Izberite način distribucije
Izberite periodo izhajanja
Izberite publikacijo
Za izbiro večih publikacij držite tipko Ctrl ter s klikom označite izbrane založnike.
Izberite obdobje
Izberite tip naklade


Počisti polja

Založnik Ime publikacije Perioda izhajanja Način distribucije Obdobje Število izdaj v obdobju Tiskana naklada Naročniška prodaja Kolportažna prodaja Prodana naklada Paketna prodaja Brezplačni izvodi Promocijski izvodi Dokazni ali arhivski izvodi Distribuirana naklada Brezplačna distribuirana naklada Kontrolirana distribuirana naklada Posebna razkritja Prodani naročniški elektronski izvodi Prodani posamezni elektronski izvodi Skupni prodani elektronski izvodi Kontrolirana distribuirana elektronska naklada
Adria Media Ljubljana d. o. o.Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2012134.8081.2721.2092.4811841502.6651717
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2012135.6621.3011.7693.0702101503.27916
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2011134.8001.3571.2882.6452191502.864
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2011134.8081.4131.3352.7482021502.950
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2010144.8141.4591.4782.9371571503.094
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2010124.8171.5191.4272.9451581503.130
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2009145.1931.5871.6123.1981691503.367
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2009125.1421.6371.6413.2781731503.451
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2008145.4141.7371.9463.6831651503.848
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2008135.7421.8042.0813.8852301504.115
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2007136.0461.8872.2634.1502531504.403
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2007135.9401.9852.1464.1312361504.367
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2006136.5672.0042.3214.3252491504.574
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2006137.3882.0382.6834.7213121505.033
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2005137.8002.1212.8634.9843021505.286
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2005137.9382.1843.0765.2603591505.619
Avto magazin14-dnevnikPlačljivooktober - december 2004138.0002.3053.0705.3753651505.740
ConnectdvomesečnikPlačljivooktober - december 200931.7331797969751311201.106
ConnectdvomesečnikPlačljivooktober - december 200931.8001978311.0281271201.155
ConnectdvomesečnikPlačljivooktober - december 200831.9332299481.1771611201.338
ConnectdvomesečnikPlačljivooktober - december 200831.8672238431.0661801201.246
ConnectdvomesečnikPlačljivooktober - december 200731.9332249781.2021921201.394
ConnectdvomesečnikPlačljivooktober - december 200732.4002399321.1711741201.345
ConnectdvomesečnikPlačljivooktober - december 200632.9502681.2801.5481951201.743
ConnectdvomesečnikPlačljivooktober - december 200633.7832851.3191.6052181201.823
ConnectdvomesečnikPlačljivooktober - december 200534.0333201.8942.2142471202.461
ConnectdvomesečnikPlačljivooktober - december 200534.1674052.0212.4263451202.771
ConnectdvomesečnikPlačljivooktober - december 200434.2004472.3262.7733631203.136
EllemesečnikPlačljivooktober - december 201266.1334152.9873.4022131903.61666
EllemesečnikPlačljivooktober - december 201266.6174803.2693.7482451903.9945
EllemesečnikPlačljivooktober - december 201167.7504794.0554.5342741904.808
EllemesečnikPlačljivooktober - december 201167.6674304.0584.4882521904.740
EllemesečnikPlačljivooktober - december 201067.9174104.5484.9572351905.192
EllemesečnikPlačljivooktober - december 201068.5334134.2724.6851.2291905.914
EllemesečnikPlačljivooktober - december 200967.7674134.5514.9642701905.234
EllemesečnikPlačljivooktober - december 200967.9334274.4284.8542971905.151
EllemesečnikPlačljivooktober - december 200868.9334455.1825.6273451905.972
EllemesečnikPlačljivooktober - december 200869.5944305.5455.9743861936.360
EllemesečnikPlačljivooktober - december 2007610.0153736.9537.3264021907.728
EllemesečnikPlačljivooktober - december 200769.5023656.0436.4084421906.850
EllemesečnikPlačljivooktober - december 2006611.0073226.2416.5634631977.026
EllemesečnikPlačljivooktober - december 2006611.4222646.5336.7973761827.173
GeomesečnikPlačljivooktober - december 200767.9832.1733.1005.2733031935.576
GeomesečnikPlačljivooktober - december 200769.4172.9123.6316.5432751976.818
GeomesečnikPlačljivooktober - december 200669.7952.4163.9716.3872211806.608
LeatednikPlačljivooktober - december 20121311.462457.6597.704183807.887
LeatednikPlačljivooktober - december 20121313.992468.8468.892183809.075
LeatednikPlačljivooktober - december 20121312.038557.8957.950208808.158
LeatednikPlačljivooktober - december 20121314.192659.1609.225230809.455
LeatednikPlačljivooktober - december 20111315.1925010.68010.7302298010.959
LeatednikPlačljivooktober - december 20111319.0382312.89312.9162148013.130
LeatednikPlačljivooktober - december 20111315.346169.6709.686214809.900
LeatednikPlačljivooktober - december 20111317.346411.11611.1202398011.359
LeatednikPlačljivooktober - december 20101317.11512.68312.6832908012.973
LeatednikPlačljivooktober - december 20101319.10013.49913.4992908013.789
LeatednikPlačljivooktober - december 20101315.32310.94210.9422908011.232
LeatednikPlačljivooktober - december 20101317.01511.82111.8212908012.111
LeatednikPlačljivooktober - december 2009016.16911.46511.4652908011.755
LeatednikPlačljivooktober - december 20091418.22212.45312.4532908012.743
LeatednikPlačljivooktober - december 20091313.8319.7699.7692918010.060
LeatednikPlačljivooktober - december 20091214.89210.67610.6763008010.976
LeatednikPlačljivooktober - december 20081416.63111.09911.0992928011.391
LeatednikPlačljivooktober - december 20081322.98916.57016.5702808016.850
LeatednikPlačljivooktober - december 20081318.59813.65013.6502858013.935
LeatednikPlačljivooktober - december 20081319.09213.41413.4142948013.708
LeatednikPlačljivooktober - december 20071321.00414.76114.7611308014.891
LeatednikPlačljivooktober - december 20071321.26916.31816.3182158016.533
LeatednikPlačljivooktober - december 20071316.78113.10113.1011398013.240
LeatednikPlačljivooktober - december 20071314.61210.99910.9991558011.154
LeatednikPlačljivooktober - december 20061314.82710.37710.3771438010.520
LeatednikPlačljivooktober - december 20061317.15013.17913.1791408013.319
LeatednikPlačljivooktober - december 200613
LisatednikPlačljivooktober - december 20121311.4314756.8287.303173807.476
LisatednikPlačljivooktober - december 20121313.6314568.3538.809160808.969
LisatednikPlačljivooktober - december 2012139.5004575.2895.746180805.926
LisatednikPlačljivooktober - december 20121310.4624796.1106.589204806.793
LisatednikPlačljivooktober - december 20111310.1544746.5146.988203807.191
LisatednikPlačljivooktober - december 2011139.6084935.6696.162186806.348
LisatednikPlačljivooktober - december 2011138.8465185.3755.893187806.080
LisatednikPlačljivooktober - december 2011138.6155265.2295.755174805.929
LisatednikPlačljivooktober - december 2010139.0085065.4935.999199806.198
LisatednikPlačljivooktober - december 2010149.9215056.0516.556195806.751
LisatednikPlačljivooktober - december 2010139.1155245.6916.216193806.409
LisatednikPlačljivooktober - december 2010129.1585125.5906.103192806.295
LisatednikPlačljivooktober - december 2009149.5505255.3365.861195806.056
LisatednikPlačljivooktober - december 20091311.8775556.4757.030195807.225
LisatednikPlačljivooktober - december 20091310.8466066.2416.847189807.036
LisatednikPlačljivooktober - december 20091210.7926616.3276.988199807.187
LisatednikPlačljivooktober - december 20081412.7297417.1667.908205808.113
LisatednikPlačljivooktober - december 20081314.6628088.5899.397213809.610
LisatednikPlačljivooktober - december 20081314.2949139.20810.1212468010.367
LisatednikPlačljivooktober - december 20081316.05013.41413.4142948013.708
LisatednikPlačljivooktober - december 20081316.05095010.96011.9092578012.166
LisatednikPlačljivooktober - december 20071317.1371.05111.54812.6002578012.857
LisatednikPlačljivooktober - december 20071320.5301.21913.17614.3942428014.636
LisatednikPlačljivooktober - december 20071319.4531.50713.23314.7402438014.983
LisatednikPlačljivooktober - december 20071318.4651.46013.05814.5182148014.732
LisatednikPlačljivooktober - december 20061319.3291.13613.74914.8852068015.091
LisatednikPlačljivooktober - december 20061321.5491.07314.47115.5442198015.763
LisatednikPlačljivooktober - december 20061322.4981.15915.12516.2841917616.475
LisatednikPlačljivooktober - december 20061324.32396517.81418.7692128018.981
LisatednikPlačljivooktober - december 20051327.15430718.93819.2451718219.416
LisatednikPlačljivooktober - december 20051330.62322.16122.1611408022.301
LisatednikPlačljivooktober - december 20051331.06923.04723.0471718023.218
LisatednikPlačljivooktober - december 20051331.44225.22325.2232678025.490
LisatednikPlačljivooktober - december 20041332.33124.70424.7041888024.892
LisatednikPlačljivooktober - december 20041435.43627.33927.3391908027.529
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 201266.0005773.1053.682171803.853
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 201266.1676322.8953.527186803.712
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 201167.2836764.4315.106224805.330
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 201167.0676983.9384.635196804.831
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 201067.2177584.5945.352204805.556
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 201067.8678344.1785.012186805.198
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 200967.6839394.7845.723216805.939
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 200968.9671.0744.7165.790191805.981
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 2008610.3671.1786.4717.649212807.861
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 2008611.4271.2797.0918.370225808.595
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 2007612.0521.4957.6099.103244809.347
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 2007613.4581.6388.1019.739225809.964
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 2006615.0031.7239.36011.0832278011.310
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 2006617.7971.70110.80112.5022268012.728
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 2005615.77577512.68413.4592398013.698
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 2005615.08312.14412.1442078012.351
Lisa - čarovnija okusamesečnikPlačljivooktober - december 2004613.35011.81411.8142078012.021
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 201267.0673404.1714.511147804.658
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 201267.8503594.3844.743182804.925
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 201168.3003714.9005.271214805.485
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 201168.3333644.9535.317184805.501
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 201068.0673515.4345.785177805.962
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 201068.2333695.1555.524175805.699
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 200968.6003885.5215.909174806.083
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 200968.6174135.7086.121174806.295
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 200869.4633006.4606.760159806.919
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 200868.207906.4096.499155806.654
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 200766.7805.0025.002150805.152
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 200766.7374.6184.618140804.758
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 200667.8085.4905.490152805.642
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 2006610.0426.6236.623150806.773
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 2005610.5007.8317.831175808.006
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 2005611.1177.8817.881190808.071
Lisa - moje stanovanjemesečnikPlačljivooktober - december 2004610.5677.9937.933223808.156
Men's HealthmesečnikPlačljivooktober - december 200965.4174902.3792.8693421823.211
Men's HealthmesečnikPlačljivooktober - december 200965.4835532.4332.9853011823.286
Men's HealthmesečnikPlačljivooktober - december 200865.8056042.6213.2262861823.512
Men's HealthmesečnikPlačljivooktober - december 200866.6776523.1763.8283471854.175
Men's HealthmesečnikPlačljivooktober - december 200767.7276993.6034.3033591924.662
Men's HealthmesečnikPlačljivooktober - december 200766.7408543.3714.2255131874.738
Men's HealthmesečnikPlačljivooktober - december 200667.2907913.3544.1453611874.506
Men's HealthmesečnikPlačljivooktober - december 200667.0687793.2454.0242641304.288
Men's HealthmesečnikPlačljivooktober - december 200567.2427493.3214.0694311834.500
Men's HealthmesečnikPlačljivooktober - december 200567.4008423.4304.2725261804.798
Men's HealthmesečnikPlačljivooktober - december 200467.5678853.5954.4795941805.073
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 201266.8171.0443.3414.385146804.531
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 201267.2501.0783.8164.894177805.070
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 201167.5331.1473.8164.962205805.167
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 201167.6501.1874.2215.408193805.601
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 201067.6671.2593.8845.142173805.315
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 201067.4001.3364.2245.560172805.732
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 200967.3671.4323.7285.160168805.328
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 200967.2001.5604.2265.786186805.972
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 200867.3501.7343.6485.381176805.557
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 200868.0021.8264.4506.276211806.487
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 200768.3172.0093.9375.946233806.179
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 200769.3732.3744.8037.177210807.387
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 200669.9882.2074.8657.072193807.265
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 2006612.0322.0126.7488.760206808.966
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 2005611.7831.1776.6847.861203808.064
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 2005613.8334349.3049.738228809.966
Moj lepi vrtmesečnikPlačljivooktober - december 2004612.6509.2859.285223809.508
NovatednikPlačljivooktober - december 20121421.28630314.51614.8191698014.9881717
NovatednikPlačljivooktober - december 20121324.48532616.70117.0261708017.1962020
NovatednikPlačljivooktober - december 20121321.80835514.59314.9481948015.143
NovatednikPlačljivooktober - december 20121224.45836316.18916.5522248016.776
NovatednikPlačljivooktober - december 20111424.89333517.60017.9342238018.157
NovatednikPlačljivooktober - december 20111329.65430920.38020.6902178020.907
NovatednikPlačljivooktober - december 20111325.53832517.41917.7442198017.963
NovatednikPlačljivooktober - december 20111329.57733219.62219.9542168020.170
NovatednikPlačljivooktober - december 20101329.00032321.71822.0422118022.253
NovatednikPlačljivooktober - december 20101333.15432523.47723.8022198024.021
NovatednikPlačljivooktober - december 20101327.84634120.57420.9162098021.125
NovatednikPlačljivooktober - december 20101331.19233321.73222.0652098022.274
NovatednikPlačljivooktober - december 20091332.15431123.59623.9072258024.132
NovatednikPlačljivooktober - december 20091334.28530524.59524.9002248025.124
NovatednikPlačljivooktober - december 20091328.84633620.58220.9172148021.131
NovatednikPlačljivooktober - december 20091331.35534623.32023.6662418023.907
NovatednikPlačljivooktober - december 20081335.11534823.50023.8482278024.075
NovatednikPlačljivooktober - december 20081340.30833330.18730.5192308030.749
NovatednikPlačljivooktober - december 20081331.57833024.58124.9112668025.177
NovatednikPlačljivooktober - december 20081332.86930024.20924.5093058024.814
NovatednikPlačljivooktober - december 20071433.76428224.83625.1183138025.431
NovatednikPlačljivooktober - december 20071337.09526328.47128.7342968029.030
NovatednikPlačljivooktober - december 20071332.66225824.32624.5842928024.876
NovatednikPlačljivooktober - december 20071231.91325223.98824.2403108024.550
NovatednikPlačljivooktober - december 20061435.47124325.04325.2863078025.593
NovatednikPlačljivooktober - december 20061340.07222430.74830.9723268031.298
NovatednikPlačljivooktober - december 20061336.53822227.24227.4643357027.799
NovatednikPlačljivooktober - december 20061237.20821928.32728.5463398028.885
NovatednikPlačljivooktober - december 20051437.10120426.66926.8723128227.184
NovatednikPlačljivooktober - december 20051338.91718530.47830.6633158030.978
NovatednikPlačljivooktober - december 20051334.27715827.15027.3083598027.667
NovatednikPlačljivooktober - december 20051333.43114126.60526.7463598027.105
NovatednikPlačljivooktober - december 20041331.36211724.95125.0674578025.524
NovatednikPlačljivooktober - december 20041331.6629826.32426.4223918026.813
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 201266.0176192.8843.5031411803.6441515
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 201266.0006562.7233.3792231803.60217
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 201167.2336403.7194.3592451804.604
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 201167.6006693.8004.4692911804.760
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 201067.5176944.0994.7932621805.055
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 201068.3007074.0594.7663771805.143
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 200969.0337064.8785.5853091805.894
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 200968.5677674.5375.3042861805.590
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 2008610.1878246.3887.2123051807.517
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 2008610.3107715.9296.7005621807.262
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 2007610.6827656.4547.2194061807.625
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 200769.4688005.4116.2113771806.588
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 2006610.2027826.0986.8803951877.275
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 2006610.1106906.7077.3974031807.800
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 200569.8855316.7157.2454781807.723
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 200568.6925045.3145.8186821806.500
PlayboymesečnikPlačljivooktober - december 200469.5004696.0676.5366561807.192
SensadvomesečnikPlačljivooktober - december 201255.3774192.6803.099234803.33222
SensadvomesečnikPlačljivooktober - december 201256.2004282.6753.103262803.364
SensadvomesečnikPlačljivooktober - december 201137.5004383.1733.611244803.855
SensadvomesečnikPlačljivooktober - december 201138.1673713.6243.995210804.205
SensadvomesečnikPlačljivooktober - december 2010212.850994.8144.913382805.295
StorytednikPlačljivooktober - december 2012139.6921736.0226.195172806.3681111
StorytednikPlačljivooktober - december 20121312.7231747.8668.040174808.2151212
StorytednikPlačljivooktober - december 20121310.2311926.6296.821192807.0126
StorytednikPlačljivooktober - december 20121310.6541996.5666.765209806.974
StorytednikPlačljivooktober - december 20111310.8851776.7376.914203807.117
StorytednikPlačljivooktober - december 20111413.9291388.6798.816199809.015
StorytednikPlačljivooktober - december 20111311.2311336.7266.859212807.071
StorytednikPlačljivooktober - december 20111212.0421277.2207.347191807.538
StorytednikPlačljivooktober - december 20101414.4361119.0889.199193809.392
StorytednikPlačljivooktober - december 20101316.2929910.70710.8062018011.007
StorytednikPlačljivooktober - december 20101313.269968.7688.864297809.161
StorytednikPlačljivooktober - december 20101213.833818.8518.932339809.271
StorytednikPlačljivooktober - december 20091413.821588.6818.739364809.103
StorytednikPlačljivooktober - december 20091316.9235010.73710.7873508011.137
StorytednikPlačljivooktober - december 20091313.538559.3029.357221809.578
StorytednikPlačljivooktober - december 20091216.4455010.50710.5571958010.752
StorytednikPlačljivooktober - december 20081420.0712511.44011.4653088011.773
Časnik Finance d. o. o.Medicina & ljudjebrez redne periodePlačljivooktober - december 2017610.0003.8172964.1132458381005.196
Medicina & ljudjebrez redne periodePlačljivooktober - december 2016610.0004.1924824.6742645291005.468
Medicina & ljudjebrez redne periodePlačljivooktober - december 2015610.3333.9291.0204.9484111.1251006.484
Medicina & ljudjebrez redne periodePlačljivooktober - december 2014615.5672.3138703.1831918.02510011.4001
Medicina & ljudjebrez redne periodePlačljivooktober - december 2013619.4331.2119852.19519910.70010013.11520
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2017510.0005.8691906.0593471.148407.828274
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2017610.0006.0441626.20639950406.924269
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2016510.0005.8742006.074455938407.756289
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2016610.0005.9471996.145436406.880299
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2015510.0006.4672446.939229425407.686321
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2015610.5837.0672797.346729188408.592330
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2014510.2607.1553537.507484228408.578359
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2014610.4787.3113387.649610408.635376
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2013511.1907.8303208.15125331408.998563
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2013612.2837.6953778.072339974010.0481.540
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2012512.7007.5344187.9524541834010.4741.885
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2012612.8258.3623908.7524022074010.3651.005
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2011513.5107.4935468.0393762514011.3552.689
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2011615.8258.0085948.6025871.3054013.5223.028
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2010515.3807.4936148.3072007828324013.1653.244
