Izberite način distribucije
Izberite periodo izhajanja
Izberite publikacijo
Za izbiro večih publikacij držite tipko Ctrl ter s klikom označite izbrane založnike.
Izberite obdobje
Izberite tip naklade


Počisti polja

Založnik Ime publikacije Perioda izhajanja Način distribucije Obdobje Število izdaj v obdobju Tiskana naklada Naročniška prodaja Kolportažna prodaja Prodana naklada Paketna prodaja Brezplačni izvodi Promocijski izvodi Dokazni ali arhivski izvodi Distribuirana naklada Brezplačna distribuirana naklada Kontrolirana distribuirana naklada Posebna razkritja Prodani naročniški elektronski izvodi Prodani posamezni elektronski izvodi Skupni prodani elektronski izvodi Kontrolirana distribuirana elektronska naklada
Mladina d. d.MladinatednikPlačljivooktober - december 20171213.2514.1554.3858.540281178.821
MladinatednikPlačljivooktober - december 20171513.8614.1584.5678.725282119.007
MladinatednikPlačljivooktober - december 20171413.0844.2394.5548.793290119.083
MladinatednikPlačljivooktober - december 20171413.2724.3114.0768.38727698.663
MladinatednikPlačljivooktober - december 20161313.7414.3204.5398.859292149.151
MladinatednikPlačljivooktober - december 20161614.2684.3714.7599.130305129.435
MladinatednikPlačljivooktober - december 20161414.6994.4624.7909.252303129.555
MladinatednikPlačljivooktober - december 20161314.9054.4385.1049.542310129.852
MladinatednikPlačljivooktober - december 20151315.2524.4665.0249.490321159.811
MladinatednikPlačljivooktober - december 20151516.0064.4835.82410.3073151110.622
MladinatednikPlačljivooktober - december 20151214.9674.5525.3389.8903021310.192
MladinatednikPlačljivooktober - december 20151315.0774.5865.1749.7603221110.082
MladinatednikPlačljivooktober - december 20141315.6724.5915.44510.0363001610.3368
MladinatednikPlačljivooktober - december 20141516.5094.5966.24710.8432991111.142
MladinatednikPlačljivooktober - december 20141215.5884.6185.65510.2732691410.542343165
MladinatednikPlačljivooktober - december 20141315.3354.7395.26810.0072931110.300252853
MladinatednikPlačljivooktober - december 20131316.1604.7665.46510.2313241610.5554040
MladinatednikPlačljivooktober - december 20131417.3134.8446.24311.0872851311.372342054
MladinatednikPlačljivooktober - december 20131317.4914.9925.96610.9582951611.253331346
MladinatednikPlačljivooktober - december 20131318.9725.1046.95812.0622961012.358825335
MladinatednikPlačljivooktober - december 20121318.8985.1007.18612.2863482112.6343535
MladinatednikPlačljivooktober - december 20121418.7835.0887.78012.8682981313.16637155232
MladinatednikPlačljivooktober - december 20121317.6565.1236.68911.8112871412.10827
MladinatednikPlačljivooktober - december 20121318.5225.2287.08512.3132941412.607
MladinatednikPlačljivooktober - december 20111318.1125.1277.10612.2333482012.581
MladinatednikPlačljivooktober - december 20111518.2445.1696.86912.0382961212.334
MladinatednikPlačljivooktober - december 20111218.3425.2776.30511.5823441511.926
MladinatednikPlačljivooktober - december 20111217.8205.3856.34511.7303211212.051
MladinatednikPlačljivooktober - december 20101318.3595.3676.70012.067435161712.518
MladinatednikPlačljivooktober - december 20101419.4375.4047.41512.819516181513.353
MladinatednikPlačljivooktober - december 20101419.3535.5176.56612.0835541512.637
MladinatednikPlačljivooktober - december 20101218.7425.5047.28412.7885131113.301
MladinatednikPlačljivooktober - december 20091319.0975.5197.53913.05836912013.428
MladinatednikPlačljivooktober - december 20091420.8555.5348.06313.60438011313.985
MladinatednikPlačljivooktober - december 20091219.5955.5507.68713.23744411413.682
MladinatednikPlačljivooktober - december 20091220.4335.6377.76113.39840851313.811
MladinatednikPlačljivooktober - december 20081321.6655.5268.76414.29040262314.687
MladinatednikPlačljivooktober - december 20081321.5075.4359.28114.716374711515.161
MladinatednikPlačljivooktober - december 20081220.0035.4228.15813.5801761701713.926
MladinatednikPlačljivooktober - december 20081320.3255.4038.60214.0051631561114.324
MladinatednikPlačljivooktober - december 20071319.9195.0499.04614.0953041814.399
MladinatednikPlačljivooktober - december 20071319.9595.0589.03114.08930681414.299
MladinatednikPlačljivooktober - december 20071318.2535.0048.14513.211188461213.379
MladinatednikPlačljivooktober - december 20071218.7674.9917.93512.926227171013.13714
MladinatednikPlačljivooktober - december 20061420.1414.9199.06313.982205421714.229442
MladinatednikPlačljivooktober - december 20061420.3184.8828.69313.5752141213.789
MladinatednikPlačljivooktober - december 20061219.6344.8708.33113.201200371613.438
MladinatednikPlačljivooktober - december 20061319.3914.8918.99713.8881981314.086
MladinatednikPlačljivooktober - december 20051319.2704.9318.39613.3272051713.532
MladinatednikPlačljivooktober - december 20051319.6524.9658.75313.7181861213.904
MladinatednikPlačljivooktober - december 20051319.4335.0578.90513.9621821714.144
MladinatednikPlačljivooktober - december 20051320.3455.1399.15114.2901871414.477
MladinatednikPlačljivooktober - december 20041320.8175.1199.89415.01314181615.178
MladinatednikPlačljivooktober - december 20041320.1635.0599.44614.5052091614.714