril - junij 200713253.67792400252.793392
ŽurnaltednikNeplačljivojanuar - marec 200712253.231226480252.163362
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200612253.094373559251.345817
ŽurnaltednikNeplačljivojulij - september 200610251.6591.356540248.871794
ŽurnaltednikNeplačljivoapril - junij 200613247.399300540245.035774
ŽurnaltednikNeplačljivojanuar - marec 200612242.818293590240.603721
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200512246.519307607240.908737
ŽurnaltednikNeplačljivojulij - september 200510242.804287590240.526702
ŽurnaltednikNeplačljivoapril - junij 200513242.786688278590240.526
ŽurnaltednikNeplačljivojanuar - marec 200511241.851648270574239.510
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200413241.333603258578238.522
ŽurnaltednikNeplačljivojulij - september 20049229.674760326462225.115
Žurnal24dnevnikNeplačljivojanuar - marec 20146085.00025084.0067443.767
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 20135685.00025084.0067443.051
Žurnal24dnevnikNeplačljivojulij - september 20133685.00025084.0057452.711
Žurnal24dnevnikNeplačljivoapril - junij 20135685.00025084.0077432.294
Žurnal24dnevnikNeplačljivojanuar - marec 20135985.78025084.7877431.444
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 20125796.40425095.413741547
Žurnal24dnevnikNeplačljivojulij - september 201240107.875250106.760866205
Žurnal24dnevnikNeplačljivoapril - junij 201259109.831254108.581995
Žurnal24dnevnikNeplačljivojanuar - marec 201263108.556290107.271995
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201161107.738290106.771676
Žurnal24dnevnikNeplačljivojulij - september 201141106.439290103.030680
Žurnal24dnevnikNeplačljivoapril - junij 201162116.056290115.105661
Žurnal24dnevnikNeplačljivojanuar - marec 201163115.087290114.307490
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201065110.287280109.546545
Žurnal24dnevnikNeplačljivojulij - september 201041110.902260110.062539
Žurnal24dnevnikNeplačljivoapril - junij 201062114.273260113.500490
Žurnal24dnevnikNeplačljivojanuar - marec 201062114.839260113.987513
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 200965114.154260113.991508
Žurnal24dnevnikNeplačljivojulij - september 200941113.455260112.114509
Žurnal24dnevnikNeplačljivoapril - junij 200961114.520260113.396518
Žurnal24dnevnikNeplačljivojanuar - marec 200962115.553260114.276522
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 200863116.895260115.289532
Žurnal24dnevnikNeplačljivojulij - september 200865107.013260104.279648
Žurnal24dnevnikNeplačljivoapril - junij 200863105.669260104.212505
Žurnal24dnevnikNeplačljivojanuar - marec 200861103.54544600101.314
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 20076198.76012560093.838