Moje FinancemesečnikPlačljivooktober - december 2010618.4177.4697538.4222008413.6174016.1023.222
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 2017597.8235.7181245.84265254116.55794.1414.141
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 2017647.8295.7591295.88863132116.561103.9103.910
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 2017618.1866.0131306.143649101116.903103.6343.634
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 2017638.4106.1821316.31364119116.984113.2053.205
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 2016628.5596.3241306.45465135157.153132.9062.906
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 2016658.6696.3111466.45764423147.149242.6212.621
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 2016638.9036.5431386.68167093117.478332.5642.564
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 2016629.0606.7411536.89467727117.667702.3562.356
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 2015659.5837.0831697.2537344378.1441142.1992.199
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20156610.2807.3712047.5758135668.501571.9851.985
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20156110.4967.6572297.88623671108.248541.9961.996
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20156310.6417.8472348.0811.0894669.265491.943
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20146310.8458.0712328.3031.1885169.588461.7971.797
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20146510.9897.9502568.2061.3064839.601421.5461.546
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20146111.1198.2852548.5381.21310279.895411.4071.407
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20146311.4738.6392838.9221.16238410.159371.2631.263
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20136211.9388.9943269.3201.194701710.612271.0721.072
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20136512.3209.1313449.4751.27458810.82418870870
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 201361
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20136117.3609.5433569.8991.1254.8761915.91212750750
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20136214.5469.89537310.2681.1321.8301313.24011569569
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20126213.12810.27935910.6381.3161682512.13714469469
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20126413.67510.36637610.7421.5722901812.61916256
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20126114.12710.94037711.3171.5583623913.25518
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20126314.36610.78738411.1711.5383933513.533431
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20116214.93311.31137611.6871.529884713.764459
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20116515.15211.03939111.4311.492653213.823836
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 201165
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20116216.01211.59236011.9521.8001015014.8771.023
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20116316.55612.02938612.4162.4371054315.450493
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20106517.49112.29240512.8471502.6881.0235017.244686
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20106616.57711.69043912.2791501.8141553215.089842
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20106216.82111.82241712.3891501.7771275115.194901
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20106516.17811.82540012.3751501.418624314.771916
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20096516.15911.95336712.4501301.399974214.712767
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20096616.00511.72238812.2401301.479553414.758984
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20096117.13912.18742712.7441301.8681064616.0801.362
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20096217.56312.57543413.080711.689503716.4811.662
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20086317.66513.23447013.7041.898995216.644943
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20086516.58313.40244313.845645164714.782276
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20086216.96413.21846913.6876841226815.5021.009
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20086116.38713.17351713.690704305515.026602
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20076216.26012.61054013.150688925814.883953
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20076415.82512.00553212.537683223714.4321.190
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20076015.74911.85642912.2856541945614.2801.147
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20076215.60711.68342912.112669365013.9441.127
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20066116.19811.97744412.4211.031575914.253744
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20066415.23411.73541212.14779083813.316371
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20066115.71211.70048612.186862976313.520375
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20066315.19311.56445512.019869406013.313385
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 200663
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20056214.53611.07142011.4911.194546513.093354
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20056513.64510.86440211.266520134412.180381
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20056313.82710.94837811.326638276612.458467
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20056213.58110.74142611.167541334912.350609
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20046512.4968.5634709.033900765011.0751.066
Poslovni dnevnik FinancednevnikPlačljivooktober - december 20046211.5347.7663128.07849563210.0611.482
Časnik Večer d. o. o.7 dnitednikPlačljivooktober - december 2014125.3963.3742483.622159310804.091
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2013145.7043.4812453.726170330804.226
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2013135.5043.5182403.758144280854.182
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2013135.6623.6512073.858155302804.315
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2013136.7613.6662603.9261551.3731005.45411
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2012135.9273.6952613.9561233171104.396
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2012136.1153.8202754.095140342804.57711
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2012136.3084.0112364.247163380804.790
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2012136.6004.1832684.451199386805.036
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2011136.6154.3143004.6141604121605.186
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2011136.6584.3583514.7091603901505.259
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2011136.8084.4953854.8801603791505.419
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2011136.9084.6513805.0311613082005.500
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2010127.0174.7323715.1031573331505.593
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2010137.1004.7063935.0991534012005.653
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2010137.3774.7783655.1431534812005.777
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2010138.1154.8994965.3951534542006.002
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2009128.1215.1103955.5051536692006.327
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2009148.8325.1694415.6101537332006.496
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2009139.4155.2094715.6801556682006.503
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20091210.3175.0455475.5921561.5652007.313
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2008139.5775.0695435.6121558661806.633
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2008139.9465.0236125.6351555062006.296
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20081310.3085.1737335.9061556242076.685
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2008129.9505.2826125.8941296862006.709
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20071210.3675.4266836.1091295712066.809
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2007139.7085.5006526.1521296191896.900
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20071215.7255.6078216.4281294.64428411.201
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20071310.5825.7326486.3801365052887.021
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20061115.3305.3961.4046.8004924.59620611.888
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2006139.3015.4497706.219443991356.761
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20061210.3425.6487536.4014421912477.034
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20061310.0695.8478706.7174532171647.387
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20051312.4356.0691.7017.7704721391708.381
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20051314.2166.1273.0689.1955643669.759
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20051316.2136.2923.1839.47559240010.067
7 dnitednikPlačljivooktober - december 20051310.2146.4418157.2566022228.080
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2004010.7316.5878427.4295941113028.134
7 dnitednikPlačljivooktober - december 2004012.3346.6521.0057.6576253133408.595
BonbontednikPrilogaoktober - december 20141246.72525.593
BonbontednikPrilogaoktober - december 20131446.42526.213
BonbontednikPrilogaoktober - december 20131346.71926.392
BonbontednikPrilogaoktober - december 20131231.69626.613
BonbontednikPrilogaoktober - december 20131246.47127.504
BonbontednikPrilogaoktober - december 20121348.45428.672
BonbontednikPrilogaoktober - december 20121350.70429.460
BonbontednikPrilogaoktober - december 20121249.87130.197
BonbontednikPrilogaoktober - december 20121351.44231.742
BonbontednikPrilogaoktober - december 20111252.91732.639
BonbontednikPrilogaoktober - december 20111355.53833.066
BonbontednikPrilogaoktober - december 20111354.56233.948
BonbontednikPrilogaoktober - december 20111256.05435.336
BonbontednikPrilogaoktober - december 20101356.65435.707
BonbontednikPrilogaoktober - december 20101357.87336.091
BonbontednikPrilogaoktober - december 20101257.88836.697
BonbontednikPrilogaoktober - december 20101360.82738.029
BonbontednikPrilogaoktober - december 20091360.97738.514
BonbontednikPrilogaoktober - december 20091363.68539.392
BonbontednikPrilogaoktober - december 20091363.35439.846
BonbontednikPrilogaoktober - december 20091365.27740.986
BonbontednikPrilogaoktober - december 20081367.49241.605
BonbontednikPrilogaoktober - december 20081469.05742.242
BonbontednikPrilogaoktober - december 20081368.62342.649
BonbontednikPrilogaoktober - december 20081268.76743.400
BonbontednikPrilogaoktober - december 20071270.02543.620
BonbontednikPrilogaoktober - december 20071370.78544.107
BonbontednikPrilogaoktober - december 20071270.2751.04423821544.145
BonbontednikPrilogaoktober - december 20071271.2001.0512621644.477
BonbontednikPrilogaoktober - december 20061271.9001.06611522345.355
BonbontednikPrilogaoktober - december 20061273.8541.1036955645.982
BonbontednikPrilogaoktober - december 20061275.121
BonbontednikPrilogaoktober - december 2006779.671
History IllustratedmesečnikPlačljivooktober - december 201364.5171.3531.9433.296382693.3811212
History IllustratedmesečnikPlačljivooktober - december 201364.4501.1821.6812.8634127902.9941313
History IllustratedmesečnikPlačljivooktober - december 201264.2429371.7592.6962661082.76421719
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20171221.97219.825
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20171022.04519.818
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20171222.22120.359
KvadratitednikPrilogaoktober - december 2017923.85521.106
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20161123.85521.106
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20161024.54721.344
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20161224.37621.726
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20161024.64522.146
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20151224.99522.288
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20151125.55222.257
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20151126.82722.596
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20151228.09622.951
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20141228.74223.530
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20141130.35924.067
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20141230.26724.721
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20141230.60025.574
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20131331.13826.106
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20131432.56426.403
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20131231.77126.699
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20131232.19227.539
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20121233.00828.314
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20121335.09629.298
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20121134.93630.164
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20121235.95431.466
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20111137.27332.476
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20111239.15032.893
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20111138.82233.605
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20111339.89235.171
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20101240.15035.455
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20101341.58535.958
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20101241.32136.594
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20101242.49237.690
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20091343.74638.551
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20091345.62339.288
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20091146.99139.746
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20091347.26240.756
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20081349.33841.654
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20081350.78142.565
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20081250.18542.758
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20081250.18843.068
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20071251.02043.866
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20071350.23443.575
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20071252.22594828520743.939
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20071253.1661.017421544.395
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20061252.70096812622345.794
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20061353.6311.0238155245.790
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20061253.782
KvadratitednikPrilogaoktober - december 20061254.375
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 201335.0332.1511.1283.279491851443.51333
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 201335.0332.3359353.270201871533.55755
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 201235.9332.6169373.553101331733.68744
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 201237.0172.7271.2754.00222822254.1066
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 201137.6673.0351.7104.74586293164.860
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 201137.7003.1431.7134.85627991504.982
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 201038.2173.4762.0705.54627821505.655
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 201038.6333.5652.0715.63627871505.750
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 2009310.1673.6382.5996.23727881506.352
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 200939.3673.7232.3846.10726921506.225
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 200839.4833.7522.5926.34424911506.459
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 200839.5003.8072.4906.29722751646.394
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 200739.5003.8852.6346.51921239766.779
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 2007310.2904.0572.5446.601109193766.903
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 2006311.6334.0592.8016.8601012.0001438.961
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 200639.4674.1012.7476.8481062116.954
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 2005310.3334.1813.1817.3621121147.474
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 2005310.3674.2062.8257.0311264757.157
Naš domdvomesečnikPlačljivooktober - december 200409.9004.3613.4027.7631345537.897
Science IllustratedmesečnikPlačljivooktober - december 201365.6082.6561.7214.377391884.47166
Science IllustratedmesečnikPlačljivooktober - december 201365.8002.6911.5184.20941391124.35277
Science IllustratedmesečnikPlačljivooktober - december 201265.8672.7411.6504.391144621134.86711112
Science IllustratedmesečnikPlačljivooktober - december 201266.0172.8451.5494.3942581144.45413
Science IllustratedmesečnikPlačljivooktober - december 201166.3482.7931.7454.538130504.569
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20161428.46823.734
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20161328.29224.286
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20161428.45024.931
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20151428.67525.065
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20151329.42724.883
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20151331.23825.429
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20151332.24625.986
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20141330.36224.374
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20141334.61926.826
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20141336.15829.436
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20141334.72729.001
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20131335.36929.468
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20131336.75529.604
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20131337.99230.141
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20131337.43131.848
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20121337.52732.052
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20121339.47732.964
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20121340.60834.759
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20121341.46536.585
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20111342.55436.710
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20111345.19637.229
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20111344.65437.846
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20111244.96739.470
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20101445.15040.129
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20101346.49240.139
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20101346.57741.217
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20101248.05842.753
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20091348.63139.892
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20091350.37743.560
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20091350.41544.342
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20091251.50445.707
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20081453.21346.029
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20081366.78946.191
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20081366.95347.007
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20081367.63048.075
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20071264.97048.194
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20071354.78448.165
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20071354.7621.09218822448.712
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20071356.02348.9161.0752021550.011
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20061357.1301.31510122351.049
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20061357.8651.0917739050.833
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20061357.746
TV VečertednikPrilogaoktober - december 20061358.292
TV VečertednikPrilogaoktober - december 197013
VečertednikPlačljivooktober - december 20177422.63117.9141.66919.58329043410020.30718910199
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20177822.93317.8371.83719.67423334910020.2561968204
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20177422.98118.3931.67820.07127047910020.82020212214
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20177523.41818.7811.92820.70928350310121.49519910209
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20167625.60419.0151.89920.89928550699021.70519110201
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20167825.87518.9212.10521.02628550750021.8181877194
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20167525.75619.5381.93221.47028550768622.2621905195
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20167625.82119.8361.99521.83128550848822.6241966202
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20157625.95719.9302.16022.09028350219522.8751899198
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20157726.41419.8462.48222.32829151612523.13520810218
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20157327.89420.1902.25322.44327949612723.2182169225
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20157628.80820.5392.23922.77829251815223.5882159224
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20147529.44420.9032.36423.26729652616224.0892359244
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20147831.12420.9662.91623.88229752820424.707308308
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20147432.26421.8682.48524.35339269620025.44136110371
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20147531.31922.4802.65925.13938268019226.2013958403
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20137531.88523.0182.71025.72836264120226.73141112423
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20137833.28822.9633.12526.08837065919727.11742310433
