Izberite način distribucije
Izberite periodo izhajanja
Izberite publikacijo
Za izbiro večih publikacij držite tipko Ctrl ter s klikom označite izbrane založnike.
Izberite obdobje
Izberite tip naklade


Počisti polja

Založnik Ime publikacije Perioda izhajanja Način distribucije Obdobje Število izdaj v obdobju Naročniška prodaja Kolportažna prodaja Prodana naklada
Časnik Večer d. o. o.VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20177817.8371.83719.674
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20177418.3931.67820.071
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20177518.7811.92820.709
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20167619.0151.89920.899
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20167818.9212.10521.026
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20167519.5381.93221.470
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20167619.8361.99521.831
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20157619.9302.16022.090
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20157719.8462.48222.328
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20157320.1902.25322.443
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20157620.5392.23922.778
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20147520.9032.36423.267
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20147820.9662.91623.882
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20147421.8682.48524.353
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20147522.4802.65925.139
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20137523.0182.71025.728
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20137822.9633.12526.088
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20137323.7212.67426.395
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20137524.3792.88927.268
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20127525.1012.96528.066
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20127725.5413.38828.929
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20127326.8122.90529.717
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20127628.0993.05131.150
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20117628.6753.32832.003
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20117828.8283.94132.769
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20117430.1053.37933.484
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20117531.3683.32634.694
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20107731.7083.56035.268
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20107931.3734.18935.562
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20107432.4593.68936.148
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20107433.4983.82337.321
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20097634.1654.05638.221
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20097834.0524.71538.767
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20097335.0004.23139.231
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20097535.9734.48640.459
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20087536.4944.69441.188
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20087836.0995.64141.740
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20087537.3184.89442.212
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20087437.8845.21643.100
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20077537.8895.40843.297
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20077737.1056.28843.393
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20077337.8285.74943.577
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20077538.2576.04444.301
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20067438.5606.51245.072
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20067838.5237.19945.722
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20067439.7066.86646.572
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20067540.2457.18047.425
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 20057640.5657.70748.272
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 20057840.2478.73448.981
VečerdnevnikPlačljivoapril - junij 20057541.2527.65048.902
VečerdnevnikPlačljivojanuar - marec 20057442.0738.23150.304
VečerdnevnikPlačljivooktober - december 2004042.2448.11950.363
VečerdnevnikPlačljivojulij - september 2004041.9478.93150.878
Delo d. o. o.DelodnevnikPlačljivooktober - december 20177422.8403.87726.717
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20177822.2004.68426.884
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20177423.3153.99427.309
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20177523.7163.84627.562
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20167624.4824.07528.557
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20167823.7044.98628.690
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20167524.9694.27729.246
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20167525.6374.26629.903
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20157626.5254.36130.886
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20157825.8085.45931.267
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20157327.1044.71531.819
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20157627.6814.68332.364
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20147528.6004.87133.471
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20147828.0736.20034.273
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20147429.3535.13334.486
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20147530.1054.98435.089
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20137531.2535.18836.441
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20137830.7976.36837.165
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20137333.0325.31638.348
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20137534.5125.61440.126
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20127536.0345.61641.650
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20127735.7647.04842.812
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20127338.0425.95743.999
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20127639.5415.89945.440
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20117640.8036.39947.202
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20117838.9447.78246.726
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20117441.2376.57447.811
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20117542.8636.39049.253
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20107744.1166.97651.093
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20107942.8128.28351.095
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20107444.6917.39352.084
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20107445.1997.50252.700
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20097645.7598.03853.797
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20097844.8229.44354.266
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20097346.9988.16455.162
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20097547.9278.41556.343
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20087548.0239.08857.111
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20087848.00610.07658.082
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20087550.6668.99459.660
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20087451.7669.92161.687
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20077552.54210.53163.073
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20077752.80611.23564.041
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20077354.49410.71865.212
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20077553.58110.88864.469
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20067454.62411.10065.724
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20067852.93513.08466.019
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20067455.24411.84667.090
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20067557.45112.35969.810
DelodnevnikPlačljivooktober - december 20057658.81812.86771.685
DelodnevnikPlačljivojulij - september 20057857.56615.11472.680
DelodnevnikPlačljivoapril - junij 20057559.95313.37673.329
DelodnevnikPlačljivojanuar - marec 20057460.71214.51875.231
DelodnevnikPlačljivooktober - december 2004061.43815.13676.574
DelodnevnikPlačljivojulij - september 2004060.31217.81378.125
Dnevnik d. d.DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20177419.7731.26321.036
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20177819.2711.58020.851
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20177420.0991.31721.416
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20177520.6341.25021.885
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20167620.6391.35922.006
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20167820.0041.68521.690
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20167520.3721.47121.844
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20167520.8921.49622.394
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20157621.0931.57522.684
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20157820.6571.91622.574
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20157321.3251.71023.035
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20157621.9121.72023.632
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20147522.4701.65724.127
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20147822.3362.10224.452
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20147423.2472.23125.482
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20147524.3432.06426.408
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20137525.1692.17027.394
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20137825.3092.64827.975
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20137326.7852.25529.091
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20137528.1982.45530.653
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20127529.7672.71532.530
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20127730.1473.53033.696
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20127331.9403.15035.249
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20127633.2852.98436.391
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20117633.6953.22237.057
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20117833.0233.88337.194
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20117434.3203.40538.327
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20117535.2093.10239.107
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20107735.9463.39439.998
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20107935.5924.15740.073
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20107436.9153.81541.325
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20107437.9963.61142.458
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20097638.7163.67842.930
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20097838.3334.93643.269
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20097339.7464.66644.412
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20097540.6644.29944.963
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20087541.4414.68346.124
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20087841.2265.55346.779
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20087541.9415.18447.125
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20087442.9115.95248.863
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20077542.6486.45949.107
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20077741.3496.75148.100
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20077341.4496.28247.731
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20077542.0316.99949.030
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20067441.5257.98649.511
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20067840.1476.93647.083
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20067440.8687.69048.558
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20067541.3077.94149.248
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20057641.0837.83948.922
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20057840.2116.60046.811
DnevnikdnevnikPlačljivoapril - junij 20057540.5626.51447.076
DnevnikdnevnikPlačljivojanuar - marec 20057440.5997.47648.075
DnevnikdnevnikPlačljivooktober - december 20047739.9936.41346.406
DnevnikdnevnikPlačljivojulij - september 20047939.7387.10146.839