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20137332.91823.7212.67426.39536665019127.41146914483
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20137533.21324.3792.88927.26852177920528.56859116607
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20127533.79525.1012.96528.06654150019529.10763314647
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20127735.69225.5413.38828.92951455619129.99932611337
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20127336.21626.8122.90529.71754594916231.211721082
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20127636.98828.0993.05131.15055763217732.339
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20117638.29728.6753.32832.0035751.11318533.691
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20117840.48628.8283.94132.76955460918533.932
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20117440.15330.1053.37933.48455959918034.642
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20117540.84931.3683.32634.69455555918035.808
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20107741.56331.7083.56035.26857856620036.412
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20107942.93731.3734.18935.56254159720036.700
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20107442.49332.4593.68936.1481.18858120037.917
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20107443.92233.4983.82337.3211.27765620039.254
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20097644.92534.1654.05638.22156965320039.443
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20097846.58234.0524.71538.76753870720040.012
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20097345.52735.0004.23139.23154465920040.434
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20097548.00535.9734.48640.45954471420041.717
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20087549.86136.4944.69441.18856463021042.382
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20087851.02236.0995.64141.74053372022042.992
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20087550.67237.3184.89442.21254659320043.351
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20087450.99537.8845.21643.10054252520044.167
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20077551.90437.8895.40843.2975421.37022045.209
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20077751.88837.1056.28843.39352658722044.506
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20077352.69637.8285.74943.5771.04784122045.465
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20077552.43538.2576.04444.3011.0592221545.382
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20067452.91838.5606.51245.0721.02380322346.898
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20067853.59638.5237.19945.7221.0388118346.841
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20067453.90239.7066.86646.5721.0668724447.725
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20067554.07840.2457.18047.42597517221748.572
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20057655.57340.5657.70748.2729916620749.329
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20057856.44740.2478.73448.9819893020650.000
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20057555.74541.2527.65048.9029866521749.953
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20057455.91842.0738.23150.3041.2225018035.808
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 2004056.03142.2448.11950.3631.0195022351.432
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 2004057.89441.9478.93150.8781.1325019552.060
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 201061.5776676672830695
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 201061.77065165128679
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 200961.7588308302880858
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 200962.0339529522880980
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 200863.3331.4411.44128801.469
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 200864.5161.6051.60528911.633
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 200764.5501.9361.93628521.964
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 200764.5171.8501.85027981.877
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 200664.5832.1132.11327962.140
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 200665.0672.2542.254271212.281
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 200565.9672.6312.631341332.665
Vroči KajmesečnikPlačljivooktober - december 200564.3001.7881.788401261.828
Delo d. o. o.DelodnevnikPlačljivooktober - december 20177432.55122.8403.87726.7171.195969028.008375143895.678
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20177834.69622.2004.68426.8841.190409328.114374163905.674
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20177433.17823.3153.99427.3091.203729328.584366163825.643
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20177532.87223.7163.84627.5621.213759328.850360143745.333
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20167634.16224.4824.07528.5571.222949329.873354123661.615
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20167836.64023.7044.98628.6901.228389329.956335143491.622
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20167535.47524.9694.27729.2461.279359730.560350173671.615
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20167535.75225.6374.26629.9031.3903010131.323335203551.645
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20157636.95226.5254.36130.8861.40511610132.407297183151.569
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20157839.71425.8085.45931.2671.5353310132.835291163071.592
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20157338.28927.1044.71531.8191.4823310133.334295173121.587
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20157638.49927.6814.68332.3641.4213310133.818281193001.574
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20147540.74628.6004.87133.4711.47887910135.828224192433.639
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20147843.80128.0736.20034.2731.53182610136.630179171963.741
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20147442.89029.3535.13334.4861.4631.71110137.660152221741.308
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20147541.50230.1054.98435.0891.41719010136.696136111471.543
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20137543.11131.2535.18836.4411.42330710138.172181231044.443
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20137846.26230.7976.36837.1651.49731310138.976145226714.030
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20137345.54033.0325.31638.3481.40932210140.08013394232.755
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20137546.50134.5125.61440.1261.30224010341.669133104333.997
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20127548.44436.0345.61641.6501.30045410643.405128134135.614
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20127751.53835.7647.04842.8121.37049210944.676228113937.543
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20127351.14638.0425.95743.9991.37142910945.801225123738.243
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20127652.27639.5415.89945.4401.37046010847.2711
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20117659.51340.8036.39947.2021.3814.75410653.3381
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20117856.92538.9447.78246.7261.39768810648.8121
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20117455.05941.2376.57447.8111.39243710649.640
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20117555.63342.8636.39049.2531.40543510651.093
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20107759.32844.1166.97651.0931.4301.14110653.663
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20107959.94742.8128.28351.0951.42556010653.080
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20107459.40444.6917.39352.0841.42647510653.9872
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20107459.90845.1997.50252.7001.40656010654.827160
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20097661.63845.7598.03853.7971.34048310656.187567
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20097863.90744.8229.44354.2661.33355210656.374223
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20097361.89746.9988.16455.1621.34232510656.90980
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20097566.76747.9278.41556.3431.2453.93212361.645125
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20087565.30648.0239.08857.1112.17319113159.968494
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20087867.01948.00610.07658.0822.2269615860.873469
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20087568.11950.6668.99459.6602.5173116462.710502
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20087471.82751.7669.92161.6872.24183616165.243480
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20077574.76152.54210.53163.0732.1741.54118067.275488
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20077776.24352.80611.23564.0413.23476219168.444407
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20077379.33754.49410.71865.2123.8961.25022970.809451
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20077575.76853.58110.88864.4692.2321.19225468.349455
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20067476.34154.62411.10065.7242.1991.31425969.691454
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20067876.99152.93513.08466.0192.10484023869.367404
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20067476.07655.24411.84667.0901.91777325370.131351
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20067578.13657.45112.35969.8101.8587323772.314558
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20057679.97058.81812.86771.6851.80525674.276786
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20057883.09057.56615.11472.6801.15225675.516740
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20057582.26859.95313.37673.3292.15326476.262779
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20057484.35360.71214.51875.2312.220526278.235783
DelodnevnikPlačljivooktober - december 2004087.10261.43815.13676.5742.048825279.404774
DelodnevnikPlačljivooktober - december 2004089.65660.31217.81378.1251.764121580.649759
Delo De factomesečnikPlačljivooktober - december 201542.6001.9171692.086151142.237
Delo De factomesečnikPlačljivooktober - december 201563.4032.0121542.16617010152.346
Delo De factomesečnikPlačljivooktober - december 201444.3752.4953932.8881685153.061
Delo De factomesečnikPlačljivooktober - december 201464.8172.6374373.0741395153.218
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20171287.16774.963403114148.765
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20171687.82578.202393154088.488
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20161293.57581.85837543791.794
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20161794.27183.96137063761.801
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201515101.35388.32931153161.740
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201513100.53889.19630853131.741
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201512102.26490.94529172981.730
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201414108.43696.66623252373.852
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201413115.14298.391188101984.458
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201412106.30094.85015861641.477
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201412107.49295.84114551502.046
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201312110.19298.466886947.148
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201313118.831101.8935065637.326
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201312113.842101.5223313486.448
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201313116.324104.1563323587.693
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201211117.618105.7722823089.423
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201211127.476110.7272823092.128
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201212124.690111.6982632994.960
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201211127.732114.995
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201112137.100122.579
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201111139.551120.541
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201113131.942118.270
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201113136.446123.310
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201012143.033126.069
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201013149.274128.426
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201013135.095122.633
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201013136.720125.947
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200912138.872126.964
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200914146.757129.769
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200913141.715129.850
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200912144.875133.594
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200814150.571139.164
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200813160.077143.912
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200812157.353144.651
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200812158.472146.008
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200711166.917150.538
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200712170.838150.751
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200712164.471147.667
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200713161.785146.295
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200612165.129147.878
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200613170.488150.824
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200613170.181151.754
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200612169.933155.298
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200513170.831155.427
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200513179.627159.894
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200512173.517158.741
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200513180.527163.877
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20040185.643161.543
Delo in dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20040198.254171.115
Delo in dom plusmesečnikPlačljivooktober - december 201456.2801.4231.6733.09626336153.395
Delo in dom plusmesečnikPlačljivooktober - december 201466.3171.3051.7003.00527336153.314
Delo in dom plusbrez redne periodePlačljivooktober - december 201358.3001.2162.8694.08526213154.360
Delo in dom plusbrez redne periodePlačljivooktober - december 201267.6671.4763.9795.455417145.872
FTtednikPrilogaoktober - december 20101355.66950.841
FTtednikPrilogaoktober - december 20091255.73951.321
FTtednikPrilogaoktober - december 20091359.05452.423
FTtednikPrilogaoktober - december 20091256.86451.710
FTtednikPrilogaoktober - december 20091357.97553.509
FTtednikPrilogaoktober - december 20081258.52654.088
FTtednikPrilogaoktober - december 20081361.21856.326
FTtednikPrilogaoktober - december 20081360.45657.158
FTtednikPrilogaoktober - december 20081265.97358.830
FTtednikPrilogaoktober - december 20071372.06560.188
FTtednikPrilogaoktober - december 20071373.70462.480
FTtednikPrilogaoktober - december 20071275.99663.585
FTtednikPrilogaoktober - december 20071272.70760.820
FTtednikPrilogaoktober - december 20061274.55062.724
FTtednikPrilogaoktober - december 20061373.93862.736
GrafičardvomesečnikPlačljivooktober - december 2016340021121167217
GrafičardvomesečnikPlačljivooktober - december 2016340021221267218
Grafičarbrez redne periodePlačljivooktober - december 2015340022222267228
Grafičarbrez redne periodePlačljivooktober - december 2015340022122167227
Grafičarbrez redne periodePlačljivooktober - december 2014340025225267258
Grafičarbrez redne periodePlačljivooktober - december 2014340025025067256
Grafičarbrez redne periodePlačljivooktober - december 2013642528928967295
Grafičarbrez redne periodePlačljivooktober - december 2012651735535586127453
NedelotednikPlačljivooktober - december 20171326.49618.4293.38821.8171.06139122.88137453795.678
NedelotednikPlačljivooktober - december 20171428.77018.5273.94122.4681.05959123.53237383815.673
NedelotednikPlačljivooktober - december 20171328.39819.4673.32722.7941.069189123.88136663725.641
NedelotednikPlačljivooktober - december 20171328.72520.3263.44223.7681.081349124.88335943635.050
NedelotednikPlačljivooktober - december 20161330.12421.7323.64825.3801.09369126.47935343571.615
NedelotednikPlačljivooktober - december 20161334.04921.8894.85126.7401.10029127.84233533381.622
NedelotednikPlačljivooktober - december 20161333.71623.6404.30627.9461.13429329.08234943531.615
NedelotednikPlačljivooktober - december 20161333.49224.5694.03128.6001.240109429.85033453391.646
NedelotednikPlačljivooktober - december 20151334.09125.3193.96929.2881.240829430.61029743011.569
NedelotednikPlačljivooktober - december 20151337.52325.0975.39530.4921.25429431.74829142951.595
NedelotednikPlačljivooktober - december 20151335.59926.0064.44030.4461.270269431.74229653011.588
NedelotednikPlačljivooktober - december 20151336.29526.5794.54031.1191.259189432.39627952841.574
NedelotednikPlačljivooktober - december 20141337.22827.2594.75832.0171.27529433.294224102343.876
NedelotednikPlačljivooktober - december 20141340.47527.0846.08733.1711.241179434.429179141932.848
NedelotednikPlačljivooktober - december 20141340.00927.9334.82532.7581.2342.0299436.021152201721.310
NedelotednikPlačljivooktober - december 20141339.57928.6395.10133.7401.22639434.969137111481.512
NedelotednikPlačljivooktober - december 20131340.86029.5595.44135.0001.229199436.249181211024.443
NedelotednikPlačljivooktober - december 20131344.43329.3517.01936.3701.2301849437.785144186212.935
NedelotednikPlačljivooktober - december 20131342.02630.4925.72336.2151.2012019437.61813343732.732
NedelotednikPlačljivooktober - december 20131342.60031.2655.62136.8861.139199438.04513253733.991
NedelotednikPlačljivooktober - december 20121344.62832.4755.95438.4291.1374759740.042128124035.562
NedelotednikPlačljivooktober - december 20121447.91033.0997.45040.5491.1974348642.18112853334.809
NedelotednikPlačljivooktober - december 20121347.13035.2665.84941.1151.2118798143.20612683435.300
NedelotednikPlačljivooktober - december 20121250.20837.8476.48844.3351.2073728145.914
NedelotednikPlačljivooktober - december 20111356.89336.5097.24343.7521.2097.6698152.630
NedelotednikPlačljivooktober - december 20111353.73536.7199.57246.2911.2163518147.858
NedelotednikPlačljivooktober - december 20111351.78037.1127.06044.1721.2182.4878147.876
NedelotednikPlačljivooktober - december 20111350.96137.8267.32845.1541.2134608146.827
NedelotednikPlačljivooktober - december 20101353.38939.3127.81347.1251.1793748148.678
NedelotednikPlačljivooktober - december 20101356.78539.2429.52848.7691.1793488150.297
NedelotednikPlačljivooktober - december 20101352.81039.3377.77547.1121.1741768148.462
NedelotednikPlačljivooktober - december 20101354.43140.4718.07648.5461.1723058150.024
NedelotednikPlačljivooktober - december 20091353.08539.3188.03847.3571.1675438149.067
NedelotednikPlačljivooktober - december 20091356.35537.38110.87748.2571.1543488149.759
NedelotednikPlačljivooktober - december 20091351.14137.0808.29945.3791.1693228146.95483
NedelotednikPlačljivooktober - december 20091351.41337.2628.67945.9411.08721110847.361123
NedelotednikPlačljivooktober - december 20081352.50237.4889.18346.6701.5671311048.486236
NedelotednikPlačljivooktober - december 20081356.13437.43811.37548.8131.588248850.639214
NedelotednikPlačljivooktober - december 20081354.43538.5129.32047.8321.7739749.843237
NedelotednikPlačljivooktober - december 20081354.02638.5849.15447.7382.22410750.196234
NedelotednikPlačljivooktober - december 20071355.55739.2639.61448.8772.235411051.348233
NedelotednikPlačljivooktober - december 20071459.39038.79912.02350.8222.2637112053.354198
NedelotednikPlačljivooktober - december 20071358.36339.14610.44849.5942.32412052.150232
NedelotednikPlačljivooktober - december 20071256.59038.7459.75048.4952.24012050.966231
NedelotednikPlačljivooktober - december 20061457.33939.96310.00649.9692.20818612452.598235
NedelotednikPlačljivooktober - december 20061362.63640.53913.30053.8382.05910112056.207209
NedelotednikPlačljivooktober - december 20061359.33142.12710.15152.2791.91642312054.849231
NedelotednikPlačljivooktober - december 20061258.87843.4679.01952.4871.82114254.744436
NedelotednikPlačljivooktober - december 20051362.40743.81211.31855.1301.79214257.563641
NedelotednikPlačljivooktober - december 20051367.29443.40914.33957.7481.14614260.421613
NedelotednikPlačljivooktober - december 20051399.94844.43810.88755.3252.12952.16414094.213646
NedelotednikPlačljivooktober - december 20051363.19544.69010.75355.4432.16614158.269661
NedelotednikPlačljivooktober - december 2004064.21945.10811.15856.2662.00413958.953684
NedelotednikPlačljivooktober - december 2004069.08544.94614.04258.9881.73214561.347684
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20171226.74822.88537453795.679
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20171429.02923.53237383815.673
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20171328.59223.88136663725.641
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20171328.93824.88335943635.050
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20161230.34226.48935343571.615
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20161334.26227.84233533381.622
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20161333.93129.08234943531.615
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20161333.68529.85033453391.646
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20151234.19630.61529743011.569
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20151337.72331.74829142951.595
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20151335.78131.74229653011.588
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20151336.52832.39627952841.574
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20141337.43833.294224102343.876
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20141340.70834.429179141932.848
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20141340.25436.021152201721.310
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20141339.82334.969137111481.512
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20131341.13136.24981211024.443
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20131344.71037.78444186212.935
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20131342.34837.6183343732.732
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20131343.00338.0453253733.991
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20121344.98840.04228124035.562
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20121448.49442.1812853334.809
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20121347.43843.2062683435.300
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20121250.50245.914
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20111357.18352.631
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20111354.52347.858
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20111352.52347.876
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20111251.63346.881
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20101354.17648.678
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20101357.62050.297
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20101353.63948.462
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20101355.18450.023
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20091353.86549.067
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20091357.07749.759
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20091352.05446.954
Odprta kuhinjatednikPrilogaoktober - december 20091352.40047.150
OnatednikPrilogaoktober - december 20171190.23278.241402144168.767
OnatednikPrilogaoktober - december 20171297.85080.435405164218.764
OnatednikPrilogaoktober - december 20171293.84681.492395184138.723
OnatednikPrilogaoktober - december 20171394.80883.215392104028.046
OnatednikPrilogaoktober - december 20161297.31385.09738343871.790
OnatednikPrilogaoktober - december 201613105.23187.49836373701.798
OnatednikPrilogaoktober - december 201613100.84887.29837763831.788
OnatednikPrilogaoktober - december 201613102.44689.43036073671.816
OnatednikPrilogaoktober - december 201513103.96990.87831653211.732
OnatednikPrilogaoktober - december 201513112.56993.93530553101.746
OnatednikPrilogaoktober - december 201513106.32392.79230753121.743
OnatednikPrilogaoktober - december 201513108.68994.92229262981.731
OnatednikPrilogaoktober - december 201413111.29297.61423172383.545
OnatednikPrilogaoktober - december 201414122.586102.869187111984.698
OnatednikPrilogaoktober - december 201413112.13897.77315871651.478
OnatednikPrilogaoktober - december 201412114.01299.60514451492.046
OnatednikPrilogaoktober - december 201314116.488102.171906967.148
OnatednikPrilogaoktober - december 201313126.113105.5854965537.307
OnatednikPrilogaoktober - december 201312121.464105.7593333686.550
OnatednikPrilogaoktober - december 201312123.633108.1603323587.737
OnatednikPrilogaoktober - december 201212124.481109.7682933289.446
OnatednikPrilogaoktober - december 201213135.346115.1252833192.267
OnatednikPrilogaoktober - december 201212129.643115.1852632994.916
OnatednikPrilogaoktober - december 201213133.708118.980
OnatednikPrilogaoktober - december 201112142.366125.623
OnatednikPrilogaoktober - december 201113146.523124.135
OnatednikPrilogaoktober - december 201113138.061121.792
OnatednikPrilogaoktober - december 201112141.108126.243
OnatednikPrilogaoktober - december 201012148.875129.244
OnatednikPrilogaoktober - december 201013153.485131.406
OnatednikPrilogaoktober - december 201012138.893125.480
OnatednikPrilogaoktober - december 201013142.723129.529
OnatednikPrilogaoktober - december 200913145.158131.145
OnatednikPrilogaoktober - december 200913152.715134.934
OnatednikPrilogaoktober - december 200913145.900132.748
OnatednikPrilogaoktober - december 200913155.285137.929
OnatednikPrilogaoktober - december 200813155.823142.352
OnatednikPrilogaoktober - december 200814162.871146.943
OnatednikPrilogaoktober - december 200813163.649147.972
OnatednikPrilogaoktober - december 200812166.856150.985
OnatednikPrilogaoktober - december 200712175.183156.806
OnatednikPrilogaoktober - december 200713176.531155.960
OnatednikPrilogaoktober - december 200712175.121154.173
OnatednikPrilogaoktober - december 200712168.863151.875
OnatednikPrilogaoktober - december 200611170.250153.184
OnatednikPrilogaoktober - december 200612175.558155.774
OnatednikPrilogaoktober - december 200612171.900154.745
OnatednikPrilogaoktober - december 200613177.119161.854
OnatednikPrilogaoktober - december 200512177.488161.067
OnatednikPrilogaoktober - december 200513186.185165.743
OnatednikPrilogaoktober - december 200513179.154163.739
OnatednikPrilogaoktober - december 200512182.104166.052
OnatednikPrilogaoktober - december 20040181.023161.826
OnatednikPrilogaoktober - december 20040188.273167.126
Ona plusmesečnikPlačljivooktober - december 2017517.7443.2138.44311.65630712811.975
Ona plusmesečnikPlačljivooktober - december 2017513.8822.9145.7698.6832122688.921
Ona plusmesečnikPlačljivooktober - december 2016517.6012.8768.81411.6903513812.044
Ona plusmesečnikPlačljivooktober - december 2016513.6502.7685.3248.09220788.299
Ona plusmesečnikPlačljivooktober - december 2015517.8202.4969.93512.431343912.774
Ona plusmesečnikPlačljivooktober - december 2015512.3202.2024.6346.8362605127.101
Ona plusmesečnikPlačljivooktober - december 2014514.3202.4326.8039.23530326149.564
Ona plusmesečnikPlačljivooktober - december 2014511.0502.1274.5666.6932898146.990
Ona plusbrez redne periodePlačljivooktober - december 2013812.7501.8246.0677.8912707148.168
Ona plusbrez redne periodePlačljivooktober - december 2012811.2501.8075.1506.957402167.359
Pogledi14-dnevnikPlačljivooktober - december 201666.0001.3831711.554239340282.133
Pogledi14-dnevnikPlačljivooktober - december 201596.0001.4851811.666240340282.413167
Pogledi14-dnevnikPlačljivooktober - december 2015126.0001.5871771.764240340282.344
Pogledi14-dnevnikPlačljivooktober - december 201496.0001.7042321.936243340282.519
Pogledi14-dnevnikPlačljivooktober - december 2014126.0001.8221741.996252416282.664
Pogledi14-dnevnikPlačljivooktober - december 201396.0001.5602721.832229547283.106498
Pogledi14-dnevnikPlačljivooktober - december 2013126.1751.1592331.392225554283.3441.173
Pogledi14-dnevnikPlačljivooktober - december 201256.0001.2962641.560223592383.6311.256
Pogledi14-dnevnikPlačljivooktober - december 201246.000660299959235595383.8002.011
Pogledi14-dnevnikPlačljivooktober - december 201266.0001.3952251.6202451.463384.6731.345
PoletmesečnikPrilogaoktober - december 2017687.86074.937403144178.766
PoletmesečnikPrilogaoktober - december 2017687.16777.502393114048.422
PoletmesečnikPrilogaoktober - december 2016694.77581.58837143751.792
PoletmesečnikPrilogaoktober - december 2016694.06783.66237053751.801
PoletmesečnikPrilogaoktober - december 20156101.24587.49131063161.739
PoletmesečnikPrilogaoktober - december 20156100.25089.06329863041.735
PolettednikPrilogaoktober - december 20141237.04232.59522342274.072
PolettednikPrilogaoktober - december 20141339.12332.59817951842.851
PolettednikPrilogaoktober - december 20141236.16731.99215251571.309
PolettednikPrilogaoktober - december 20141342.12337.57413531381.603
PolettednikPrilogaoktober - december 20131245.28340.561817884.668
PolettednikPrilogaoktober - december 20131241.64035.1274555013.662
PolettednikPrilogaoktober - december 20131240.53836.199333332.768
PolettednikPrilogaoktober - december 20131342.29238.055333333.998
PolettednikPrilogaoktober - december 20121050.00945.509272740.896
PolettednikPrilogaoktober - december 2012686.68775.994282864.903
PolettednikPrilogaoktober - december 2012684.02376.349262666.587
PolettednikPrilogaoktober - december 2012687.63279.146
PolettednikPrilogaoktober - december 20116131.655117.539
PolettednikPrilogaoktober - december 20117138.474119.662
PolettednikPrilogaoktober - december 201113130.576117.140
PolettednikPrilogaoktober - december 201113134.218121.272
PolettednikPrilogaoktober - december 201012139.949124.059
PolettednikPrilogaoktober - december 201011145.790125.861
PolettednikPrilogaoktober - december 201013131.819121.894
PolettednikPrilogaoktober - december 201012136.129124.316
PolettednikPrilogaoktober - december 200913137.666125.972
PolettednikPrilogaoktober - december 200913146.831128.769
PolettednikPrilogaoktober - december 200912141.507129.958
PolettednikPrilogaoktober - december 200912145.838132.978
PolettednikPrilogaoktober - december 200812149.005137.085
PolettednikPrilogaoktober - december 200813160.715144.095
PolettednikPrilogaoktober - december 200812156.192143.348
PolettednikPrilogaoktober - december 200813160.931146.414
PolettednikPrilogaoktober - december 200712167.192150.181
PolettednikPrilogaoktober - december 200713169.315149.781
PolettednikPrilogaoktober - december 200713169.935149.910
PolettednikPrilogaoktober - december 200712161.413144.886
PolettednikPrilogaoktober - december 200613163.058146.591
PolettednikPrilogaoktober - december 200613168.285149.024
PolettednikPrilogaoktober - december 200612164.780147.620
PolettednikPrilogaoktober - december 200613167.619153.831
PolettednikPrilogaoktober - december 200513167.469153.109
PolettednikPrilogaoktober - december 200513175.779157.467
PolettednikPrilogaoktober - december 200513170.662156.094
PolettednikPrilogaoktober - december 200513171.173157.132
PolettednikPrilogaoktober - december 20040172.788155.935
PolettednikPrilogaoktober - december 20040180.261158.960
Polet fitbrez redne periodePlačljivooktober - december 201454.3406309211.5512612151.814
Polet fitmesečnikPlačljivooktober - december 201454.3806918331.5242743151.801
Polet fitbrez redne periodePlačljivooktober - december 201366.1178171.3932.21026417152.491
Polet fitbrez redne periodePlačljivooktober - december 201266.2509511.8302.781435143.216
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20171324.02816.8702.83319.7031.13459920.842276333.089
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20171427.40817.3923.71421.1061.131410122.241306363.091
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20171325.88018.1662.89221.0581.1412110122.220296353.080
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20171326.59518.9102.94121.8511.1511910123.021323352.590
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20161327.99520.0113.13423.1451.161410424.31028129175
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20161334.01420.5584.74925.3071.168410126.47928129175
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20161331.85321.7384.30426.0421.1721110327.22528129173
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20161331.09222.4943.91526.4091.1813410527.62425227172
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20151331.43823.2493.67226.9211.1832610528.13018119163
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20151336.51423.5185.77229.2901.1952610530.51114115159
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20151332.79324.1793.89728.0761.2072810529.31112113155
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20151333.62424.8323.85128.6831.2122810529.92310111156
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20141334.74625.7003.97229.6721.2192810530.919718149
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20141338.72826.0485.40331.4511.2213110532.7038210149
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20141335.05426.8353.67130.5061.2222910531.757639171
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20141336.52327.8383.90031.7381.2173110532.986819493
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20131338.47729.2454.12333.3681.2234410534.63618192.499
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20131343.15429.9605.76035.7201.21629910537.236151618.294
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20131340.56131.2514.32135.5721.2166310536.852153.693
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20131342.01732.3794.34536.7241.2595410538.038153.695
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20121344.15632.8764.33037.2063.3348310540.624153.796
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20121450.12634.9235.97640.8993.3727410944.346154.593
Slovenske novice (ned)tednikPlačljivooktober - december 20121352.55639.6354.59044.2253.41527111047.912156.723
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20177460.45540.36410.84851.2121.117279952.356277343.089
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20177865.98040.67612.69753.3731.1143110154.518308383.091
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20177463.95442.31111.68753.9981.1253910155.162299383.081
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20177564.46643.47611.54355.0191.13512410156.278325372.793
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20167666.58544.31312.20256.5151.1418510157.74129231175
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20167871.35844.36314.21058.5731.1492610159.74828331176
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20167568.82945.80912.42858.2371.1533610359.42628230173
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20167569.17246.43313.08359.5161.1642910560.70925227172
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20157669.86747.26212.81860.0801.1673110561.27818220163
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20157874.89146.88115.18262.0631.1772710563.26714216159
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20157372.26648.20313.23161.4341.18862910563.25112315155
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20157673.78448.78314.22463.0071.1913010564.22810313156
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20147575.95049.01314.28863.3011.1992.09510566.595729149
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20147880.58348.33116.47964.8101.2002.61010568.6208412149
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20147474.47549.36714.39263.7591.19910610565.064729171
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20147575.74350.08914.76464.8531.19513710566.185819524
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20137575.93750.48715.17965.6661.19812710566.992191102.707
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20137881.15150.40917.20067.6091.19330910569.112152720.237
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20137378.82151.75515.56967.3241.19313110568.649153.708
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20137579.84251.83816.66968.5071.19314910569.850153.705
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20127579.42251.96216.31668.2781.19213810569.609153.788
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20127786.77152.20519.92772.1321.21716210973.512154.635
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20127383.23054.63816.92171.5591.21631411073.090155.861
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20127685.32355.97017.74973.7191.21018511075.114
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20117688.53056.31719.98276.2991.21517811077.692
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20117893.23556.18222.01278.1941.23615911079.589
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20117486.91856.32218.50974.8311.23619411076.262
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20117589.67358.71818.53077.2481.22522511178.698
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20107792.80558.88620.30879.1941.18423311580.612
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20107996.77357.75722.97480.7311.17915511582.065
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20107484.86258.47216.76675.2381.15925076.647
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20107486.55359.50917.47476.9831.15555511578.693
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20097689.00160.40618.00878.4141.13883611580.388
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20097892.88659.21220.97180.1831.13418311581.500
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20097389.11660.97718.49379.4711.14520811580.85127
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20097592.11063.59419.21182.8051.06125611784.16544
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20087594.78365.61319.15684.7691.40178711787.04285
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200878101.94866.69623.34090.0351.4211.0279292.56179
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20087597.40366.57719.99686.5732.703310189.36688
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20087499.32168.87221.02889.9001.4741711391.47181
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200775103.39968.22121.20589.4264.874511694.38479
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200777102.32665.14624.84489.9901.526212691.57759
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20077399.45965.10222.73287.8341.54712689.46079
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20077599.52265.36423.07688.4401.4861612190.02179
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200674100.62465.18323.81088.9941.46912990.53976
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200678102.92764.59825.61890.2161.462814491.75873
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200674100.66665.77123.34089.1111.46937514291.02975
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200675103.00266.19325.17791.3701.53589014893.906111
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200576101.45166.84824.63789.5011.55974714892.084277
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200578104.88863.59127.81491.40593856914894.111277
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200575102.50863.43125.97289.4032.0371.01014792.726277
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 200574102.73663.15327.26790.4211.95581414693.468278
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20040101.35061.98926.33388.3221.74481014191.146270
Slovenske novice (pon-sob)dnevnikPlačljivooktober - december 20040103.82561.35028.40889.7581.57339214791.995272
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20171343.97137.44937493835.679
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20171446.16437.688373123855.673
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20171344.63137.910365103755.641
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20171244.90838.68236083685.336
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20161446.25039.74335443581.615
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20161348.70839.91433563411.622
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20161348.35440.85935083581.615
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20161348.82341.90833483421.646
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20151350.69643.90729753021.570
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20151352.95043.68929152961.595
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20151351.20644.15129673031.588
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20151351.58644.60528092891.574
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20141355.41548.286224182423.876
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20141357.70048.271179342132.849
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20141359.41551.570152632151.310
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20141355.05447.898137281651.512
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20131357.12349.68481641454.446
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20131360.10650.214445710112.935
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20131360.26851.48333114432.732
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20131361.28953.26832144633.991
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20121363.82955.08028366435.562
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20121365.54355.89127235037.487
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20121365.56056.93926366238.245
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20121366.39858.878
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20111472.57163.915
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20111371.90160.816
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20111370.80862.068
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20111271.92663.830
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20101475.55166.596
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20101375.89165.474
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20101375.86966.625
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20101276.43367.623
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20091471.10769.563
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20091379.79168.941
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20091377.13169.533
Sobotna prilogatednikPrilogaoktober - december 20091380.10871.561
Super50mesečnikPrilogaoktober - december 2017689.33375.706401204218.712
Super50mesečnikPrilogaoktober - december 2017689.18577.975394124068.406
Super50mesečnikPrilogaoktober - december 2016696.21782.23237043741.789
Super50mesečnikPrilogaoktober - december 2016696.25084.85636793761.802
Super50mesečnikPrilogaoktober - december 20156103.05088.41531063161.738
Super50mesečnikPrilogaoktober - december 20156103.42790.57229653011.729
Super50mesečnikPrilogaoktober - december 20143104.56792.05322962353.698
VikendtednikPrilogaoktober - december 201713119.592100.904402104128.767
VikendtednikPrilogaoktober - december 201713126.463104.214404134178.765
VikendtednikPrilogaoktober - december 201713125.085104.406395134088.725
VikendtednikPrilogaoktober - december 201713126.232105.16139284008.164
VikendtednikPrilogaoktober - december 201613128.162111.09638333861.790
VikendtednikPrilogaoktober - december 201614134.271108.35836343671.797
VikendtednikPrilogaoktober - december 201613133.923112.06037853831.788
VikendtednikPrilogaoktober - december 201612134.758117.82636063661.817
VikendtednikPrilogaoktober - december 201514138.171116.59231643201.732
VikendtednikPrilogaoktober - december 201513144.769118.71730553101.754
VikendtednikPrilogaoktober - december 201513144.215121.64530863141.743
VikendtednikPrilogaoktober - december 201513146.246123.50529052951.730
VikendtednikPrilogaoktober - december 201413151.738129.82123152364.024
VikendtednikPrilogaoktober - december 201413159.333130.74118891973.000
VikendtednikPrilogaoktober - december 201413155.471131.12115971661.481
VikendtednikPrilogaoktober - december 201413154.083130.41014341472.130
VikendtednikPrilogaoktober - december 201313154.205128.371906967.153
VikendtednikPrilogaoktober - december 201313163.433133.3674955431.240
VikendtednikPrilogaoktober - december 201313163.252134.9103333686.513
VikendtednikPrilogaoktober - december 201313163.873138.7053233587.660
VikendtednikPrilogaoktober - december 201213165.536139.3092823089.425
VikendtednikPrilogaoktober - december 201213177.507145.2992812992.205
VikendtednikPrilogaoktober - december 201213171.086144.6042612794.847
VikendtednikPrilogaoktober - december 201213175.173149.367
VikendtednikPrilogaoktober - december 201113185.212163.275
VikendtednikPrilogaoktober - december 201114187.045151.657
VikendtednikPrilogaoktober - december 201113178.435152.939
VikendtednikPrilogaoktober - december 201112174.802151.577
VikendtednikPrilogaoktober - december 201014184.749162.845
VikendtednikPrilogaoktober - december 201013188.477159.411
VikendtednikPrilogaoktober - december 201013179.865157.278
VikendtednikPrilogaoktober - december 201012180.800160.366
VikendtednikPrilogaoktober - december 200914189.420164.995
VikendtednikPrilogaoktober - december 200913190.469162.451
VikendtednikPrilogaoktober - december 200913184.102162.596
VikendtednikPrilogaoktober - december 200912207.560186.694
VikendtednikPrilogaoktober - december 200814192.271172.412
VikendtednikPrilogaoktober - december 200813199.338175.039
VikendtednikPrilogaoktober - december 200813197.896167.627
VikendtednikPrilogaoktober - december 200813203.442181.787
VikendtednikPrilogaoktober - december 200713212.577187.687
VikendtednikPrilogaoktober - december 200713211.234174.832
VikendtednikPrilogaoktober - december 200713218.394185.208
VikendtednikPrilogaoktober - december 200713212.827185.550
VikendtednikPrilogaoktober - december 200613212.371186.529
VikendtednikPrilogaoktober - december 200613213.223185.732
VikendtednikPrilogaoktober - december 200613211.747186.515
VikendtednikPrilogaoktober - december 200613220.600195.570
VikendtednikPrilogaoktober - december 200513220.192192.314
VikendtednikPrilogaoktober - december 200514219.514189.830
VikendtednikPrilogaoktober - december 200513221.485196.713
VikendtednikPrilogaoktober - december 200512223.446200.979
VikendtednikPrilogaoktober - december 20040224.400201.224
VikendtednikPrilogaoktober - december 20040225.731199.734
Dnevnik d. d.DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20177425.90619.7731.26321.0363037711121.4161212
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20177826.16619.2711.58020.851262709921.1831515
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20177425.97020.0991.31721.416264439221.7231717
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20177526.23620.6341.25021.8851268549722.207501161314
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20167627.56020.6391.35922.006829817910522.48315313166387
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20167828.31220.0041.68521.690128318510022.1581609169375
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20167527.92620.3721.47121.8441337999222.2801628170375
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20167527.89920.8921.49622.3946380629422.8361568164370
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20157628.65421.0931.57522.6841631121312923.20815512167378
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20157829.71120.6571.91622.57412666013822.90015118173378
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20157329.43821.3251.71023.0352611813023.31415115166375
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20157629.71621.9121.72023.6322735912723.96414813161374
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20147530.56622.4701.65724.12727613714824.54014612158385
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20147831.64822.3362.10224.452142849517524.8318716103428
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20147431.49023.2472.23125.48242659316525.840771895427
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20147532.80524.3432.06426.408127029810626.976821799399
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20137534.68825.1692.17027.3945536136010228.115431659428
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20137836.47325.3092.64827.9751853225918028.766411657408
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20137337.28426.7852.25529.0915158540717130.083291544404
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20137538.58528.1982.45530.65359530315731.5513218501.239
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20127541.75829.7672.71532.530486001.04515734.175120141341.571
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20127743.09430.1473.53033.6961955221115734.459169111801.441
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20127342.99331.9403.15035.24915960821015736.068116312
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20127644.19333.2852.98436.39112261519615737.23533
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20117645.70433.6953.22237.05714061762715838.3065
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20117846.26033.0233.88337.19428856427816038.036
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20117446.40334.3203.40538.32760256846616039.361
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20117546.68535.2093.10239.10779656719312239.867
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20107748.29935.9463.39439.99865858238211740.962
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20107949.10635.5924.15740.07332459132911740.993
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20107449.33136.9153.81541.32559569071211342.727
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20107450.12037.9963.61142.45885174541311743.616
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20097651.25938.7163.67842.93053691050011244.340
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20097852.51938.3334.93643.26992536410044.558
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20097352.70639.7464.66644.41275367210045.837
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20097553.23240.6644.29944.96376046710046.190
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20087555.28041.4414.68346.12477356910247.466
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20087857.44341.2265.55346.77977743410047.990
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20087556.56541.9415.18447.12578264810348.555
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20087458.54442.9115.95248.86377851610350.157
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20077560.63142.6486.45949.10777596610050.848
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20077759.95941.3496.75148.1007761.20810050.084
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20077358.39141.4496.28247.7317931.22510049.749
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20077558.32642.0316.99949.0308197079850.556
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20067459.49441.5257.98649.5117996159050.925
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20067858.35740.1476.93647.0838134999148.395
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20067459.01440.8687.69048.5588196999050.076
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20067559.94241.3077.94149.2488041.3089551.360
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20057658.91741.0837.83948.9228108248850.63377
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20057859.23940.2116.60046.8118027688348.588207
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20057557.99940.5626.51447.0769065647949.390844
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20057458.87640.5997.47648.0758056928051.0371.465
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20047760.85839.9936.41346.4067832.8397951.7101.682
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20047959.19139.7387.10146.8397758447549.5301.072
HoplatednikPlačljivooktober - december 2013910.9334.3151.1045.41939935805.853
HoplatednikPlačljivooktober - december 20131311.1544.5144294.94340565805.413
HoplatednikPlačljivooktober - december 20131311.6464.7711.2285.999405305806.709
HoplatednikPlačljivooktober - december 20121312.2385.1857655.950413442806.805
HoplatednikPlačljivooktober - december 20121312.2085.3221.2226.544412223807.179
HoplatednikPlačljivooktober - december 20121312.6925.5441.0906.634403548807.585
HoplatednikPlačljivooktober - december 20121313.0085.8021.1216.923409627807.959
HoplatednikPlačljivooktober - december 20111313.3776.0871.0927.179417609808.205
HoplatednikPlačljivooktober - december 20111413.9796.4561.6718.127416539809.082
HoplatednikPlačljivooktober - december 20111314.4086.7211.2888.009416784809.209
HoplatednikPlačljivooktober - december 20111214.9836.9701.0718.041422990809.453
HoplatednikPlačljivooktober - december 20101414.6936.8911.5748.644179419568819.631
HoplatednikPlačljivooktober - december 20101314.3926.1911.6888.264385432759809.455
HoplatednikPlačljivooktober - december 20101313.1155.6941.4747.414246430791808.635
HoplatednikPlačljivooktober - december 20101214.2606.0271.4557.56583423968808.956
HoplatednikPlačljivooktober - december 20091414.5146.4831.9588.721280477593809.791
HoplatednikPlačljivooktober - december 20091315.8006.4732.2848.757506520809.783
HoplatednikPlačljivooktober - december 20091317.0946.4302.5678.9975031.0858010.585
HoplatednikPlačljivooktober - december 20091215.8956.5432.0838.626483472819.581
HoplatednikPlačljivooktober - december 20081418.5696.7843.28510.0694702338210.772
HoplatednikPlačljivooktober - december 20081320.3917.0493.45510.5044802278211.211
HoplatednikPlačljivooktober - december 20081322.8157.3774.46611.8435092548212.606
HoplatednikPlačljivooktober - december 20081323.8456.9564.92411.8805733258212.778
HoplatednikPlačljivooktober - december 20071325.3237.2124.74911.9615582938212.812
HoplatednikPlačljivooktober - december 20071325.1457.3985.63613.0346952818214.010
HoplatednikPlačljivooktober - december 20071326.5107.6566.19013.8461.1203588215.324
HoplatednikPlačljivooktober - december 20071330.6778.0179.05117.0681.4173647618.849
HoplatednikPlačljivooktober - december 20061330.6048.4386.57115.0091.0463198916.374
HoplatednikPlačljivooktober - december 20061331.8358.5938.23016.8231.6113008118.734
HoplatednikPlačljivooktober - december 20061331.2468.5528.50417.0562.2453528119.653
HoplatednikPlačljivooktober - december 20061330.5468.6148.20816.8222.8454058020.072
HoplatednikPlačljivooktober - december 20051328.1158.8607.86016.7201.9884067519.114
HoplatednikPlačljivooktober - december 20051436.9188.91612.47021.3861.8654407023.691
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 2017693.97181.868
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 2017894.60082.475
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20169735083.102
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20161198.07385.503
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20159113.75695.568
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201512115.52198.412
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20149115.10096.027
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201412116.083100.094
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 20139121.267102.310
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201312122.650105.164
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201212129.383112.226
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201212131.942115.073
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201112135.825116.914
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201112139.175122.545
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201012153.983135.210
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 201012158.050139.867
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200913160.923141.713
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200913159.508143.107
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200813167.223146.240
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200813172.431149.721
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200713179.838158.375
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200713185.577164.688
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200613170.531147.585
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200613171.515149.603
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200513173.546146.002
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200513171.385150.247
Moj dom14-dnevnikPrilogaoktober - december 200411177.636156.526
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20171392.24274.5615.96480.52550944523581.4791010
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20171393.62374.5306.54081.07034456820081.9821414
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20171393.07175.1386.07281.21029329718181.8001313
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20171393.41175.5546.49082.04429540916982.74899
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20161395.58875.2366.75481.99030088316583.17388
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20161397.02074.9897.14082.12933867616583.14344
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20161397.25177.3816.90184.28235515015284.78744
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20161396.54078.6687.17885.84632117616786.34311
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20151397.04978.8537.20986.1397731648227786.93766
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20151497.93377.8387.80485.64230439037786.33699
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20151398.32178.9087.20186.10931112836986.5481010
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20151298.04278.3797.64286.02132936731586.71899
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20141497.50277.7818.29186.07235482632687.25288
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20141397.38776.3398.48584.832829992121586.0521414
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20141396.77177.4337.49584.9401230469440885.9381212
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20141298.73978.2587.72085.9783102.04114888.3291515
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 20131499.57179.0108.96088.045753871.90714190.3391111
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201313101.30078.5889.30687.929355791.54522790.0531111
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201313100.70879.9007.34287.3421005771.68422789.6031313
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201312101.58380.7948.05288.8465821.86122791.2891414
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201214104.43682.8679.36792.305715731.94822794.8261212
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201213106.60884.2359.41293.7399257681322795.12888
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201213107.13186.5318.41495.15721258083022796.5679
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201213109.03187.4368.67796.2591465831.59222798.434
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201113110.31588.0438.66896.8931825891.91922999.401
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201113111.20088.2309.33298.31475258683023299.730
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201113112.76290.6128.53899.4873375861.134232101.207
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201113114.80092.1829.886103.8801.8125911.307185105.778
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201013114.39291.9208.055101.3671.3925661.658180103.591
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201013114.92390.8899.725101.6601.0465451.130180103.335
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201013117.75093.9798.784103.4787156091.704155105.791
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 201013118.38595.24610.345106.5459547641.419155108.728
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200913119.39294.4989.821105.4971.1786531.334151107.484
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200914117.87593.51711.540105.0576431.103125106.803
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200913119.10096.0979.315105.4126561.661125107.729
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200912120.71397.9218.935106.8566791.231126108.766
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200814125.99699.14012.371111.5116911.180126113.382
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200813126.06699.29711.106110.403703852126111.958
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200813131.677102.29810.802113.1007311.600126115.431
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200812131.838101.77410.321112.0957111.221126114.027
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200714134.546102.10614.774116.880696882126118.458
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200713134.008102.27015.588117.858697788126119.343
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200713137.850104.26314.536118.7997191.680126121.198
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200713142.915106.72217.671124.3937402.130124127.263
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200613150.704107.53017.664125.1947025.547121131.443
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200613137.831106.53414.662121.196706515116122.417
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200613146.196108.02120.147128.168706837116129.711
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200613144.346109.24919.860129.109705846106130.660
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200513145.469109.23216.583125.815738902105127.4561
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200513146.677108.04518.085126.1307431.163102128.11175
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200513144.481109.28218.539127.821712820102129.42976
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200513147.169110.80022.348133.148684766102134.68991
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200413149.662110.70222.149132.8516511.518102135.945925
Nedeljski dnevniktednikPlačljivooktober - december 200413148.062109.64019.342128.98261975697131.4461.089
Nika14-dnevnikPrilogaoktober - december 20178106.87587.221
Nika14-dnevnikPrilogaoktober - december 201710107.97091.618
Nika14-dnevnikPrilogaoktober - december 20169110.54492.283
Nika14-dnevnikPrilogaoktober - december 201612112.63394.809
NikatednikPrilogaoktober - december 20159113.48997.483
NikatednikPrilogaoktober - december 201511115.54196.744
NikatednikPrilogaoktober - december 201410115.74097.437
NikatednikPrilogaoktober - december 201411116.44599.075
NikatednikPrilogaoktober - december 201310123.490103.044
NikatednikPrilogaoktober - december 201313123.346104.672
NikatednikPrilogaoktober - december 201213130.154111.473
NikatednikPrilogaoktober - december 201214134.007116.358
NikatednikPrilogaoktober - december 201112134.750116.698
NikatednikPrilogaoktober - december 201111136.591118.453
NikatednikPrilogaoktober - december 201113138.054120.323
NikatednikPrilogaoktober - december 201113132.723120.728
NikatednikPrilogaoktober - december 201013145.023130.143
NikatednikPrilogaoktober - december 201013126.062111.543
NikatednikPrilogaoktober - december 201013149.762132.205
NikatednikPrilogaoktober - december 201013158.265143.304
NikatednikPrilogaoktober - december 200920159.785142.431
NikatednikPrilogaoktober - december 200912157.858139.682
NikatednikPrilogaoktober - december 200814166.900148.207
NikatednikPrilogaoktober - december 200812171.250148.076
NikatednikPrilogaoktober - december 200714179.343158.600
NikatednikPrilogaoktober - december 200713184.754163.189
NikatednikPrilogaoktober - december 200613171.231146.320
NikatednikPrilogaoktober - december 200613171.515149.317
NikatednikPrilogaoktober - december 200513172.531145.926
NikatednikPrilogaoktober - december 200513171.408152.092
NikatednikPrilogaoktober - december 20048180.875156.552
PilottednikPrilogaoktober - december 201713109.89292.644
PilottednikPrilogaoktober - december 201713111.22392.996
PilottednikPrilogaoktober - december 201713110.04692.179
PilottednikPrilogaoktober - december 201713110.31594.425
PilottednikPrilogaoktober - december 201613114.01594.924
PilottednikPrilogaoktober - december 201613116.48594.167
PilottednikPrilogaoktober - december 201613115.56296.087
PilottednikPrilogaoktober - december 201613118.84699.057
PilottednikPrilogaoktober - december 201513129.692110.548
PilottednikPrilogaoktober - december 201514132.079110.138
PilottednikPrilogaoktober - december 201513131.756110.735
PilottednikPrilogaoktober - december 201512131.700112.676
PilottednikPrilogaoktober - december 201414132.029111.549
PilottednikPrilogaoktober - december 201413133.223111.441
PilottednikPrilogaoktober - december 201413131.642112.599
PilottednikPrilogaoktober - december 201412134.458117.773
PilottednikPrilogaoktober - december 201314136.993116.910
PilottednikPrilogaoktober - december 201313140.231118.465
PilottednikPrilogaoktober - december 201313139.362118.899
PilottednikPrilogaoktober - december 201312141.192123.604
PilottednikPrilogaoktober - december 201214146.543125.545
PilottednikPrilogaoktober - december 201213149.785128.257
PilottednikPrilogaoktober - december 201213149.208130.934
PilottednikPrilogaoktober - december 201213152.123133.722
PilottednikPrilogaoktober - december 201113153.846134.867
PilottednikPrilogaoktober - december 201113155.362137.338
PilottednikPrilogaoktober - december 201113156.662137.671
PilottednikPrilogaoktober - december 201113158.408140.221
PilottednikPrilogaoktober - december 201013160.185143.962
PilottednikPrilogaoktober - december 201013161.315140.340
PilottednikPrilogaoktober - december 201013163.762145.383
PilottednikPrilogaoktober - december 201013164.196145.290
PilottednikPrilogaoktober - december 200913166.977147.932
PilottednikPrilogaoktober - december 200914166.400144.078
PilottednikPrilogaoktober - december 200913165.662146.793
PilottednikPrilogaoktober - december 200912163.217142.947
PilottednikPrilogaoktober - december 200814171.757151.078
PilottednikPrilogaoktober - december 200813172.777148.335
PilottednikPrilogaoktober - december 200813175.185152.350
PilottednikPrilogaoktober - december 200812178.042155.049
PilottednikPrilogaoktober - december 200714183.050157.522
PilottednikPrilogaoktober - december 200713185.469162.033
PilottednikPrilogaoktober - december 200713186.585162.829
PilottednikPrilogaoktober - december 200713192.454171.326
PilottednikPrilogaoktober - december 200613180.346154.621
PilottednikPrilogaoktober - december 200613167.692144.727
PilottednikPrilogaoktober - december 200613175.331150.159
PilottednikPrilogaoktober - december 200613174.031151.750
PilottednikPrilogaoktober - december 200513173.746147.854
PilottednikPrilogaoktober - december 200513176.646149.420
Dolenjski list Novo mesto d. o. o.Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 2014149.2607.6626308.292971508.388
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 2014139.3367.7536548.406931508.499
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 2014139.5647.9666378.603961508.700
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 2014139.6418.0546998.7521061508.858
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20131310.0928.3996739.0721081509.180
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20131310.2398.4497079.1561061509.261
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20131310.4858.6826699.3511221509.473
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20131310.5078.6997989.4971301509.627
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20121311.0469.0847819.8641081509.972
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20121311.1769.20183310.03510515010.139
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20121311.4719.44677210.21813415010.352
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20121311.5049.41189810.30916815010.477
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20111311.5119.46197710.43816515010.602
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20111311.4679.45398210.43612515010.561
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20111311.6349.61794110.55811715010.675
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20111311.7559.7251.05810.78311815010.901
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20101312.05410.0001.09511.09511115011.207
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20101412.07610.0731.10311.17610715011.283
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20101312.33311.1261.07312.19810518015012.484
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20101212.58610.2891.30211.59111918015011.889
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20091412.77610.4781.20011.67812818015011.986
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20091312.72210.5181.21911.73713718015012.053
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20091313.13810.9201.17012.09012618015012.395
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20091213.36311.0841.34312.42712718015012.734
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20081413.79311.2851.28212.56813218015012.880
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20081313.45111.2341.31612.55013418015012.864
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20081313.62711.4121.26012.67215718015013.009
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20081314.10811.3871.40412.79120618015013.177
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20071314.46511.4681.50912.97624118015013.397
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20071313.99711.4381.38412.82221718015013.219
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20071314.09811.5931.27312.86615718015013.203
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20071314.41211.6271.42713.05417018015013.404
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20061314.54511.7241.42213.14643918015013.765
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20061314.31711.7621.39513.15721718015013.553
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20061314.35311.8481.31513.16316018015013.502
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20061314.45911.7921.56413.35619518015013.731
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20051314.57211.6471.49513.14226718015013.589
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20051314.17311.5301.43312.96322018015013.363
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20051314.34011.6441.36913.01316618015013.359
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20051314.47211.6731.54713.22025217015013.642
Dolenjski listtednikPlačljivooktober - december 20042714.72011.4471.46912.91638517015013.471
Družina d. o. o.Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20171329.54526.29772327.020207883
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20171328.72325.40668826.09420326.094742
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20171030.03526.77073927.50920927.059959
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20171429.59326.32068427.00420827.004909
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20161130.30927.76480228.56620828.5661.046
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20161330.40827.33169528.02620328.026754
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20161332.86527.70273028.43224.00019730.2781.082
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20161231.70428.26278429.04619829.0461.034
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20151233.12929.30081930.11919530.1191.358
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20151331.96528.71076029.47019429.480645
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20151233.11729.61779830.41419930.414898
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20151232.74629.31379230.10621230.106901
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20141234.46330.85391431.76821631.768958
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20141233.71330.41478331.19920531.199774
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20141234.99631.32880732.1355532.1901.065
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20141234.75831.24278732.02921332.0291.025
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20131236.77333.11692634.0425534.0421.038
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20131335.94232.63683033.46625534.353632
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20131237.02133.18578333.9682551.076
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20131239.02133.91292034.83225536.4291.343
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20121139.79135.70288836.59180632437.397
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20121237.55035.15369635.84977822536.635
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20121238.95436.18870136.88922637.879990
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20121338.53835.97870836.68692422437.610
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20111140.64538.18781339.0018069039.807
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20111239.69237.44062038.06010015438.837677
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20111141.07338.67175239.4231.40016042.3831.560
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20111440.72938.30375239.05594616541.1121.111
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20101242.63740.29582041.115866165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20101342.00039.77973640.515850165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20101443.28240.96075541.715715165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20101242.80040.57778141.358785165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20091244.10041.65083142.481850165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20091443.90041.60076042.360165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20091245.55042.93174543.67696514044.641
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20091344.50042.70075043.45083916544.289
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20081250.05042.85087743.7301002.0001654.000
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20081350.05043.57074144.3117381653.900
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20081450.05044.23277045.0023.870165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20081450.05045.81589546.7104.070165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20071350.05045.70084446.5442.490165
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20071350.05045.74982746.5766611.650100
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20071450.05046.38887347.2615351.450100
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20071350.05046.38887347.2615351.450100
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20061250.60047.0271.10048.1271.50020049.627
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20061352.90047.9511.05049.0018001.00020050.801
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20061256.10048.0421.05049.0926.50020055.592
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20061455.00047.0681.05048.1185.76220054.080
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20051153.00047.1801.20048.3808003.72010052.200
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20051347.80044.4452.10046.78432030014047.404
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20051353.00046.0641.24347.3076601201404.773
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20051446.32144.8971.16946.066135120
Družina, slovenski katoliški tedniktednikPlačljivooktober - december 20042450.00047.1582.02049.650210140
Image management d. o. o.GlossmesečnikPlačljivooktober - december 2009512.0001824.4516.9082.2756811.179208.768
GlossmesečnikPlačljivooktober - december 2009612.0001914.3146.9692.464565489208.023
GlossmesečnikPlačljivooktober - december 2008412.0002174.0347.2272.976543589208.358
GlossmesečnikPlačljivooktober - december 2008612.0832434.2747.8983.382481409208.789
GlossmesečnikPlačljivooktober - december 2007412.1252653.9186.8392.6553611.416228.615
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 2009359.3672019.31040.037
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 2009254.8008602033.81220.094
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 2009472.5001.3462070.875238
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 2009250.0002.2752047.400258
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 2008383.3331.9672081.000267
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 2008370.0001.4772068.133286
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 2008675.0001.5992073.030305
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 20083100.0001.5922098.023308
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 20076100.0009513198.750268
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 20073111.66710846110.817696
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 20076140.00023692139.145528
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 20073176.66726763175.592459
Gloss EkspresmesečnikPrilogaoktober - december 1970256.6002017.34939.232
Kolosej Kinematografi d. o. o.KinovodičdvomesečnikNeplačljivooktober - december 20051120.0001.10028.2901090.6001.100
KinovodičdvomesečnikNeplačljivooktober - december 20051120.0001.10028.2901090.6001.100
KinovodičdvomesečnikNeplačljivooktober - december 20051120.0001.10028.2901090.6001.100
KinovodičdvomesečnikNeplačljivooktober - december 20042120.0001.10028.2901090.6001.100
Mladina d. d.GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2017610.4671.8993.6495.54880125.628
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2017610.0581.9393.6655.604179135.783
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2016611.2082.0324.2226.254188136.442
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2016611.5662.1164.2866.402203136.605
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2015612.5452.1724.7806.952191127.143
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2015612.2672.0704.8276.897246127.143
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2014612.2321.9665.3616.294203156.497
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2014611.8151.9374.8256.762195106.957
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2013611.6801.9025.2567.15818077.338
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2013611.5281.7774.8866.663177126.840
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2012611.8171.6875.1036.790169136.959
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2012611.7281.4935.2226.715165146.880
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2011612.4921.3095.2316.54017496.714
GlobalmesečnikPlačljivooktober - december 2011611.1259215.1796.10017196.271
MladinatednikPlačljivooktober - december 20171213.2514.1554.3858.540281178.821
MladinatednikPlačljivooktober - december 20171513.8614.1584.5678.725282119.007
MladinatednikPlačljivooktober - december 20171413.0844.2394.5548.793290119.083
MladinatednikPlačljivooktober - december 20171413.2724.3114.0768.38727698.663
MladinatednikPlačljivooktober - december 20161313.7414.3204.5398.859292149.151
MladinatednikPlačljivooktober - december 20161614.2684.3714.7599.130305129.435
MladinatednikPlačljivooktober - december 20161414.6994.4624.7909.252303129.555
MladinatednikPlačljivooktober - december 20161314.9054.4385.1049.542310129.852
MladinatednikPlačljivooktober - december 20151315.2524.4665.0249.490321159.811
MladinatednikPlačljivooktober - december 20151516.0064.4835.82410.3073151110.622
MladinatednikPlačljivooktober - december 20151214.9674.5525.3389.8903021310.192
MladinatednikPlačljivooktober - december 20151315.0774.5865.1749.7603221110.082
MladinatednikPlačljivooktober - december 20141315.6724.5915.44510.0363001610.3368
MladinatednikPlačljivooktober - december 20141516.5094.5966.24710.8432991111.142
MladinatednikPlačljivooktober - december 20141215.5884.6185.65510.2732691410.542343165
MladinatednikPlačljivooktober - december 20141315.3354.7395.26810.0072931110.300252853
MladinatednikPlačljivooktober - december 20131316.1604.7665.46510.2313241610.5554040
MladinatednikPlačljivooktober - december 20131417.3134.8446.24311.0872851311.372342054
MladinatednikPlačljivooktober - december 20131317.4914.9925.96610.9582951611.253331346
MladinatednikPlačljivooktober - december 20131318.9725.1046.95812.0622961012.358825335
MladinatednikPlačljivooktober - december 20121318.8985.1007.18612.2863482112.6343535
MladinatednikPlačljivooktober - december 20121418.7835.0887.78012.8682981313.16637155232
MladinatednikPlačljivooktober - december 20121317.6565.1236.68911.8112871412.10827
MladinatednikPlačljivooktober - december 20121318.5225.2287.08512.3132941412.607
MladinatednikPlačljivooktober - december 20111318.1125.1277.10612.2333482012.581
MladinatednikPlačljivooktober - december 20111518.2445.1696.86912.0382961212.334
MladinatednikPlačljivooktober - december 20111218.3425.2776.30511.5823441511.926
MladinatednikPlačljivooktober - december 20111217.8205.3856.34511.7303211212.051
MladinatednikPlačljivooktober - december 20101318.3595.3676.70012.067435161712.518
MladinatednikPlačljivooktober - december 20101419.4375.4047.41512.819516181513.353
MladinatednikPlačljivooktober - december 20101419.3535.5176.56612.0835541512.637
MladinatednikPlačljivooktober - december 20101218.7425.5047.28412.7885131113.301
MladinatednikPlačljivooktober - december 20091319.0975.5197.53913.05836912013.428
MladinatednikPlačljivooktober - december 20091420.8555.5348.06313.60438011313.985
MladinatednikPlačljivooktober - december 20091219.5955.5507.68713.23744411413.682
MladinatednikPlačljivooktober - december 20091220.4335.6377.76113.39840851313.811
MladinatednikPlačljivooktober - december 20081321.6655.5268.76414.29040262314.687
MladinatednikPlačljivooktober - december 20081321.5075.4359.28114.716374711515.161
MladinatednikPlačljivooktober - december 20081220.0035.4228.15813.5801761701713.926
MladinatednikPlačljivooktober - december 20081320.3255.4038.60214.0051631561114.324
MladinatednikPlačljivooktober - december 20071319.9195.0499.04614.0953041814.399
MladinatednikPlačljivooktober - december 20071319.9595.0589.03114.08930681414.299
MladinatednikPlačljivooktober - december 20071318.2535.0048.14513.211188461213.379
MladinatednikPlačljivooktober - december 20071218.7674.9917.93512.926227171013.13714
MladinatednikPlačljivooktober - december 20061420.1414.9199.06313.982205421714.229442
MladinatednikPlačljivooktober - december 20061420.3184.8828.69313.5752141213.789
MladinatednikPlačljivooktober - december 20061219.6344.8708.33113.201200371613.438
MladinatednikPlačljivooktober - december 20061319.3914.8918.99713.8881981314.086
MladinatednikPlačljivooktober - december 20051319.2704.9318.39613.3272051713.532
MladinatednikPlačljivooktober - december 20051319.6524.9658.75313.7181861213.904
MladinatednikPlačljivooktober - december 20051319.4335.0578.90513.9621821714.144
MladinatednikPlačljivooktober - december 20051320.3455.1399.15114.2901871414.477
MladinatednikPlačljivooktober - december 20041320.8175.1199.89415.01314181615.178
MladinatednikPlačljivooktober - december 20041320.1635.0599.44614.5052091614.714
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201774.7432.2038353.038130173.168
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201764.7332.2276342.861287123.148
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201674.9962.3398173.156446123.602
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201674.9962.3398173.156446123.602
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201665.2082.3487863.13438073.514
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201575.1432.4298463.275333123.608
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201555.2742.5018703.371322123.693
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201475.4432.6198333.635321103.956
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201455.5452.6879513.638341103.97941519
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201375.9862.9011.1704.071344144.415
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201356.6043.0011.1254.126349624.47558085
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201257.1283.2781.4774.755328165.08322
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201257.2603.3971.4594.855171165.0276
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201178.0063.6221.7335.355187205.542
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201158.8103.7001.6805.380227205.607
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201078.6933.9451.9605.905170456.075
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 201058.7403.9951.9765.971180456.151
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 200978.3284.1631.9066.069180456.249
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 200958.0304.2301.7045.934180456.114
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 200868.3814.3701.8156.185180456.365
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 200868.2004.3901.8156.20519027346.422
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 200768.5374.5142.1566.67018827346.885
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 200768.4424.5142.0236.53718440276.761
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 200658.8004.5352.1266.66115240426.853
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 2006610.2674.5322.4546.98615040357.176
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 200508.9104.5762.1836.759147153437.059
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 200569.1674.6062.0236.629153134446.916
MonitormesečnikPlačljivooktober - december 200459.4404.3422.2196.5614860576.726236
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivooktober - december 201735.3005612.0762.63796152.733
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivooktober - december 201754.2305951.3921.987143182.130
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivooktober - december 201664.4756831.6722.355166172.521
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivooktober - december 201665.3557602.0122.772162182.934
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivooktober - december 201568.8357872.2453.032159193.191
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivooktober - december 201566.9309432.6333.576172223.748
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivooktober - december 201468.2428613.0913.954164174.118
Zakladnica zdravjamesečnikPlačljivooktober - december 2014610.7504254.8055.230135185.365
Mladinska knjiga založba d. d.Cici zabavnikmesečnikPlačljivooktober - december 201755.3402.1122502.3621582.4503454.970
Cici zabavnikmesečnikPlačljivooktober - december 201764.4332.0762392.3153751.5821624.272
Cici zabavnikmesečnikPlačljivooktober - december 201655.0002.0242882.3125471.9561774.815
Cici zabavnikmesečnikPlačljivooktober - december 201663.4832.0542662.3203456451733.310
Cici zabavnikmesečnikPlačljivooktober - december 201555.0602.1013092.4105941.9171644.921
Cici zabavnikmesečnikPlačljivooktober - december 201564.3832.2943542.6504341.2091504.293
Cici zabavnikmesečnikPlačljivooktober - december 201456.3002.3204332.7533333.0711496.157
Cici zabavnikmesečnikPlačljivooktober - december 201465.0672.4593962.8553311.7271544.913
Cici zabavnikmesečnikPlačljivooktober - december 201356.8402.7624523.2143143.2531586.781
Cici zabavnikmesečnikPlačljivooktober - december 201365.6673.2324733.7053411.4651565.511
Cici zabavnikmesečnikPlačljivooktober - december 201258.1603.2735293.8025133.6961648.010
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2017511.8007.9662938.2591.0962.23020811.585
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2017611.1678.1102448.3541.1971.40920810.959
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2016511.7608.0503458.3961.3241.83420611.554
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2016611.3178.0533058.3581.0411.71520311.114
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2015511.6207.9834218.4041.2221.79919511.425
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2015610.6007.8063618.1891.1311.16318110.483
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2014513.8007.7684788.2479904.38717713.623
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2014611.1007.8453598.2051.0611.65717810.922
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2013513.1658.3124378.7499903.40817613.147
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2013611.8629.0424059.4479451.29617411.688
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2012515.4109.59848210.0801.3193.93417115.333
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2012614.08310.29348810.7811.0732.05017913.904
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2011516.60010.78560811.3941.0164.01517516.425
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2011615.25011.50557612.0801.1131.89116615.084
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2010520.80011.77970312.4811.0837.07516020.640
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2010615.41712.41255612.9681.1141.17815615.261
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2009525.38413.40367014.07399310.07424425.140
CicibanmesečnikPlačljivooktober - december 2009617.96014.65160715.2581.0781.39323117.729
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2017516.70011.08453211.6161.8933.86119016.370
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2017614.65011.29247511.7679401.75219114.459
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2016516.40011.02856511.5931.1173.43519616.146
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2016614.06711.33853511.8738711.13119213.875
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2015516.72011.11662911.7451.0433.67818316.465
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2015614.80011.54357512.1199281.68116814.728
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2014518.72011.69674612.4427775.35016418.569
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2014616.60012.53063613.1668842.38416716.433
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2013517.64912.10380912.9127753.74016317.427
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2013615.56311.76175912.5209451.94115815.406
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2012520.33012.58985413.4439245.75715320.124
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2012619.21714.11087714.9889163.15016419.053
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2011522.50014.7551.16015.9158265.59416522.335
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2011621.06715.9221.25617.1799502.78115720.910
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2010530.14015.7901.44317.23488011.87215429.986
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2010620.61716.1881.28917.4769412.04815120.466
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2009533.01916.3441.44017.78471414.28323832.781
CicidomesečnikPlačljivooktober - december 2009621.92417.0921.41818.5109082.27523121.693
GeamesečnikPlačljivooktober - december 201767.2834.070694.1394302.5331827.101
GeamesečnikPlačljivooktober - december 201766.7004.379594.4384092.1641907.010
GeamesečnikPlačljivooktober - december 201666.6834.602494.6515761.2492076.476
GeamesečnikPlačljivooktober - december 201666.5085.119535.1724566772046.305
GeamesečnikPlačljivooktober - december 201567.7505.405735.4786751.3981987.552
GeamesečnikPlačljivooktober - december 201567.5005.934686.0005597661877.325
GeamesečnikPlačljivooktober - december 201469.6676.577916.6694462.3691839.483
GeamesečnikPlačljivooktober - december 201468.8507.232837.3154279151938.657
GeamesečnikPlačljivooktober - december 2013610.0157.3711007.4714081.9362009.815
GeamesečnikPlačljivooktober - december 201369.0857.4651147.5794298781998.886
GeamesečnikPlačljivooktober - december 2012611.9038.4101358.5444932.66819811.705
Mali Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201365.3333.8011153.9163828801565.178
Mali Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201258.6004.1471794.3266023.5721548.500
Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201755.5002.689872.7764672.0421725.285
Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201764.4832.598742.6725061.1341714.312
Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201655.0002.314982.4396551.6601824.753
Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201663.4832.139982.2384416271783.305
Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201554.9002.2571292.3866841.6861714.756
Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201564.1002.5251352.6604828001593.942
Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201456.6202.6471742.8214053.2461576.472
Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201464.6502.9711493.1203969681664.485
Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201356.9002.9081663.0743763.3251686.775
Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201365.0003.2121493.3614061.0671674.833
Moj planetmesečnikPlačljivooktober - december 201257.6803.4422023.6446053.2931647.541
PilmesečnikPlačljivooktober - december 2017510.5607.2081377.3461.0511.93716410.334
PilmesečnikPlačljivooktober - december 201769.6507.0511407.1901.2151.0761699.481
PilmesečnikPlačljivooktober - december 201659.7406.5721526.7231.3631.3681819.453
PilmesečnikPlačljivooktober - december 201668.9676.1231436.2661.0841.4391788.789
PilmesečnikPlačljivooktober - december 201559.4406.3641626.5261.2821.5221709.329
PilmesečnikPlačljivooktober - december 201568.7006.6641626.8251.0916271578.543
PilmesečnikPlačljivooktober - december 2014511.0006.6561746.8309623.04115510.833
PilmesečnikPlačljivooktober - december 201469.1336.8511807.0311.0209171668.968
PilmesečnikPlačljivooktober - december 2013510.4406.4302076.6379632.59416310.194
PilmesečnikPlačljivooktober - december 201367.6835.9481846.1328735181617.523
PilmesečnikPlačljivooktober - december 2012510.3806.2372046.4411.0432.79016010.274
PlusmesečnikPlačljivooktober - december 201365.0002.979983.0777158801664.672
PlusmesečnikPlačljivooktober - december 201257.1003.2131993.4118672.6811656.959
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 201765.6334.771485.01920023375.252
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 201766.4505.322515.61023721623676.062
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 201666.6335.692506.0332912748376.390
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 201667.9336.817537.17030030413777.611
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 201568.6177.498717.84427529478.138
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2015610.1508.756739.07224329431779.683
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2014610.4509.090889.47729929711779.891
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2014612.06710.5358110.841225275117711.233
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2013613.06711.7698412.12527228667712.478
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2013616.21714.6889115.140300314280915.734
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2012618.80015.6179615.7133002.054216917.983
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2012618.91717.17111417.28530025062721018.162
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2011618.83317.00714817.15530025012021017.525
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2011621.75019.78817020.25930028052324421.061
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2010623.00020.64026621.20630020028320021.689
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2010626.50023.81227024.2321504005020024.682
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2009627.91725.95626026.21640060020027.216
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2009634.00031.26122731.48840060020032.488
Reader's DigestmesečnikPlačljivooktober - december 2008637.58334.41527034.68540060020035.685
Novitim komunikacije d. o. o.JoymesečnikPlačljivooktober - december 201158.800624.9535.015299
JoymesečnikPlačljivooktober - december 201157.100784.5384.616742004.890
JoymesečnikPlačljivooktober - december 201058.1882035.3085.5133602006.072
JoymesečnikPlačljivooktober - december 2010610.4551756.0406.215300206.515
JoymesečnikPlačljivooktober - december 2009617.0902119.4209.6315135.830207.909
Prava smer d. o. o.ReportertednikPlačljivooktober - december 20141313.0002.7525.9008.65277448.72911516
ReportertednikPlačljivooktober - december 20141313.0002.7276.5389.26577449.34211516
ReportertednikPlačljivooktober - december 20141313.0002.7236.2078.93076449.00611819
ReportertednikPlačljivooktober - december 20141313.0002.7676.5509.31777449.39411516
ReportertednikPlačljivooktober - december 20131313.0002.7806.1928.97280449.05211112
ReportertednikPlačljivooktober - december 20131413.0002.7786.7989.57678449.65411415
ReportertednikPlačljivooktober - december 20131313.0002.8136.3039.11677449.1931910
ReportertednikPlačljivooktober - december 20131213.0002.8337.24310.076764410.15211213
ReportertednikPlačljivooktober - december 20121413.0002.8496.5669.41577449.492189
ReportertednikPlačljivooktober - december 20121313.9232.8517.1119.962814410.043156
ReportertednikPlačljivooktober - december 20121314.0002.8946.4759.36985449.454
ReportertednikPlačljivooktober - december 20121314.0002.9227.28510.207844410.291
ReportertednikPlačljivooktober - december 20111314.0002.9227.67610.598834410.681
ReportertednikPlačljivooktober - december 20111314.0002.9317.43810.369934410.462
ReportertednikPlačljivooktober - december 20111214.0002.9746.9069.88093449.973
ReportertednikPlačljivooktober - december 20111314.0772.9697.34110.31093444410.447
ReportertednikPlačljivooktober - december 20101314.0002.9237.43110.35491634410.508
ReportertednikPlačljivooktober - december 20101314.2692.9027.97310.8751031374411.115
ReportertednikPlačljivooktober - december 20101314.2692.9047.27210.176105606410.341
ReportertednikPlačljivooktober - december 20101314.1542.8768.02510.901927711411.070
ReportertednikPlačljivooktober - december 20091314.0002.7656.9119.6766739611410.139
ReportertednikPlačljivooktober - december 20091314.0002.6207.95810.5781310510.591
ReportertednikPlačljivooktober - december 20091314.0002.6206.5829.202131379.215
ReportertednikPlačljivooktober - december 20091314.1232.5536.7899.342131549.355
ReportertednikPlačljivooktober - december 20081315.8352.3727.0579.429272381549.694
Prešernova družba d. d.Otrok in družinamesečnikPlačljivooktober - december 200957.2003.4481333.581184472174.237
Otrok in družinamesečnikPlačljivooktober - december 200967.2003.5681123.680175330184.185
Otrok in družinamesečnikPlačljivooktober - december 200867.3003.7091323.841159805194.805
Otrok in družinamesečnikPlačljivooktober - december 200868.4174.2521814.433156610185.199
Otrok in družinamesečnikPlačljivooktober - december 200768.6505.0752015.276147855196.278
Otrok in družinamesečnikPlačljivooktober - december 200768.6005.0691975.266141354195.761
Otrok in družinamesečnikPlačljivooktober - december 200668.4174.8651885.053177299215.529
Otrok in družinamesečnikPlačljivooktober - december 200668.8005.2061915.397219614226.230
Otrok in družinamesečnikPlačljivooktober - december 200568.8005.3812335.614244904216.762
Otrok in družinamesečnikPlačljivooktober - december 200568.8005.1892075.3962391.520307.155
Otrok in družinamesečnikPlačljivooktober - december 200468.4175.1512515.4022171.188336.807
TrobenticamesečnikPlačljivooktober - december 200958.0004.1411504.29117269174.532
TrobenticamesečnikPlačljivooktober - december 200968.0004.2531454.39816344184.605
TrobenticamesečnikPlačljivooktober - december 200868.1504.5561884.744147173195.064
TrobenticamesečnikPlačljivooktober - december 200868.7174.8082365.044143135185.322
TrobenticamesečnikPlačljivooktober - december 200768.9005.3252795.604138225195.967
TrobenticamesečnikPlačljivooktober - december 200769.2175.5442325.77613738195.951
TrobenticamesečnikPlačljivooktober - december 200669.1175.9742756.24917697216.522
TrobenticamesečnikPlačljivooktober - december 200669.0006.0822646.346214292226.852
TrobenticamesečnikPlačljivooktober - december 200569.0006.3313336.664236460217.360
TrobenticamesečnikPlačljivooktober - december 200569.0006.1503086.458229559307.246
TrobenticamesečnikPlačljivooktober - december 200468.9336.3504266.776204639337.619
Salomon d. o. o.Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivooktober - december 20091317.8621.3839.82211.205322611.527
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivooktober - december 20091317.0821.3729.82211.194315811.509
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivooktober - december 20081317.7631.4659.86911.3342772211.611
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivooktober - december 20081318.0471.52010.19711.7172764011.993
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivooktober - december 20071319.5431.62811.09012.7182603612.978
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivooktober - december 20071318.8071.63011.84713.4772252113.702
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivooktober - december 20061322.5261.72313.36015.0832242015.307
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivooktober - december 20061322.7201.69414.07515.769219231316.011
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivooktober - december 20051323.7311.68815.67017.3592821717.640
Čvek v križankah14-dnevnikPlačljivooktober - december 20041325.0551.73816.21117.949228231618.200
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20107413.8921.0624.4455.50723453575.794
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20097614.6191.0725.1426.214269646.483
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20097815.0131.0665.9787.044221637.265
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20097314.1511.0824.9296.01122413636.248
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20097515.0401.1115.0426.15323010736.393
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20087515.3871.1725.3486.52024181036.769
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20087815.9351.1656.2007.365236221007.623
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20087512.3671.1925.5216.71323831996.982
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20087412.6641.1985.6456.84323116997.090
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20077513.3301.2145.8567.070286581087.414
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20077715.5591.1467.1508.296230951098.621
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20071312.7741.1195.8276.956309791027.344
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20077512.6661.1215.7696.89023054977.174
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20067413.7161.0926.0707.162241967.403
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20067814.9371.0467.1298.175259342798.468
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20067412.8611.1195.9137.032213481567.293
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20067512.2241.0435.9877.033321877.354
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20057612.9241.0836.0797.162280997.442
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20057815.4759297.7708.699404919.103
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20057512.0689446.3957.339283887.622
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20057412.3909296.6877.616233747.849
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20047712.8249466.7797.72521213827.950
EkipadnevnikPlačljivooktober - december 20047915.4109528.6059.55720224829.783
Ekipa - posebna izdajaposebna izdajaPlačljivooktober - december 200415.5502.4792.47974823.227
FrkamesečnikPlačljivooktober - december 200569.3919624.3845.375340275.715
FrkamesečnikPlačljivooktober - december 2004614.1171.2165.5186.73425050397.034
GenialecmesečnikPlačljivooktober - december 200465.5309962.0523.048141123.189
MagtednikPlačljivooktober - december 2008149.4583.7951.2395.03345754585.61470
MagtednikPlačljivooktober - december 2008139.8894.2941.7035.99745937566.56371
MagtednikPlačljivooktober - december 20081310.7225.0431.8336.877522547.47071
MagtednikPlačljivooktober - december 20081215.1856.1132.9159.0284691.6675511.23874
MagtednikPlačljivooktober - december 20071418.7848.7574.09112.8481.63345514.56076
MagtednikPlačljivooktober - december 20071318.6737.3504.52911.8795211.6465614.11872
MagtednikPlačljivooktober - december 20071316.4546.9124.14111.0535108075612.44272
MagtednikPlačljivooktober - december 20071316.3666.8444.31411.1584525625612.24371
MagtednikPlačljivooktober - december 20061315.2273.9354.7718.7074381.6505610.86570
MagtednikPlačljivooktober - december 20061313.3333.2245.3028.527376211569.18470
MagtednikPlačljivooktober - december 20061312.8073.1845.1028.286269115378.74069
MagtednikPlačljivooktober - december 20061313.2853.1855.5318.71623469329.04369
MagtednikPlačljivooktober - december 20051314.0713.2036.2289.431373569.804
MagtednikPlačljivooktober - december 20051312.7573.2025.1838.385346588.731
MagtednikPlačljivooktober - december 20051313.2663.1785.4048.582313528.895
MagtednikPlačljivooktober - december 20041313.3763.2145.8739.08730423639.414
MagtednikPlačljivooktober - december 20041313.3863.2055.6868.89129715639.203
Salomonov foto oglasniktednikPlačljivooktober - december 20101311.7692374.5874.824181231395.236
Salomonov foto oglasniktednikPlačljivooktober - december 20091311.9582545.0065.260184415.444
Salomonov foto oglasniktednikPlačljivooktober - december 20091311.6922595.1885.44787240435.774
Salomonov foto oglasniktednikPlačljivooktober - december 20091310.5462794.4944.77318013414.966
Salomonov foto oglasniktednikPlačljivooktober - december 20091313.0383255.3765.701180515.881
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20101214.0003424.6464.988210515.198
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20091214.0003814.9235.304214605.518
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20091313.9973935.6346.027104397616.528
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20091213.8794256.2186.643253636.896
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20091214.0974927.2527.744224657.968
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20081814.0685386.9917.529214717.743
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20081313.4835567.0517.607146177697.930
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20082513.6345667.2767.84226821588.131
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20082514.8425758.4969.071264599.335
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20072614.7996118.1938.804243729.047
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20072616.2346059.3099.9141501907010.254
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20072614.9706088.7759.41231662649.790
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20072516.21461710.01110.6282561166211.000
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20062516.69862310.01410.6372565610.893
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20062617.11161410.95311.5672811955512.098
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20062517.26162510.72611.3511722464911.769
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20062618.68360012.28012.9652524613.217
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20052518.37954911.61012.1602264712.386
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20052619.19056712.81913.3862514513.431
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20052617.96355112.51413.0652474413.312
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20052618.48444613.55514.0012624214.043
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20042618.00440612.24912.6552666012.921
Salomonov oglasniktednikPlačljivooktober - december 20042719.68141513.99414.409267566014.732
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivooktober - december 2009620.9003.43211.14614.5784191514.997
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivooktober - december 2009621.7673.33310.49513.8284171.8676316.112
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivooktober - december 2008622.5683.90112.64716.5484533217.001
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivooktober - december 2008618.5903.3789.73713.1153834013.498
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivooktober - december 2007620.1033.46610.66214.12840653714.539
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivooktober - december 2007618.8023.50510.12513.6303255713.955
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivooktober - december 2006620.1033.61510.76214.3773314514.708
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivooktober - december 2006619.4133.58410.41213.997325581814.380
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivooktober - december 2005619.9033.64210.91914.5612751914.837
Salomonov ugankarmesečnikPlačljivooktober - december 2004620.3053.77710.67314.450316332114.799
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivooktober - december 2009341.1332.1072.10731.0873736431.460
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivooktober - december 2009337.4762.04728.01630.0632996330.362
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivooktober - december 2008340.4461.97829.46931.447287831.734
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivooktober - december 2008337.4891.92727.37929.306283929.589
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivooktober - december 2007338.8142.03529.81531.8502869432.136
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivooktober - december 2007337.5291.94329.58731.5302959931.826
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivooktober - december 2006338.7162.01129.13131.1422904031.432
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivooktober - december 2006241.7391.93930.47332.4112871032.698
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivooktober - december 2005244.7281.92936.30328.234292738.526
Slikovne križankeposebna izdajaPlačljivooktober - december 2004247.1701.93535.91537.8502701038.120
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2010255.8142062.7993.00511023.115
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2009256.2802553.1093.364109413.473
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2009168.2502373.9474.1481102534.319
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2009139.6152734.5854.85811034.968
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20091310.0002785.6655.94310746.050
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20081310.4672955.8626.15711066.267
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2008148.3212904.5194.8091205064.979
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2008139.5923035.0835.386117765.510
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2008139.8612995.8036.10211066.212
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2007138.9742795.4215.7009485.794
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2007138.2013084.8685.1769012285.388
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2007138.7823175.0785.3951628385.640
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2007139.8483305.8216.1511322676.309
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20061210.6583306.7417.07110077.171
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2006139.4853225.6235.945894236.076
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20061311.4523084.6326.642883536.765
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20061312.0652827.9388.220838.303
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20051312.1832717.2787.993748.067
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2005139.1272415.6515.894655.959
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20051310.1052495.7696.019646.083
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20051310.7652316.9157.146667.212
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 20041310.5262096.8027.011632367.097
Top ŠporttednikPlačljivooktober - december 2004138.1411994.9375.1365265.188
Ugankarski izzivdvomesečnikPlačljivooktober - december 200425.7473032.4292.732223132.955
Studio Moderna Storitve d. o. o.VivamesečnikPlačljivooktober - december 2009617.9176.2794.20910.4884283.6429114.558
VivamesečnikPlačljivooktober - december 2008619.6676.4915.32611.8172038412.019
VivamesečnikPlačljivooktober - december 2008620.1677.7745.79413.568154939313.814
VivamesečnikPlačljivooktober - december 2007621.0007.8146.21514.0291501078514.286
VivamesečnikPlačljivooktober - december 2007621.4178.6256.21314.8382501077415.195
VivamesečnikPlačljivooktober - december 20061221.5009.0506.37115.42118713310115.741
VivamesečnikPlačljivooktober - december 2006621.6679.4347.06216.4963731118316.980
VivamesečnikPlačljivooktober - december 2005622.0179.6446.89216.5361941497116.879
VivamesečnikPlačljivooktober - december 2005622.1179.3687.09716.465237198116.721
VivamesečnikPlačljivooktober - december 2004621.9839.5698.10517.6742187617.892
UmCo d. d.BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2009230.00010820029.592351
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2009330.00012520029.506369
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2009130.00015220029.325323
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2008328.3341.05620026.767311
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2008230.00027220029.244284
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2008330.00029.099430200271
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2008227.00026.216336200248
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2007324.33322.5071.398200228
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2007224.00022.932660200208
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2007322.00021.046556200198
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2007222.50021.766368200166
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2006320.66618.5731.748200145
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2006222.00021.206465200129
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2006320.00019.209483200108
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2006220.00018.6831.04420073
BuklamesečnikNeplačljivooktober - december 2005321.66721.27717420015
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2009340.0006720039.47896
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2009640.00014120039.76793
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2009440.00021320039.50286
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2008640.00027920039.44082
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2008440.00013620039.73976
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2008640.00039.33740020063
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2008540.00039.32842120051
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2007640.00039.40135220047
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2007440.00039.40934920042
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2007640.00039.40335620042
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2007540.00039.43832520037
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2006640.00039.44032620034
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2006440.00039.43033820032
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2006640.00039.44732420029
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2006540.00039.51226320025
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2005640.66740.14529520027
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2005440.00039.45531720028
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2005640.66732518321739.24827
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2005540.00028616020039.32728
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2004640.50031020039.96228
Premiera14-dnevnikNeplačljivooktober - december 2004440.00028720039.48627
Videotop Color Media d. o. o.L&ZmesečnikPlačljivooktober - december 2013615.03339910.42910.82950010711.329
L&ZmesečnikPlačljivooktober - december 2012517.92038312.85913.2421503755013.767
L&ZmesečnikPlačljivooktober - december 2012617.23341711.40011.8171453755012.337
L&ZmesečnikPlačljivooktober - december 2011618.01641812.07512.4934524810012.786
L&ZmesečnikPlačljivooktober - december 2011618.30039312.96813.36116019015013.711
L&ZmesečnikPlačljivooktober - december 2010618.50032212.96613.28815693015014.374
L&ZmesečnikPlačljivooktober - december 2010617.50026512.88013.14510285018014.097
L&ZmesečnikPlačljivooktober - december 2009618.80026812.56412.8328892018013.832
L&ZmesečnikPlačljivooktober - december 2009619.58335212.40912.74714545116613.344
L&ZmesečnikPlačljivooktober - december 2008619.91614.54714.54738323320615.163
L&ZmesečnikPlačljivooktober - december 2008619.16713.74613.7464371485014.332
Moji lasjetrimesečnikPlačljivooktober - december 201324.000751.2361.31150501.361
Moji lasjetrimesečnikPlačljivooktober - december 201224.000891.4481.53761170501.768
Moji lasjetrimesečnikPlačljivooktober - december 201224.0001021.7181.82051170502.041
Videotop Media d. o. o.Digitalna kameradvomesečnikPlačljivooktober - december 201324.0006451.1651.810115601.925
Digitalna kameradvomesečnikPlačljivooktober - december 201234.0006001.3261.92654200502.180
Digitalna kameradvomesečnikPlačljivooktober - december 201224.0006161.7582.37449100502.523
Dobra hranamesečnikPlačljivooktober - december 2012610.0002464.3464.59240485505.117
Dobra hranamesečnikPlačljivooktober - december 201267.0831082.8212.92949485503.463
Dobra hranamesečnikPlačljivooktober - december 201165.433903.1323.22245192503.459
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 201264.6082472.0742.32171500502.492
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 201265.2172221.8522.07472200502.346
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 201165.7502342.3492.58351198502.832
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 201166.1662632.6112.87490160703.124
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 201066.5002773.1533.43088823704.341
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 201066.8343343.0333.36775950704.392
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 200967.2503993.3183.717801.050125
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 200968.1666073.9164.5231194331675.075
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 200869.8335305.2645.7951817332166.709
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 2008610.6674946.1686.6612291421207.032
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 200769.0006265.5356.1602472951206.702
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 200768.7506495.0915.7402472821206.268
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 200669.4016595.0875.7493522756.376
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 200669.0005045.2585.7623874466.596
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 200569.0004945.3575.8513963831506.631
FHMmesečnikPlačljivooktober - december 200568.8503624.8965.2583724301506.210
Hiša in domdvomesečnikPlačljivooktober - december 201334.0001741.6951.868667702.535
Hiša in domdvomesečnikPlačljivooktober - december 201234.1001621.7091.87142200502.113
Hiša in domdvomesečnikPlačljivooktober - december 201234.0001512.0382.18940200502.429
Pošlji receptmesečnikPlačljivooktober - december 2012610.3333.7203.720500504.220
Pošlji receptmesečnikPlačljivooktober - december 2012615.0007.3097.309500507.809
Pošlji receptmesečnikPlačljivooktober - december 2011613.6677.9727.9725981008.570
Videotop Multi Media d. o. o.Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 2013127.2335414.5095.049192585.241
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 2012138.8046164.5965.21257100505.369
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 2012139.7316385.5636.20148100506.349
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 20111310.8847216.2356.95648398507.402
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 20111311.4626416.8817.5221291121007.763
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 20101312.0005447.6888.232732701008.575
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 20101312.0544537.7398.19267310678.569
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 20091312.7002607.5307.790804001208.270
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 20091314.8233398.4118.675992001008.973
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 20081316.50010.36610.36615344220710.962
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 20081316.62311.42811.42815919712011.784
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 20071314.66210.15410.15425452615010.935
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 20071315.1779.6449.64423763815010.519
Bravo14-dnevnikPlačljivooktober - december 20061215.7759.8239.82335138315010.558
GraziamesečnikPlačljivooktober - december 201369.8673025.4875.789467916.255
GraziamesečnikPlačljivooktober - december 2012612.4501426.7096.851102500507.453
GraziamesečnikPlačljivooktober - december 2012515.0001247.8377.96194500508.555
OK!14-dnevnikPlačljivooktober - december 2012138.878315.1885.21962425505.706
OK!14-dnevnikPlačljivooktober - december 2012138.292315.5415.57251425506.048
OK!14-dnevnikPlačljivooktober - december 20111710.458205.2625.28245396505.723
Vse za ženskomesečnikPlačljivooktober - december 2012610.5002466.5356.78140500507.321
Vse za ženskomesečnikPlačljivooktober - december 201239.3335.6245.624500506.124
Založba Rokus Klett d. o. o.National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 201443.8383.0153.0157609483.78411
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 201464.3833.5493.54955722564.12811
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 201344.2753.4983.49881066554.37411
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 201364.6173.6733.6737432112034.62722
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 2012418.1503.6373.63714.0197310517.72922
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 201265.7004.7274.7271.017272035.771
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 2011416.8754.5644.56412.4965520517.115
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 201169.2676.0253376.3622.1494852038.996
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 2010423.0755.8987286.62616.29647420523.396
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 2010611.3677.7624378.1992.38539020510.974
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 2009423.2507.5035758.07815.20370920523.990
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 200969.7506.7456637.408744642068.216
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 2008423.8756.2601.0177.27714.184820821.469
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 2008611.8338.5976369.2338444200
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 2007412.8757.8951.2399.1341.42654200
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 2007615.91711.87676412.6401.85431200
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 2006435.75011.1111.17912.29018.81774200
National Geographic JuniormesečnikPlačljivooktober - december 2006623.00017.3971.23918.6361.55834200
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 201467.1294.3899615.350452652075.867134
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 201467.2234.6298785.507445282075.980145
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 201368.6254.9001.1056.005431322046.468156
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 201369.7275.2871.0626.3492963982047.043156
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2012611.3825.5491.5557.104520321047.65655
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2012611.9546.2451.5717.8163961592048.37133
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2011612.5676.6941.8888.5825902092049.381
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2011613.0337.2131.9959.20850652820410.242
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2010614.7177.5442.2669.81053712920410.476
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2010616.2508.2372.45510.69261353720411.842
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2009616.7838.5243.23311.75750029820412.555
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2009618.2009.7772.92012.6976149720813.408
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2008618.66710.1343.23413.36866621214.034
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2008620.00011.1123.44714.559747200
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2007619.91711.5033.85315.3568341320
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2007622.91713.8134.09417.90768820200
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2006627.83314.6426.42421.0661.858110200
National Geographic SlovenijamesečnikPlačljivooktober - december 2006249.00013.65219.16832.82080955207
Zavod VzajemnostVzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2017528.66025.2452.4468803228.57156
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2017628.91025.73525.7352.6014913128.82753
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2016528.21025.32925.3292.4014003228.13048
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2016628.55026.05426.0541.9974202628.47152
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2015529.68426.66626.6662.3535903029.60945
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2015629.63027.25227.2521.8574422729.55151
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2014530.61027.90827.9082.1554862830.54937
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2014630.89528.55728.5572.0142322830.80347
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2013531.56628.86828.8682.1744012831.44395
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2013632.67829.50929.5092.7003233232.532114
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2012533.88830.24830.2482.7182703333.236
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2012633.48230.65930.6592.2344632633.455100
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2011534.48031.16331.1632.6935113678
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2011635.30031.88531.8853.0802393660
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2010535.28432.06732.0672.71325038216
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2010635.18032.25932.2592.3821954734.836297
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2009535.49831.76431.7642.8196603935.243216
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2009634.97532.65032.6502.0501502934.850
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2008535.52032.18232.1822.7003204235.202
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2008635.12531.75231.7522.5731933734.518
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2007535.31831.14631.1462.4905503834.186
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2007634.20831.29331.2932.0693473933.709
VzajemnostmesečnikPlačljivooktober - december 2006634.40231.34931.3492.0615603833.970
Žurnal media d. o. o.ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201412270.000260269.70040
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201311290.909256290.547106
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 20138270.000260269.604136
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201313270.000260269.604136
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201313270.000260269.604136
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201213270.000260269.518222
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 20128279.250260278.768222
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201213283.000260282.519221
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201213283.000260282.519221
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201113284.538266284.052220
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 20118283.000495282.310195
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201113291.462495290.772195
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201112293.000275291.723220
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201012293.000263292.518220
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 20109293.194245292.729220
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201013293.135245292.670220
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 201012293.000215292.565220
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200912293.000215292.565220
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 20099293.000215292.565220
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200913293.092215292.565312
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200912291.821359290.958504
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200812290.439442289.467530
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 20089290.098442289.126530
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200813290.098442289.258398
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200812289.843620288.855368
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200712275.706153620274.564369
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200710253.76431400252.964369
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200713253.67792400252.793392
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200712253.231226480252.163362
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200612253.094373559251.345817
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200610251.6591.356540248.871794
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200613247.399300540245.035774
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200612242.818293590240.603721
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200512246.519307607240.908737
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200510242.804287590240.526702
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200513242.786688278590240.526
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200511241.851648270574239.510
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 200413241.333603258578238.522
ŽurnaltednikNeplačljivooktober - december 20049229.674760326462225.115
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 20146085.00025084.0067443.767
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 20135685.00025084.0067443.051
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 20133685.00025084.0057452.711
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 20135685.00025084.0077432.294
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 20135985.78025084.7877431.444
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 20125796.40425095.413741547
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201240107.875250106.760866205
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201259109.831254108.581995
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201263108.556290107.271995
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201161107.738290106.771676
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201141106.439290103.030680
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201162116.056290115.105661
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201163115.087290114.307490
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201065110.287280109.546545
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201041110.902260110.062539
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201062114.273260113.500490
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 201062114.839260113.987513
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 200965114.154260113.991508
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 200941113.455260112.114509
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 200961114.520260113.396518
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 200962115.553260114.276522
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 200863116.895260115.289532
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 200865107.013260104.279648
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 200863105.669260104.212505
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 200861103.54544600101.314
Žurnal24dnevnikNeplačljivooktober - december 20076198.76012560093.838